Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת דגם מכונית/מיניאטורה.

udical
שימו לב! השרשור הזה בן 6884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים.

כבר המון זמן שאני מחפש דגם רכב כמו שלי.

אני מחפש 1/43 או יותר גדולים (1/27, 1/18 וכו...).

עברתי על עשרות אתרים בארץ ובעולם, כולל EBAY !

אם למישהו יש רעיון או ראה דגם כזה, אני אשמח מאוד.

מדובר ב: Ford Taunus GXL בעל 4 דלתות (סדאן), (מוכר גם בתור TC1) מהשנים 1970-1975.

תודה רבה אנשים...

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקניון "שבעת הכוכבים" בהרצליה נפתחה לפני מספר חודשים חנות יעודית לדגמים של מכוניות (גם מוכנות וגם להרכבה עצמית).

החנות הנ"ל מייבאת ומשווקת דגמים של חברות לא מוכרות בארץ ועל כן קשת הדגמים רחבה מאוד (עצם העובדה שזאת תכלית החנות גם תורמת כמובן למגוון הנדיר).

נסה לבדוק איתם אם קיים להם דגם כזה או אפשרות הזמנה מיוחדת.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

ראה את הלינק הבא:

http://www.ewa1.com/cgi-bin/sshp/shop.cgi?ud=BQUNBAECDQIHBxQVHBMTFQQHAQUGAwoGBgARFgAA&storeid=1&sortby=sortcode&searchtext=ford%20taunus&cols=1&&c=detail.htm&itemid=MIN81300

לפי מה שראיתי מדובר ברכב דומה לשלך רק שיש לו 2 דלתות...

שים לב כי זו היחידה האחרונה במלאי!!!

בהצלחה

כרמל

כרמל טוכמן

NSU CLUB ISRAEL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החנות בקניון היא השניה של ווילנצ'יק, תנסה גם בחנות הראשית באלנבי, תשאל את העופר עצמו או את האבא שלו, לפעמים אם אין לו- הוא יודע להשיג/ליבא!

גם אני לא מוצא לא קאפרי 2, לא וואנדורה, לא 1100F, וגם לא פורד D!!! לעזאזל, הגעתי למסקנה, שמכוניות שאני אוהב, אף אחד אחר כנראה לא...:?:shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצא פורד D? למה אתה לא מדבר עם דב?

http://search.ebay.co.uk/trucks_W0QQfcdZ2QQfnuZ1QQfrtsZ400QQfsooZ1QQfsopZ1QQsacurZ3QQsalicZ3

זה אתר מכירת דגמי משאיות למיניהן באי-ביי. צריך סבלנות, ואפשר למצוא שם כל דבר.

אני זוכר שני דגמים של פורד D של מצ'בוקס - אחד קטן, נדמה לי משאית עם ארגז תערובת או משהו, ואחד גדול, "לובי טריילר" ירוק שלא אהבתי כי לא דמה למה שהיה בארץ.

טייל שם קצת וספר לנו.

דב

החנות בקניון היא השניה של ווילנצ'יק, תנסה גם בחנות הראשית באלנבי, תשאל את העופר עצמו או את האבא שלו, לפעמים אם אין לו- הוא יודע להשיג/ליבא!

גם אני לא מוצא לא קאפרי 2, לא וואנדורה, לא 1100F, וגם לא פורד D!!! לעזאזל, הגעתי למסקנה, שמכוניות שאני אוהב, אף אחד אחר כנראה לא...:?:shock:

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, חיפשתי באי-באי, ראיתי אפילו כמה, אבל התכוונתי לממש מדוייקים, ואלה שראיתי יותר צעצועים, מדגמים.... למעשה, יש דווקא די הרבה דגמים "פשוטים" יחסית של פורד D...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ל 1100

אם זה עוזר לך יש דגם 1:18 של קאטאנה 1100 תוצרת טאמיה

כזה???

-רוצה! איפה יש, לא ראיתי!

foto1003946.jpg

foto1005348.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטנה המקורי הפנס הקדמי נפתח ונסגר סטייל מזדה 323F

אבל זו בהחלט תמונה של קטנה ישן וטוב.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטנה המקורי הפנס הקדמי נפתח ונסגר סטייל מזדה 323F

אבל זו בהחלט תמונה של קטנה ישן וטוב.

ישי

ככל שאני יודע הדגם הראשון , 1980, היה כמו זה שבתמונה שמעל

הדגם עם הפנס הנפתח היה ה 750 שיצא ב 1984, כמו בתמונה הבאה

14034_Suzuki_GXS750S_Katana.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6884 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...