Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה MG-B רובר שנת 1965

ניטי1
שימו לב! השרשור הזה בן 6930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למכירה MG-B רובר שנת 1965 35000$

חלקים מקוריים מאנגליה משופצת לחלוטין

צהובה קבריולט

מוטי

052-5691014

מצטער אם אני אשמע "בוטה"... אך בעידן ייבוא רכב אספנות, המחיר צריך להיות יחסי באופן כזה או אחר למחיר בחו"ל, כפול כמה שצריך בכדי לחשוב עלויות ייבוא ומס...

בדוק את הקישור הנ"ל, חיפוש ב eBay אחר MGB בכל העולם. המחירים, לאחר עלויות ייבוא ומכס, יהיו נמוכים משמעותית מהמחיר אשר אתה מבקש.

לחץ כאן לחיפוש הרלוונטי באיביי

חלילה וחס איני מזלזל ברמת/איכות/עלויות השיפוץ, אני לא קונה פוטנציאלי לאקזמפלר הנ"ל ודעתי לעיל הינה בגדר רצון לעזור לך "ליישר קו" עם השוק הישראלי..

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר עסקנו בנושא, רשמתי את הנוסחה הזו כבר בעבר, אבל בגילי מותר לי לחזור על עצמי...

מחיר הרכב בארץ = מחיר הרכב ע"פ מחירון קראוס X מקדם של 2.7 + תוספת של 3500 $ .

אם קונים את הרכב בחו"ל בפחות או ביותר ממחירון קראוס, צריך להפחית או להוסיף את ההפרש, אבל לא לשנות בנוסחה כי היא מתבססת על חישוב המכס ולא על כמה שקנית בפועל.

איך אני מגיע לזה? פשוט:

מחיר הרכב בחו"ל ע"פ המחירון, מוכפל בשיעור המכס ובתוספת 17% מע"מ, נותן את מקדם ההכפלה 2.7 (תוך התעלמות מהפרשי המכס על רכב שמיובא מארץ יצורו).

לזה צריך להוסיף את עלות ההובלה עם המכס והמע"מ שלה, ואת עלות האגרות השונות בארץ. זה נותן כ 3500 $ למכונית - שוב באופן גס כי עלויות ההובלה משתנות בטווח של 1000 $ פלוס מינוס. אם יש הוצאות הובלה חריגות, יש להוסיף את זה לחישוב.

כמה זה מדויק? אין לי נתוני דיוק, אבל על רכב זול זה פחות מדויק באחוזים כי כל סטיה קטנה תיתן טעות גדולה. על רכב יקר זה יוצא יותר מדויק, אבל כל סטיה תיתן טעות דולרית גדולה יותר כי המכפילים גדולים יותר.

ברכב שאנחנו טוחנים כרגע, בואו ניקח את מצבו כ 3-4 . זו השערה לצורך החישוב. לא ראיתי את האוטו וגם אם ראיתי אינני שמאי. מחירו בחו"ל נגיד 5000 $ . מחירו בארץ על הכביש יהיה כ 17000 $. אם אינך מייבא לבד, ניתן להוסיף עמלה של 3000 $ למיבא שתיתן עלות של 20000 $ עגול.

הייתי אומר שמחיר הפתיחה שהוא דורש נשמע סביר בהתחשב בכך שעסקאות אספנות בד"כ נגמרות רחוק מאוד מנקודת הפתיחה.

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח... דמעות של נוסטלגיה מציפות את עיני...

245-888 היתה המכונית הראשונה שלי, אי-שם בשנת 1982. עקבותיה אבדו לפני מספר שנים, לאחר שעברה לקונה מאזור הצפון. טוב לדעת שהיא מטופחת ומטופלת.

מצ"ב תמונה שמראה איך היא ואני נראינו לפני 23 שנים.

קובי

scan0007.jpg

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

245-888 היתה המכונית הראשונה שלי, אי-שם בשנת 1982. עקבותיה אבדו לפני מספר שנים, לאחר שעברה לקונה מאזור הצפון. טוב לדעת שהיא מטופחת ומטופלת.

קובי

הזדמנות לסגור מעגל ו לחלוק את האהבה ל-2.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי

היי מר מילוא

היא נראתה לא רע.

אבי :-D

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי מר מילוא

היא נראתה לא רע.

אבי :-D

אל תקרא לו מר מילוא כי - או שהוא יתגרש ממך או שיקרא לך פולני , או שינפח אותך במכות כי הוא לבנטיני זהו סדר מקרי לחלוטין.....

קובי חולה עליך

בכל מקרה מאד רגש אותי איחוד הקרובים הזה, פה הדרמות האמיתיות , לא כמו בערוץ מסחרי שבו משלמים ליצור אותן

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, אירית,

מה לאמר, כפי שציפיתי הגבתם, ובזה עשיתם לי את היום. (מותר לאמר את הלילה בלי להשמע גס???).

כעת אפשר לפרוש,

ליל מנוחה - אבי.

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי, אירית,

מה לאמר, כפי שציפיתי הגבתם, ובזה עשיתם לי את היום. (מותר לאמר את הלילה בלי להשמע גס???).

כעת אפשר לפרוש,

ליל מנוחה - אבי.

כמו שאני אומרת תמיד - כל אחד והפנטזיות שלו וכל אחד והסטיות שלו, העיקר שכל המעורבים נהנים ואף אחד לא נפגע

חלומות פז יקירי

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק נדמה לי, או שהלוחית רישוי הפוכה? :loco:

היי

ממש לא נדמה לך, אך זו לא בעיה -

תסתכל על הרכב מאחורי המסך . . . :lol:

(רק שלא תופיע שם הלוחית האחורית).

אבי.

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מר Landscape, טוב שיש חברים כמוך... פולנים מן-הסתם.:lol:

אם כבר בפולנים עסקינן, מה לגבי הפולניות?????

הבטו בקישור הבא (. . . ותודה לשרה):

http://www.ebox.co.il/attach/בדיחותעלפולניות.doc?sid=Y/UK8CH7FRY&mbox=INBOX&charset=escaped_unicode&uid=273&number=4&filename=%u05D1%u05D3%u05D9%u05D7%u05D5%u05EA%u05E2%u05DC%u05E4%u05D5%u05DC%u05E0%u05D9%u05D5%u05EA.doc

בתקוה שלא פגעתי במישהי יותר מידי (קצת הרי זה מקובל . . .)

אבי.

המקום הנכון:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6930 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...