Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

mac או morel puls

nissan
שימו לב! השרשור הזה בן 6872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכולם שלום

לא מיזמן רכשתי רמקולים של מורל פולס 6.5 בפומפה ב520 ש"ח המוחר שם הציע לי רמקולים אחרים של מאק (MAC) בטענה שהם יותר טובים רק שאף אחד לא מקיר אותם עדיין

עכשיו השאלה שלי מה באמת יותר טוב המורל פולס או מאק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"רק שאף אחד לא מכיר אותם"...

ובתרגום חופשי שלי: "זה נשאר לי כבר אלוהים יודע כמה זמן בסטוק... תעשה מערוף ותיקח ממני זוג"

בקיצור - שלא ימכור לך שטויות.

המק אודיו לא מתקרב בכלל לסאונד שמפיק המורל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה דגם של המאק

פרסם ויהיה לי יותר קל לתת לך תשובה.

למאק אודיו יש סטים שאני אישית מאוד אוהב.

***עריכה - לאחר צפייה בהודעה שלפניי***

איך אני שונה אנשים שלא שומעים דברים, עושים השוואה ועוד אומרים שזה בכלל לא מתקרב, אין לך ציוד מתאים ואינך יכול לקבוע ועוד לחרוץ ככה גורל של רמקול, לך תדע בכלל אולי הוא יעדיף את המאק אודיו?.

אני אישית מכיר כול דגם שיצא למאק אודיו שזאת אחת אם לא החברה הכי אהובה עליי הן מבחינת מחיר וגם מבחינת תפוקה לעומת מחיר ואיכות בפרט, בפורומים בחול בלחץ מכירים מהזה מורל ומאק אודיו מככבת כחברה השנייה הכי מועדפת ונמכרת בגרמניה ומורל בכלל לא ברשימה.

אני מניח שהשוק בחול יותר מגוון ויותר מכיר חברות שונות מארצנו.

ובכלל ע"פ מבחנים רבים של חברות שמארגנות ע"פ מגזינים ידועים וגם ע"פ מבחנים פרטיים מאק אודיו מככבת כמעט תמיד!!!

ושוב לא זכור לי את מורל איפו שהוא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה דגם של המאק

פרסם ויהיה לי יותר קל לתת לך תשובה.

למאק אודיו יש סטים שאני אישית מאוד אוהב.

***עריכה - לאחר צפייה בהודעה שלפניי***

איך אני שונה אנשים שלא שומעים דברים, עושים השוואה ועוד אומרים שזה בכלל לא מתקרב, אין לך ציוד מתאים ואינך יכול לקבוע ועוד לחרוץ ככה גורל של רמקול, לך תדע בכלל אולי הוא יעדיף את המאק אודיו?.

אני אישית מכיר כול דגם שיצא למאק אודיו שזאת אחת אם לא החברה הכי אהובה עליי הן מבחינת מחיר וגם מבחינת תפוקה לעומת מחיר ואיכות בפרט, בפורומים בחול בלחץ מכירים מהזה מורל ומאק אודיו מככבת כחברה השנייה הכי מועדפת ונמכרת בגרמניה ומורל בכלל לא ברשימה.

אני מניח שהשוק בחול יותר מגוון ויותר מכיר חברות שונות מארצנו.

ובכלל ע"פ מבחנים רבים של חברות שמארגנות ע"פ מגזינים ידועים וגם ע"פ מבחנים פרטיים מאק אודיו מככבת כמעט תמיד!!!

ושוב לא זכור לי את מורל איפו שהוא!

ובגלל זה אתה לא אובייקטיבי בכלל, ואתה לא יורד לסף דעתי...

שמעתי את הסטים ה"מדהימים" האלו של מאק אודיו - תתפלא, וכשמדובר בסדר גודל של אותו המחיר,

אזי מדובר בדגמים הנחותים של מאק אודיו (גם של מורל) אבל בתחתית - מורל טובים יותר.

הם עוצמתיים יותר, נצילים יותר, נשמעים נקי, ולא צורמים בעוצמות גבוהות יחסית.

אז תחסוך ממני את ה FAN BOY של מאק אודיו שתמיד היית, ותסתכל בצורה יותר אובייקטיבית,

או יותר נכון - מציאותית.

גל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אה, אני באמת זוכר אותך MACHOLIC היית מטורף עליהם, בקיצור אתה צריך לפתוח את העיניים, בסך הכל עוד חברה מתחת לממוצע...

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיי יודעים מה אולי מורל חברה באמת יותר טובה.

אז זז שניה לפורומים בחול שמליונים של אנשים מעדיפים מאק על מורל ואני יגיד להם שזה לא שווה והם לא מבינים והם עושים טעות.

אני כן אוהב את החברה ואני לא מעריץ או משהוא, אני מאוד אוביקטיבי, וזכור לי שמלא פעמים אמרתה שעל טעם ועל ריח אין להתווכח, אם היה לי כוח הייתי מחפש ציטוט שלך.

לכן כול הויכוח הזה מיותר, ולפותח התרד ראיתי אנשים שמעדיפים רמקולים שאחרים פשוט לא סובלים ולהפך, עצה שלי לך ותשמע את שניהם מותקנים על רכבך ואז תחליט כי על טעם ועל ריח אין להתווכח (משפט שמאוד מתאים לנושא של רמקולים ואודיו לרכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק כשאתה מציין שזה נושא של טעם.

בכל זאת, פירטטתי קצת יותר מדוע למורל הללו, בתקציב הזה יש יותר יתרון:

"הם עוצמתיים יותר, נצילים יותר, נשמעים נקי, ולא צורמים בעוצמות גבוהות יחסית."

גל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיי יודעים מה אולי מורל חברה באמת יותר טובה.

אז זז שניה לפורומים בחול שמליונים של אנשים מעדיפים מאק על מורל ואני יגיד להם שזה לא שווה והם לא מבינים והם עושים טעות.

אני כן אוהב את החברה ואני לא מעריץ או משהוא, אני מאוד אוביקטיבי, וזכור לי שמלא פעמים אמרתה שעל טעם ועל ריח אין להתווכח, אם היה לי כוח הייתי מחפש ציטוט שלך.

לכן כול הויכוח הזה מיותר, ולפותח התרד ראיתי אנשים שמעדיפים רמקולים שאחרים פשוט לא סובלים ולהפך, עצה שלי לך ותשמע את שניהם מותקנים על רכבך ואז תחליט כי על טעם ועל ריח אין להתווכח (משפט שמאוד מתאים לנושא של רמקולים ואודיו לרכב).

אני לא יודע על אי]פה פורומים מדובר, אבלבכל הפורומים שאני מבקר (בעיקר ארה"ב ובריטניה) מורל נחשבתי לחברה מאד איכותית עם רמקולים מעולים, איזכורים על מקאודיו לא שמעתי בכלל.

בכל מקרה, אין ספק בליבי שמק אודיו היא חברה נחותה ממורל בכל הנוגע לקומפוננטים. יתכן שאחד לאחד ברמות מחירים שונות יש למאק רמקולים טובים ממורל אבל באופן עקרוני מורל נחשבת לחברה טובה יותר.

גיר רובוטי יש אנשים שזה מתאים להם-למזלי אני אחד מהם

אופל קורסה 2003

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול להיגרר עוד שנים הויכוח, אמרתי מה שפותח התרד אוהב זה מה שיקח.

אתה אומר שאתה לא שמעתה על מאק אודיו ואני אומר שלא שמעתי על מורל בחול וזה לא יגמר לעולם.

אתה תהיה בפורומים שלך אני בשלי (בעיקר גרמניה), חיפשתי על המוצרים של מורל ואני לא מצאתי אולי אתה יכול לעזור לי למצוא באיזה תחרויות הם השתתפו ובמה הם זכו?:?: , על מאק אודיו אני יכול להביא לך היסטוריה של שנים משנת 94 יש לי על תחרויות שהם זכו ולשנת 2004 לסט הטוב ביותר בתפוקה לעומת מחיר הסט שנקרא מקסימוס ועם הסט הזה זכה גם רכב בארצנו במקום מסוים בתחרות מאורגנת שאני לא יפרט.

ויש לי עוד מלא תוצאות של תחרויות וזכיות לחברה הנ"ל

מה יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את המגזינים כולם בבית אני יחפש את התוצאות באינטרנט.

כמו כן MAC AUDIO MAXIMUS 2.16 זכה מקום ראשון (2004)בתחרות תפוקה לעומת מחיר שנערכה בקרב מלא מותגים שבניהם מגנט פאייז רוקפורד ועוד מלא.

בארץ הוא זכה בתחרות SQ אגב.

יש של שנת 2005 6X9 מסדרת האולימפיק גולד שזכה לרמקול 6X9 החזק בעולם והאיכותי!!! 200RMS שאותו אני רוכש בקרוב דרך יבוא אישי!

ויש עוד כמה יש לי הכול כאן לידי במגזינים ששולחים לחבר שלי והוא מביא לי לקרוא מחול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם אתה ממשיך עם האיכותי בעולם? חשבתי שכבר הסכמת שאין דבר כזה. יש עוד חברות רבות שזוכות במגזינים האלה לפרסים כאלו ואחרים, אני לא הייתי מסתמך על מגזינים. זה לא מעניין שדווקא החברות הגרמניות (שדרך אגב רובן לא מייצרות בגרמניה) מקבלות את התוצאות הכי גבוהות במגזינים הגרמנים? כל המגזינים האלה הם פרסומונים והם לא אמינים כפי שהיו פעם (לא רק הגרמנים).

סאב לא זוכה בתחרות SQ, מערכת זוכה בתחרות והיא מורכבת מהמון דברים שהעיקריים בהם הם התקנה וכיוונים טובים.

הנה לינק למבחנים שנערכו בAUTO HIFI שפוקו הביא לפני יותר משנתיים. מורל לא קיבלו שם מקום כל כך טוב אבל למשל אין אזכור לMAC AUDIO. לדעתי האישית זה לא מעיד דבר, לא על MAC AUDIO ולא על מורל.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=5527

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

advant, אתה צריך לזכור שהעובדה שאיזה מוצר זכה "בתחרות" של תמורה לעומת מחיר.

זה לא אומר שקאליפורניה בום לא היתה יכולה לזכות גם כן, בגלל שהם זולים והתמורה לא כזאת רעה.

ומי עושה את התחרות ? מגזין אני מאמין .. ולא שופטים.

ואתה צריך לזכור שהמקום שתומר זכה בו היה מכובד.

אבל אין זה אומר שזה קשור בכלל לקומפוננט, יש התקנה, יש במה, יש איטומים, יש עיניים של שופטים, יש אלף דברים שיקבעו לאיזה מקום תגיע.

והעובדה שרכשת מקסימוס זה לא אומר שניצחת.

במיוחד זה לא אומר כלום על איזה מתחרים היו שמה.

כי אם היה שם לדוגמא דגו, אני לא חושב שהיה בכלל מקום לבילבול..

בכל אופן, אני בדיעה של ראש פתוח.

אני באמת לא בא להגיד מילה רעה על מאקאודיו, אני אישית אהבתי את המקסימוס.

אין זה אומר דבר על טיב החברות ועל טיב הטכנולוגיות שלהם ועל טיב המומחיות שלהם בתחום.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך בכול דבר.

נ.ב בכוונה לא פרטתי את הזוכה ובאיזה תחרות אז בבקשה.

כמו כן אני בטוח שאתה מסכים איתי שהחברות שיותר שומעים עליהם והחברות "שזוכות" גם במגזינים מכורים יותר טובות מחברות שלא שומעים עליהם שאף אחד לא מכיר ושלא משתתפות בכלל בתחריות (מכורות - לטענתך).

אני הייתי יכול לבחור לשים אצלי באוטו את המקסימוס או את הIRON בחינם ובחרתי את האירון כי אותו יותר אהבתי, לכן זה שהמקסימוס זכה מקום ראשון לא תקף גם לגבי אבל עדיין זה מראה על טיב החברה ועל המעורבות שלה בתחום וקשה לי להאמין שאם היה להם מוצרים זבל הם היו נכנסים בכלל למגזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...