Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני קורבן, גנבו לי את ארבעת הג'אנטים.

אוהד_מ
שימו לב! השרשור הזה בן 6957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין מה לדבר על רעי הלב (אני מנסה להמנע מדברים שבמילא יצונזרו כמו ז****, ב** ז****, ****, $#%$*ת וכו') שקיימים במדינה הזאת. פעם ראיתי תמונות שמישהו מהפורום שם (עם פיז'ו 206 כחולה) ולא האמנתי שזה באמת יכול לקרות, אלא אם הוא באמת שם ג'אנטים שמושכים עיניים,

אבל בכל זאת לא האמנתי.

שלשום בחצות יצאתי עם חבר לכיוון הטיילת, חניתי עם חברי בחניון עם עוד מספר מכוניות (החניון פתוח בחינם וללא שמירה, אבל בקרבת יפו-הטיילת), בחניון עמדו מספר מכוניות יוקרה אפילו- אודי A8, הונדה אקורד קופה חדשה, קאדילאק...(ודווקא לאוטו המסכן שלי, עם ג'אנט אחד לבן, וכולם בלי הקאפות ועם שריטות נטפלו!) בכל מקרה מקרה יצאנו לבלוי בחצות וחצי, וחזרנו בשעה 3 לפנות בוקר.

הייתי בלי משקפיים אבל כבר מרחוק ראיתי שהרכב נטוי כלפי קדימה בצורה מוזרה, וכשהתקרבתי הבנתי איזו מכה- כל 4 הג'אנטים נגנבו, האוטו היה על בלוקים- בצורה לא מוצלחת, כי כל הקדימה נגע ברצפה, ומן הסתם הלכו הצמיגים שהיו במצב חדש ושניים מהם קניתי חדשים (והם יקרים מאד של דונלופ). לא יכלתי לעכל את זה, ממש לא ראיתי בעיניים, אבל בכל מקרה חייבים לעשות משהו לא?

יש לי ביטוח מקיף כולל הכל (גם גרירות ששירתו אותי בהצטיינות), מתקשרים לגרר- "שלום רציתי לגרורו את האוטו", "פרטים בבקשה"... "ורציתי להגיד שאין לו גלגלים והאוטו על בלוקים", "אז זה יעלה לך כי זה גרירה מיוחדת ולא מבוטחת!" כבר אמרתי עזבו לא תודה.

הלכתי כברת דרך עד למשטרת יפו עם חברי, נאלצנו לחכות שם עד 7:30 בבוקר רק כדי להגיש תלונה מסכנה! הם עובדים שם כמו אימפוטנטים אפילו שהתחנה הייתה מלאה בשוטרים (נו טוב.. יפו).

שחררתי את חברי לביתו ונשארתי בבוקר לבד מנסה לחשוב איך מוציאים את האוטו למקום מבטחים?

קודם כל- גרירה! אז נשלם קצת, ונתבע את הביטוח בסופו של דבר- מתקשרים לחברה שעובדת עם הביטוח- "שלום רציתי גרר", "פרטים בבקשה"... "רק תדעי שהאוטו בלי גלגלים", "אה אז זה יעלה לך", "נו בסדר, כמה ומתי?", "רגע אני בודקת.............אתה שומע אין לנו בעצם גרר כזה! ביי".

אני לעצמי: "#$%$%#$$^". ניסיתי חברת גרר שעובדת עם חברת הביטוח של חבר שלי שהיה איתי- גם לו אין גרר שמתאים לחילוץ. בנוסף הוא אמר לי לא להתאמץ כי לא קיים גרר כזה שיכול להרים את הרכב בלי נזק.

דיברתי עם המוסך שלי, הוא נתן לי את הגרר שלו- גם הוא לא יכול להתמודד עם המשימה.

בסוף הלכתי 20 מטר לגרר העירייה וביקשתי שיעשו לי שירות בתשלום (גרר מלגזה) הם הסכימו, אבל אז המוסך שמכיר אותי התקשר ואמר שהוא בא עם 4 ג'אנט ברזל זמניים.

חיכיתי להם, הם הגיעו, בינתיים בא השמאי וצילם. הכנסנו שני גלגלים אחוריים, לא בעיה. אבל הקדמיים.... איך שלא ניסינו ועם כמה ג'קים להרים את האוטו לא הצלחנו! כי לא היה גלגל מקדימה שיתמוך, אפילו הג'ק של אמא שלי שהגיע נשבר! בסוף פגשנו מישהו עם ג'ק הדראולי והצלחנו (אחרי שהאוטו המסכן היה על גחונו בגלל הג'אנטים המתפוררים)- טוב לפחות לא היה לו שום נזק לאחר בדיקה. נסעתי למוסך- הגה יותר רך מזה לא קיים! האוטו נסע מצויין! (ג'אנט 14" דק, במקום 16" עבה).

עכשיו אנחנו בודקים מקומות לקניית ג'אנטים וצמיגים.

סיפור מהתחת, כל היום שלי התבזבז, הייתי ער מאז שיצאנו, ועד אחה"צ של היום למחרת.

מה כבר יצא לשודדים?? אלו הג'אנטים המקוריים שחבר שלי אמר לי שהוא כמעט הצליח להשיג מפירוק באלף ש"ח כולל צמיגים לרביעיה!

מה כבר יצא לי? חור בראש ובכיס- צריך לערב ביטוח מן הסתם, ד"א ג'אנט מקורי כזה, חדש, עולה 1860 ש"ח ליחדה לא כולל מע"מ! ובלי שום צמיג! ועל צמיג הם רוצים בלאי 50%.

זה לא אוף טופיק! התופעות האלו, של גנבות, של ונדליזם זה כבר חלק מ"רכב כללי" כשמדובר על ארצנו, כמה כבר הודעות ראיתם של חברי הפורום שהושחתה להם מכוניתם? חלקם יותר במצב קשה וחלקם פחות, אותי אישית הכי זעזע מה שעשו לשמוליק. אבל מה זה משנה- גנבת סמל, גניבת ג'אנטים, השחתת צבע.... זה פשוט לא אמור לקרות!

ועוד מסר קטן וחשוב שרציתי להעביר לכולם- תקנו נעילות לג'אנטים! (ברגים שרק אתם תוכלו לפתוח).

תמונות יהיו בקרוב, בנוסף יהיו גם ג'אנטים שונים לרכב שאני אקנה, מקווה שהם יחמיאו לרכב יותר לקראת המכירה הקרבה (החלטתי למכור אותו סופית), וגם תמונות שלהם אני אשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אין ספק שזה מרתיח...

לגנבים, ככל הנראה יצאה אלפיה מהעניין. למה אלפיה ולא נניח 1225.35 ש"ח?

כי ככה "וואחשים" מוכרים דברים... במיספרים עגולים ורצוי ישראו יפה...

קיבלת את הכסף מהביטוח? יפה...

תשקיע אותו בצורה נבונה. אולי ת?פ?נ?יק את עצמך באיזה קורס נהיגה שווה?

מסקנות?

לקנות ברגים מיוחדים ("נועלים"). רצוי לקנות 2 סטים ולשלב...

את המפתח שלהם לא לשים במקום גלוי!!! וגם לא בבגאז' או במאפרה!

לקנות ג'ק הידראולי (שווה את כל ה60 ש"ח)

מיתפלל שבפעם הבאה תתפוס אותם, ושתהיה לך אלה + כמה חברים :evil: .

אנשים כאילו צריכים לאכול מצינורית עד סוף ימיהם :wink:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד, קודם לכל תנחומי על המקרה המבעס משהו...

תראה, ביפו בחיים אל תשאיר אוטו בחניון עם כל המכוניות.

***עריכה - גזענות לא בבית ספרנו ***

המקרה שלך כבר קרה, והג'אנטים לא יחזרו, תסתכל על זה ככה:

עכשיו לפחות יהיו לך 4 גלגלים חדשים, אולי יותר יפים גם, ותשים גם ברגי אבטחה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח איזה כסף קיבלתי מהביטוח? מלחמת עולם שלישית! איזה חברת ביטוח תרצה להביא לך 10000 שקל כולה על הג'אנטים, אבל נביא קבלה ונתבע אין ספק!

בכל מקרה אני בן אדם עם כוח ומתאמן, ואפילו יצאתי מנתניה ויש לי גב של מרוקאים עצבניים, אבל אני מודה שזו לא הדרך לקחת את החוק לידיים, אני לא אלך לעשות תחקירים מי גנב לי את הג'אנטים כדי לבוא אליהם אחד אחד עם משפחה וחברים ולהכאיב. למרות שברור שאם ברגע הגנבה הם היו נתפסים אז חבל להם על הזמן...

בכל מקרה אני אפילו לא נושא נשק ואחד שממש לא אוהב ללכת מכות (בעצם אף פעם לא הלכתי רציני) ואני מעדיף שזה ישאר ככה, ואני אעדיף לקחת את הכעס ולהוציא אותו במקומות אחרים... (רק חראם על הבחורה שהולכת לסבול במיטה :wink: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם היו הג'אנטים המקוריים של רנו מגאן קופה 2.0 שנת 96, חמש צלעות, ובלי הקאפות שמכסות על הברגים (אחד מהם היה לבן, אבל זה בטח לא בעיה לשנות). בקשר לצמיגים, את האוטו קיבלתי עם שניים ששכחתי את שמם, והחדשים שקניתי היו דונלופ (ברגעים כאלה אני מצטער שלא מעיין אותי איזה סוג בדיוק).

ד"א אני לא יודע למה זה ממש משנה חוץ מלהשביע את רעב הנקמה שלי, אותי לא משנה מי שיקנה אלא מי שימכור, וגם הג'אנטים שילכו לעזעזל ויחלידו לגנבים בידיים (טוב נו.. הם לא יחלידו), גם ככה בתקווה היום אני מקבל חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש אפשרות לתפוס את הגנבים, ולא על מנת להחזיר את הג'נטים שנגנבו,אלא רק כדי להשביע את תאוות הנקם שבוודאי זורמת בעורקייך...

אני מניח שהגנבים (בטוח יותר מאחד) עושים בחניון הזה פשיטות קבועות. פשוט לעשות מארב, באותן השעות בין חצות ל-3. דבר פשוט שהמשטרה לא עושה. למשטרה יש סידרי עדיפויות, אבל הם לא מבינים דבר פשוט- צריך לטפל בגניבות בדיוק כמו שמטפלים ברציחות, כי פשע הוא פשע, וגנב שגונב ג'נטים יתקדם לרוקן בתים וכו'.

אני לא רוצה להגיד מה הייתי עושה לגנב שנתפס,אבל לגנוב ,הוא כבר לא יגנוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, נכון, תשב לעשות מארב לחבורת ערבים עם מסחרית...

ואז מה ?

הם גם יקחו לך את הג'אנטים, וגם יקחו אותך.

אם אתה מתעבד שיעי, אני חושב שאין טעם להמליץ גם לאחרים לעשות את זה :|

אהה כן, וגנבו לי פעם 4 טאסות ספינרים כשזה היה נדיר מאוד בארץ, גם כן מהים, אז מה ? עושים מארבים ?

אנשים, תבינו: יש לכם אוטו עם שיפורים, כגון ג'אנטים, חצאיות, ושלל שטויות אחרות, אתם צריכים לקחת תמיד בחשבון את המצב שיום אחד תחזרו לרכב, ולא תמצאו אותם.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה היה ביפו- תשכח מהג'אנטים (אלה אם בא לך להתחיל את מלחמת העולם השלישית)

ולפעם הבאה תחנה בחניון שמור בתשלום

עם מחירי הדלק של היום צריך להיות יצירתיים...

"...торможу редко, но метко"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ,זה מה שיש לו לעשות בחיים, לחכות כמו דביל כל הלילה בשביל לתפוס 2 נערים זבי חוטם גונבים ג'נטים,ולפוצץ אותם במכות בשביל ללמד אותם לקח (בעצם זה נשמע לא רע כשאני חושב על זה)

זה באמת מצער מה שקרה לך,חלאות כאלה קיימים בכל מקום ,והם תמיד יהיו קיימים,כי זו דרכו של עולם

ותהיה בטוח שיום אחד הם ישלמו על הכל עם ריבית, ואולי אתה לא תידע על זה אבל תהיה בטוח בזה

מי שבוחר דרך חיים של רוע ,סופו עגום ומר.

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על המקרה שלך גם כן, שהלכת לרגע לאכול וכשחזרת הם נגנבו,פשוט לא להאמין איזה חארות! וגם כן ביפו, אין מה לעשות, רק ללמוד לקח בקשר לאנשים שחיים שם. ממש מציק שצריך כל הזמן להיות בכוננות במוח כשאתה רחוק מהאוטו שלך ואפילו להעלות את זה בדעתך ולתת לזה להרוס את הבלוי, אתה פשוט חשוף לפגיעות כשאתה יודע שלא עשית כלום וזה לא מגיע לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית ראיתי ב100, וזה גם שווה! שתבין שהג'קים האחרים נשברו מהאוטו שלי או שלא הצליחו להרים אותו, וכולה מדובר באוטו ששוקל טון מאה (אופס- פחות אפילו בלי גלגלים) והיה נתמך מאחור. הג'ק ההידראולי ברגע שהצלחנו להשחיל אותו מתחת הרים בלי בעיה. זה חסך גרירה יקרה ושבירת ראש נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנחומי... אני הייתי יורד מהפסים אם היו עושים לי דבר כזה.

בכל שרשור שקשור לג'נטים אני חוזר וממליץ על רכישת רביעיית ברגים מיוחדת....

מי שמעדיף להתעלם, בסופו של דבר יצטרך לשלם את המחיר.... כולה 120 ש"ח לרביעייה ואתה מסודר.

נ.ב. לאזור יפו יוצאים רק עם רכב הליסינג. זה יהרג ובל יעבור אצלי.

אם אין רכב ליסינג אז פשוט נוסעים עם מישהו אחר או לא נוסעים בכלל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...