Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל פרונטרה

joker
שימו לב! השרשור הזה בן 6826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואני אספר לך גם שעם מנוע השני ליטר של הווקטרה הוא בקושי מזיז את עצמו בכלל ובשטח בפרט חוץ מזה הכל פנטסטי :biglaugh:

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תענוג של רכב.

אחלה אחיזה בכביש אפילו בצורה מאוד מפתיעה בשביל ג'יפ.

בנוי בדיוק כמו שג'יפ צריך להיות על שלדת סולם אמיתית מבית ג'נרל מוטורס.

סרן אחורי דנה 40 כמו של סופה. ניתן להתקין בו נעילות.

מנוע עצל בכביש אבל חסכוני מספיק בשביל רכב ששוקל 1700 ק"ג וצורך בממוצע 1:8

ובשיוט של 115 קמ"ש 1:10.5 זה יפה מאוד.

שילוב להילוך כח בשטח מבטל את בעיית זמינות הכח, לא ניתקלתי במצב שהיה חסר לי כח בשטח

וניתן להגיע בהילוך כח עד 75 קמ"ש מירביים בהילוך חמישי כך שאתה יכול להבין עד כמה כח מוסיפה תיבת העברה הזו.

נעילת ה4X4 מתבצעת אוטומטית לאחר שילוב תיבת העברה ולא צריך לגעת בטבורי הגלגלים ידנית.

מזגן מעולה.

הרכב בנוי בצורה מאוד מיושנת ויעילה כך שניתן לטפל בו עצמאית בקלות מירבית דבר שלפי דעתי יתרון מובהק הרי מדובר בג'יפ מסוקס ולא ברכב יוקרה.

מידות הגלגלים 255 על ג'נט 16 אינץ' ואם תעשה בירור תבין שמדובר בגלגלים מהגדולים ביותר בקטגוריה (לדוגמא 235 על 15 בפג'רו)

זהו מה שעולה לי עכשיו.אני אוהב את הרכב הזה באופן מוחלט.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...