Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שתי צמיגים שונים באותו הסרן...עובר טסט?

106devil
שימו לב! השרשור הזה בן 6899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה שמציקה לי... שמעתי על תקנה חדשה שמאפשרת התקנת שתי צמיגים שונים באותו הסרן ולעבור טסט איתם...

אני שואל את זה כי אני רוצה לדעת אם האוטו שלי עבר טסט בקומבינה...שקניתי אותו היו צמיגים שונים באותו הסרן.

ואם זה נכון אז מתי בדיוק החוק הזה נכנס לפועל?

תודה רבה לכל העוזרים!!8)

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על החיים שלך את עושה קומבינות??

נמאס לי לשמוע על אנשים שחוסכים בצמיגים!! או כאלה שקנו זבל סיני וחסכו 20 שקל וחושבים שהם גאונים... ממש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו סידרתי את הבעיה הזאת. אני לא עושה קומבינות !!! אין לי צמיגים שונים בסרן הקדמי יותר!!

תקרא שוב מה שרשמתי... קניתי ככה את האוטו.

כי אם זה לא אפשרי לעבור ככה טסט אז זאת הוכחה שהרכב עבר בקומבינה!

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב מכוני הטסטים לא בודקים את חתך הצמיג אלה רק את גודל הצמיג .

אם הצמיגים שלך היו בעליי אותה מידה סביר להניח שעברתה טסט ללא קומבינה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה לא בודקים חתך?! ואם אני יבוא עם צמיגים עם חתך של סנטימ' וחצי אבל בגודל מקורי נראה זה יעבור?!! אין מצב זה נכון, אתה מדבר שטויות...

עם מחירי הדלק של היום צריך להיות יצירתיים...

"...торможу редко, но метко"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב מכוני הטסטים לא בודקים את חתך הצמיג אלה רק את גודל הצמיג .

אם הצמיגים שלך היו בעליי אותה מידה סביר להניח שעברתה טסט ללא קומבינה .

אם אין לך מושג על מה אתה מדבר, אל תרשום.

בודקים את גודל הצמיג בטסט, אם תגיע אם חתך לא מתאים, תיפסל, גם עם קוטר לא מתאים, וגם עם רוחב לא מתאים. מספיק רק באחד מהם, מספיק גם הבדל קטנטן, למידה שאיננה מאושרת על ידי היצרן, ולא תעבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא הבחור "אייל מוסך סמיילי" כנראה עובד מוסך (ניתן להבין מהניק שלו), הבחור המסכן חושב שאם לו לא בודקים צמיגים, זה אומר שלכולם לא בודקים צמיגים.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם 2 צמיגים שונים לפי החוק לא תעבור, אבל לא בכל מכון רישוי מסתכלים על זה לכן אפשר לעבור בלי קומבינות על צמיגים שונים.

שאני קניתי את האוטו היו עליו 2 צמיגים שונים מאחורה, בטסט לא אמרו לי על זה כלום (דווקא הכשילו על האגזוז)

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי החוק הדבר היחיד שמעניין את מכון הרישוי הוא אם נשאר 2 מ"מ בשר בצמיג,

בפועל שום מכון לא בודק עומק חריצים והבדיקה נעשית ע"פ מצב הרוח של הבוחן(אני מגזים)

ולכן... תבוא עם צמיגים גמורים אבל עם ספריי לצמיגים וכנראה שלא תיכשל.

אנו הולכים בדרך, כדי להבין את הדרך שבה אנו הולכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה, יעבור טסט או לא יעבור טסט, חוקי או לא. עדיף שתשים אותם צמיגים באותו הסרן.

למען הבטיחות שלך. היום כל אחד יכול לעבור בקומבינה טסט - לא חוכמה, אבל הצמיגים הם הקשר שלך עם הכביש. יודע למה החלפתי את שלי השבוע (לפיראלי, ולא לסיני)?

היה להם לפחות 3 מ"מ בשר, לכולם. אבל:

א. הם היו מהבעלים הקודמים = לא יודע כמה זמן הם בחוץ.

ב. הם יבשים.

ג. הם לא פירמה - מה זה ALLSTAR?

נקטתי יוזמה, וכשהחלטתי לא להחליף את הרכב שלי הלכתי ליפו וקניתי 4 פיראלי 2500. וגם האחיזה השתפרה.

לך יש עוד פג'ו (יעני) ספורטיבית, מה אתה תגיד? :-P

300 שקל לזוג, ויש לך צמיגים חדשים. תהנה.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...