Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתי ב60 אלף-+

dan34
שימו לב! השרשור הזה בן 6927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי הטוטל לוס של ה323F צריך לקנות רכב דחוף.

חשבתי לקנות אוקטביה אני מאוד אהבתי אותה.איזה דגמים מומלצים?

דרישות

נוחות{ נסעיה, ביצועים סבירים, מרווח,אחיזה,איבזור}.

אמינות ותצרוכת דלק סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן למצוא סובארו אימפרזה שנתון סביר במחיר הזה,זה אוטו טוב אמין מאוד צריכת דלק נמוכה יחסית אפילו עם מנוע 1.8 ליטר

אבל היא קטנה מאוטביה ככה שמרווח יש פחות אבל תלוי על מה אתה מתפשר יותר......

רק מה ש1.6 לא מספיק............... צריך 1.8

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה במצב טוב עם קילומטראג' נמוך יחסית ממש קשה למצוא במחיר כזה אך פאביה זה אוטו טוב מאוד ואמין ביצועים טובים יחסית ויש לה אותו מנוע כמו של האוקטביה רק הבדל של הטורבו אבל עם זאת היא יותר קטנה ויותר קלה גם בתוך היא רחבה ויש תחושה שאתה נוסע ברכב יותר גדול ממה שהיא עצמה אני עצמי נהנתי גם לנהוג על כזאת אבל האמת דיזל וידני

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?

על איזה מנוע אתה אומר שזה "רק" ההבדל של הטורבו? אם זה הבנזין, אין פאביה 1.8. אם זה הדיזל, ההבדל של טורבו או לא טורבו במנועים של VW הוא ע-נ-ק. גם בבנזין ההבדל בכוחות סוס הוא לא גדול מאוד, אבל ההבדל במומנט גדול. ופאביה היא לא משפחתית, ככה שהיא לא מתאימה לדרישה הבסיסית של השואל.

אל תכתוב אם אין לך מושג על מה מדובר.

לפותח השירשור, שווה לשקול פוקוס משנת 00.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם אמרתי שנהגתי בכזאת והיה אחלה למרות שזה היה דיזל אבל בכללי האוטו מצוין בכסף הזה זה נראה הכי שווה את הכסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רשומים דברים "סתם" אם הם לא קשורים. מדברים על משפחתית, ואתה אומר שנהגת בפאביה. ובנוסף מדבר עע הבדל של "רק" טורבו. אם יש לך מה להוסיף לשירשור, תכתוב בשביל זה יש פורום. אבל אם אין - אל תכתוב, ותן לאחרים שיש להם ידע בנושא להגיב. לא צריך לנסות ולכתוב תגובה לכל דבר בפורום בייעוץ גם אם אין לך מה להגיד.

ולסיום, אין שום דבר רע בדיזל (רשמת שהיה אחלה למרות שזה היה דיזל) מנועי הTDI של VW מעולים. (מניסיון עם פאסאט TDI במשך 7 שנים.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על אימפרזה ולא הייתי מרוצה. לגבי הקטסניה ישנה קצת,

תגיבו גם בקשר לאוקטביה.

דיברתי על הצורה האחרונה שנראית ככה (תמונה). http://www.powertec.at/fahrzeugbilder/Citroen/Xantia/xantia520.jpg

היא ממש לא מיושנת.

היא ממש נוחה (מתלים הידרו פנאומטיים), מרווחת, ביצועים מעולים ב-2 ליטר (136 כ"ס), אחיזת כביש גבוהה מאוד ואבזור מכובד לשנים שהיא יוצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקסנטיה מכונית נהדרת, רק מה, לא בטוחה בכלל (לפני מתיחת הפנים זו הייתה קטסטרופה של ממש עם כוכב וחצי בNCAP; אחריה, אני לא יודע, אבל סביר להניח שהשיפור אינו עצום).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים אני מחפש את שני המכוניות האלה משנת 00-02 (ידיים פרטיות עדיפות ליד ראשונה) .

אני מחפש את הפוקוס אם ה5.

רצתי לדעת מה היתרונות והחסרונות של הרכבים זאת אומרת במה הם שונים. ולבסוף מה הייתם בוחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בטיחות, תבדוק בEURO NCAP. לדעתי הן דומות.

הפוקוס מהנה יותר לנהיגה בצורה משמעותית.

לאוקטביה יש תא מטען ענק. לפוקוס בגרסת 4 דלתות יש תא מטען גדול. וב5 דלתות תא מטען מספק, אבל עם אופציה להוריד את המושב ולקבל נפח הטענה עצום.

שתיהן יראו אמינות דומה.

אם שתיהן 1.6 אוטומטיות, הפוקוס תהיה זריזה יותר, וגם נוחה יותר, אם כי לא בצורה משמעותית.

אני הייתי בוחר בפוקוס אם מדובר ב 1.6 בנזין בשני הרכבים. אם יש צורך בדיזל אז לאוקטביה יש עדיפות (מה גם שלפוקוס אין דיזל...)

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6927 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...