Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדה מהכביש!!! מה עליי לעשותתתתתת

alooon1
שימו לב! השרשור הזה בן 6887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוטר הרגע עצר אותיייייייי בן ^#^$$^@#@$# שונא @$%%#!@%#!

אמר שעברתי באדום!!!!! למרות שעברתי בכתום מהבהב שבדיוק התחלף ברגע שנכנסתי לצומת.....

אבל על זה הוא עוד לא דפק אותי.....

הוא הוריד אותי על פנסי ערפל קידמייייים למרות שהם לא דלקו!!!!

על מסגרת אלומיניום אדומה מסביב למספר!! לא היה לו תירוץ טוב למה....דרך אגב יש סעיף שאומר שאסור? הוא אמר רק שחור.....

ועל תפוח הגה של נכים....(אני לא נכה זה בישביל הצלחות......)

היה גם רשת דמוי גרביון על הפנסים מאחורה אבל הוצאתי אותם במקום על זה הוא לא דיבר......

מה שהכי מצחיק זה שיש לי ספויילר אלומיניום דיי גבוהה... ועל זה הוא לא דיבר בכלל.....

בקיצור מה צריך לעשות לאן צריך ללכת וכמה זה יעלה לי.... תעזרו לי אנשים אני יצרף תמונה של האוטו עם תבקשו.....

ועוד משו הוא אמר שעל האדום הוא ידפוק אותי (במילים יפות יותר...) ברגע שיהיה לי אישור שהורד כל מה שהוא ביקש.... יש כזה דבר? ואני חושב שצריך לציין שאני "עברתי את האדום...." הוא עצר..... רמזור 500 מטר קדימה היה לי אדום.... הוא השתחרר משלו ... הגיע לחלון שלי ואמר לי לעצור בצד? זה תופס? הרי הוא היה צריך לרדוף אחריי לא....? היה לו אופנוע 125 אתם חושבים שאם בלנו משופרת היה מצב לברוח לו? 1600....100 כוחות סוס הרסניים....(או שלא.....)

מילות הידוד יתקבלו בברכה....

יש למחוק חתימות חסרות טעם, ויפה שעה אחת קודם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה כמה מילות עידוד:

אדוני השוטר הנכבד.

כל הכבוד לך על שהצלחת להוריד ערס חוליגן מהכביש.

כה לחי , המשך בדרכך ,ותן דוגמא לשאר השוטרים במקום שיחלבו את כספי הציבור בכבישים מהירים.

מקווה שהעידוד מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...