Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה בהתקנת שעון חום ל 205

amitt
שימו לב! השרשור הזה בן 6874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי בחנות חלפים שעון חום ל205 שלי המוכר אמר לי שזה יתאים בטוח אבל שפירקתי את היוניט שבמקומו מכניסים את הפין הזה של השעון חום גיליתי שההברגה לא מתאימה כל כך אז ויתרתי למישהו יש פתרון ? או שנתקל בבעיה דומה?

*** עריכה - אתה מתבקש לרשום עם סמני פיסוק ***

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השעון חום הוא חיצוני אז כדאי לא לוותר על בקרה של נורת החום אלא שיפעלו גם השעון וגם הנורה וזאת ע"י הרכבת יוניט השעון במקום אחר או ע"י התקנת מחבר מתאם שיכיל את 2 היוניטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רפי אבל איך יכול להיות כזה מפצל שיכיל את שני היוניטים ? השעון חום שקניתי עובד על כספית (נראה לי) והפין שמחובר להברגה ממש גדול ואין שם הרבה מקום גם ככה...

אתה מכיר עוד מקום ב 205 שאפשר להבריג את הפין של השעון אליו ?? (חוץ מהחור של היוניט של נורת האזהרה?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעון חום מכני ולא חשמלי זאת שיטה מאוד מיושנת שבה היוניט חום מחובר אל השעון ע"י צנורית.

לצורך הרכבה כזאת אתה עוד יותר זקוק למקצוען שיבצע זאת.

בדרך כלל מתקינים שעון חום מנוע חשמלי.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפי שלום למה זה יותר מסובך? כבר משכתי את הצינורית לתא נהג וחוץ מההברגה הכל בסדר יש לך פתרון לזה ?? כמה זה יעלה לי אצלך בערך להתאים את ההברגה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6874 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...