Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרושה סוסיתא קוביה לצורך פרויקט

חיים שטיין
שימו לב! השרשור הזה בן 6784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאזור המרכז עדיפות לפ"ת

שתהיה במצב נסיעה ועם אפשר גם צבע טוב

[הערה לכל החכמולוגים אני לא מיתכון לעשות ניסיונות או דברים משוגעים על הרכב אני רק צריך כמה תמונות וקצת מדידות ]

ועם אפשר שהיה לשבוע שבועים הקרובים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס למוסך "ימיני" ב-א.ת. הישן ראשל"צ(ליד הטאבון), ישנה שם אחת.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר ציינתי בעבר לגבי אחת שעומדת שנים בבת-ים רחוב ירושלים,צריך רק לברר לבעליה.

חבר שלי גר בבית ליד והוא אמר לי שהבעלים לא מעוניין למכור אני חושב שעם הקצב הנכון והפתקים הנכנונים הרכב יעבור בעלות...

היא גם עומדת על בלוקים אם אני זוכר נכון...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף שזה יהיה משהו מכאן לא אוטו שעומד ברכוב ואני ילך כמו משוגע

זה למען מטרה טובה ולמען כל חובבי הרכב והדגמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ממה שאני מבין, חיים מתכוון לייצר דגם של הקוביה, האם אני צודק? -אם כן, בהצלחה, ומעניין יהיה לראות את התוצאות!

ושוב, אם אני מבין נכון, הוא צריך אוטו במצב "מושלם", ע"מ לקחת את המידות המדוייקות והמקוריות, ותמונות ממצב ה"מקורי", ע"מ שהדגם ייצא מאד מדוייק וקרוב למקור!

אני צודק, חיים?

ושוב, בהצלחה!

(אתה רוצה אולי לנסות לעשות את הדגמים של הליילנדים- אני הראשון, שמזמין, וגם "קוביה":-P !!!)

וכמו כן, עוד סוסיטות מדגמים האחרים!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני מבין, חיים מתכוון לייצר דגם של הקוביה, האם אני צודק? -אם כן, בהצלחה, ומעניין יהיה לראות את התוצאות!

ושוב, אם אני מבין נכון, הוא צריך אוטו במצב "מושלם", ע"מ לקחת את המידות המדוייקות והמקוריות, ותמונות ממצב ה"מקורי", ע"מ שהדגם ייצא מאד מדוייק וקרוב למקור!

אני צודק, חיים?

ושוב, בהצלחה!

(אתה רוצה אולי לנסות לעשות את הדגמים של הליילנדים- אני הראשון, שמזמין, וגם "קוביה":-P !!!)

וכמו כן, עוד סוסיטות מדגמים האחרים!

gluk אתה צודק הראיון [שכבר לא סודי כל כך עקב חשיפתו ] ליצר דגם של קוביה ביצור המוני [לא 1 2 הלאה שכל מי שהיה חפץ בדגם יוכל לקבל אחד כזה] זה צריך לצאת מוצר מוגמר אורגינל כולל פיברגלס

האוטו לא חייב להיות 100 אחוז אבל שהיה שלם כדי שיהיה אפשר לצלם ולמדוד את החלקים הדרושים

המילה בהצלחה לא עוזרת לי אני שומע אותה כבר יותר מידי פעמים גם עבור הדגם וגם עבור חלקים שאני מחפש בשביל משהו אחר [עם המילה בהצלחה לא קונים במכולת אז נא להוזיז ענינים ]

אחרי שהקוביה תיצא לפועל מתוכננת סדרת דגמים הכוללת אוטובוס לילנד רויאל טיגר מרכב אמבטיה או לארק,משאית לילנד ביבר, טנדר וויליס, ועוד נוספים

אז לסיכום דרושה סוסיתא קוביה לצורך הכנת דגם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה, נו, בעלי הקוביה, מה קורה איתכם? -אתם לא רוצים, שיהיה לכם דגם של האוטו האהוב לכם כ"כ על השולחן?:wink:

חיים, מצטער, אם הרסתי לך הפתעה, אבל בעצמך הזכרת מילה "דגמים", ובנוסף, יותר מפעם אחת הזכרת, שאתה מייצר לעצמך דגמים, אז פשוט עשיתי "1+1"...

לו הייתה לי קוביה, מזמן הייתה מקבל אותה, וללא תשלום כמובן, אבל אין לי, לצערי, אז אני יכול לתת לך רק "בהצלחה"...:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשה לעשות דגם של קוביה.... והרי זה פחות או יותר קוביה.

לוקחים קופסת נעליים, מחברים לה קופסא קטנה יותר עם שתי מטבעות של שקל מקדימה.

קונים 4 גלגלים אצל ווילנצ'יק ומצמידים לקופסא, מציירים חלונות וכותבים "סוסיתא" מאחור.

בתיה עוזיאל לא עשתה זאת פעם? :evil:

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשה לעשות דגם של קוביה.... והרי זה פחות או יותר קוביה.

לוקחים קופסת נעליים, מחברים לה קופסא קטנה יותר עם שתי מטבעות של שקל מקדימה.

קונים 4 גלגלים אצל ווילנצ'יק ומצמידים לקופסא, מציירים חלונות וכותבים "סוסיתא" מאחור.

בתיה עוזיאל לא עשתה זאת פעם? :evil:

אם אתה ככה מדבר אז דגם של NSU יהיה אחרון בתור עם יהיה :wink:

ומה עם הפגושים והגריל הדלתות והבליתות של הפנסים האחורים זה לא הולך ברגל במיוחד שהאב טיפוס צריך להיות מקובית עץ ודקטים וחומר פחחים

ושוב gluk אין צורך להצטער על ההפתעה "שנארסה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון גדון ומקורי בשבילך...

למה שלא תעשה את גוף האוטו מפיבר... :roll::-D איך לא חשבו על זה קודם.

אם אתה ככה מדבר אז דגם של NSU יהיה אחרון בתור עם יהיה :wink:

ומה עם הפגושים והגריל הדלתות והבליתות של הפנסים האחורים זה לא הולך ברגל במיוחד שהאב טיפוס צריך להיות מקובית עץ ודקטים וחומר פחחים

ושוב gluk אין צורך להצטער על ההפתעה "שנארסה"

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני במקומך הייתי מחפש גרוטאה שאפשר לפרק לגורמים ולא אחת רק לצילומים.

במיוחד אם אתה מתכוון לשכפל כמה, ולא רק פעם אחת.

כך תוכל לקבל דגם שהוא בדיוק 1:1 באותה צורה.

מפרקים כל חלק, מלבישים עליו רצועות בד יוטה עם גבס ויוצרים בעצם "נגטיב"

של החלק. אז, בחלק הפנימי של הנגטיב, שמים פוליאסטר עם רצועות פיבר

(שמסתבר שמחזיקות לא רע...) ואז מקבלים העתק מדויק.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא רוצה לקבל 1:18, לא אחד לאחד...

אני במקומך הייתי מחפש גרוטאה שאפשר לפרק לגורמים ולא אחת רק לצילומים.

במיוחד אם אתה מתכוון לשכפל כמה, ולא רק פעם אחת.

כך תוכל לקבל דגם שהוא בדיוק 1:1 באותה צורה.

מפרקים כל חלק, מלבישים עליו רצועות בד יוטה עם גבס ויוצרים בעצם "נגטיב"

של החלק. אז, בחלק הפנימי של הנגטיב, שמים פוליאסטר עם רצועות פיבר

(שמסתבר שמחזיקות לא רע...) ואז מקבלים העתק מדויק.

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...