Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקמת מועדון פיאט!

yaniv2
שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל בעלי הרכבים מסוג פיאט אשר מעוניינים להקים מועדון לקיים מפגשים וטיולי נהיגה (ולא להתעלק על מועדונים אחרים :lol: ) ולחזק את המותג פיאט שיש לו ייצוג נכבד כאן בארץ, הצטרפו אלינו והציעו רעיונות שיעזרו לקדם את העניין!

[SIZE=5][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כשאני אומר מועדון זה מועדון כדוגמת מועדון אלפא רומאו או psi.

כמובן שעדיין אין משאבים וזה עניין לא פשוט להקים מועדון אבל אפשר להתחיל בקטן כמו מפגשים פה ושם ואולי אפילו טיולי נהיגה בסבבה למי שאוהב לנהוג כמוני (אפילו אם זה לא על מורצ'ילאגו...) ואני חושב שגם לבעלי פיאט מותר להתגאות במכוניות שלהם אז הגיע הזמן לעשות משהו בנידון.

שמתי לב שהרבה אנשים יחסית הגיבו למודעה שפירסמתי וזה מראה על היענות אז לדעתי אני לא היחיד שחושב ככה:wink:

כולם יודעים שרכבים מסוג זה נמצאים בשפע והרבה מהם מטופלים בקפידה כמו שלי וישנם גם כאלו שמשפרים את הרכב שלהם אז למה לא לחלוק את זה עם עוד אנשים שעשויים להתעניין ?

בסך הכל זה רעיון טוב מאוד שיאפשר לחלוק ידע והתנסויות במוסכים למשל, בעיות נפוצות ברכב ודרכים לפתור אותן וכו'...

(תיבדק אפשרות לערב את סמל"ת בנושא)

המועדון לא מיועד לרכבים מסחריים כדוגמת דוקטו או הרקולס לצערי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף עם הפונטו שלי :)

HeadUnit : Car-Pc | Processor : JBL MS-8 | Front Stage : Woofer - Mpyre 65M , Mid - Dayton RS100-4 , Tweeter - Tang-Band Ceramic 25-1719S | Subwoofer : Hertz HX250D | Amplifiers : A/D/S PQ10 , Hifonics Olympus XI , SPL AB03445 | Wiring : KnuKonceptz , Sommer , Neutrik |

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא? פיאט זאת פיאט כולם מוזמנים..

מפני שמה שאנחנו הרי מקווים לראות זה רכבים ייחודיים ורעיונות לשיפורים ואני לא מאמין שיש אצלנו דוקטו או הרקולס עם התכונות הנ"ל:lol: ...(רובם משמשים ירקנים וחברות הובלה)

אבל הצעות מתקבלות בברכה ואם יש ביקוש להגיע עם מסחריות, שיבורך מי שיגיע

כמו כן תתחילו לשלוח הצעות לגבי מיקום המפגש(ר"ג? ראשל"צ?) ונקווה שנוכל לארגן משהו עד יום שישי הבא:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביוזמה כאן גם אני מעורב.

היות ואין מועדון פיאט וראוי שיהיה, החלטנו לקחת את התיק לידיים שלנו.

נראה באם יש התענינות(וצריכה להיות יש הרבה בעלי פיאט).

בשלב הבא ניצור קשר עם מועדון אלפא ונחבור אליהם לצורך עצות לגבי הקמה כיוון שהם כבר עשו את זה.

אח"כ נפנה לסמל"ת דרך הצינורות המקובלים- שירות לקוחות,מנכ"ל- לקבלת סיוע ממי שמייבא את פיאט ויש לו אינטרס לקדם את המותג.

בצפי העתידי - הקמת פורום והקמת עמותה ללא מטרות רווח כלכלי אלא רק לצורך הרווח הכללי של כולנו.

ניתן לפנות בפרטי אליי או ליניב, אנו זקוקים לעזרה.

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...