Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בידוד פנים הרכב

אמיר110
שימו לב! השרשור הזה בן 6943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטתי להדביק מחדש את השטיחים שציפו את קירות הדה שבו שלי מבפנים.

מישהו יודע באיזה דבק מומלץ להשתמש?

ניסיתי דבק מגע, אבל החום ממיס אותו והשטיח נופל...

כמו כן- באיזה חומר הייתם ממליצים לי להשתמש לבידוד הפנים מרעש/חום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חומרים חזקים כמו "סיקה" או "קיט מונטאג'"...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מומלץ להשתמש בדבק מגע, אך לא מהסוג ה"רגיל". יש דרגות חוזק לדבק המגע, העמידות בטמפרטורות גבוהות. כשהרכב עומד בשמש הטמפרטורה בתוך הרכב מגיעה לעשרות מעלות ולכן דבק אשר אינו עמיד בחום שכזה יאבד את חוזקו.

המלצתי היא להכנס לחנויות אספקה טכנית/חומרי בנין ולבקש דבק מגע בעל עמידות לחום גבוה. על האריזה תהיה כתובה טמפרטורת העמידות. אני רכשתי לא מזמן מיכל של ליטר עם עמידות ל-90 מעלות צלזיוס, מה שאמור להספיק בהחלט.

לבידוד רעש וחום אני משתמש בשני חומרים שונים. לבידוד חום, ישנן יריעות המוכרות מגגות רביץ ומגגות רעפים, הנראות כמו "פקפקים" בצבע אלומיניום. אלו מבודדי חום לשימוש בפנים הרכב ולא ליד המנוע/אגזוז. לבידוד רעש מומלץ להשתמש בצמר סלעים המגיע בסליל לפי מטר או בריבועים בגודל 120X80 אם אני זוכר נכון. מומלץ לקחת את אותם ריבועים שכן להבדיל מהסליל, הצמר מצופה בניילון אשר מונע מגע יד והתפוררות עתידית. במקומות כגון דיפון דלתות וכו', כאלו שלא פותחים כל זמן תכוף, ניתן בהחלט להוציא מהניילון ולהדביק את הצמר סלעים ישירות לפח.

גם בשימוש בצמר סלעים וביריעות ה"פקפקים", חשוב מאוד להשתמש בדבק עמיד לחום גבוה כמצוין למעלה.

מקווה שעזרתי,

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור ,

מה ההבדל בין צמר הסלעים שדיברת עליו לביו ה"פלציב" ?

יתרונות , חסרונות , עלויות - אמנם פחות חשוב כי משקיעים פעם אחת .

ביי

תודה

וחג שמח .

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומרי איטום טרמיים ואקוסטיים תוכל למצוא פה:

http://www.rotal.com

(ללחוץ על מוצרים בסרגל הימני)

החברה נמצאת באזה"ת של נווה-ימין (מאחורי "מגה" בכניסה המזרחית לכפ"ס) והם היבואנים של כסאות רקארו וכל מיני חומרים לרכב מהחברות המובילות בשוק.

אני רכשתי מהם דבק לשמשות כולל פריימר והייתי מרוצה מהמחיר ומאיכות החומר.

שבוע טוב

יניב

השירוקו נמכרה...עצוב, אבל נכון...

הגיע הזמן לעבוד על החיפושית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

לגבי הבדלים בין החומרים פלציב וצמר סלעים

עדיפות חד משמעית לפלציב נוחות עבודה {ניתן גם להשיג אותו עם צד דביק להדבקה מהירה}

והכי הכי חשוב שלא צויין פה פלציב לא מסוכן כמו צמר סלעים אשר ידוע שהוא חומר מסרטן ולא נראה לי כל כך הגיוני להשים ברכב חומר שאם השקית תקרע לך אתה תנשום הרבה הרבה זמן ותזיק לבריאותך

אני חושב שהרבה אנשים פונים לצמר סלעים אך ורק בגלל העלות וחבל..

ליאו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

לגבי הבדלים בין החומרים פלציב וצמר סלעים

עדיפות חד משמעית לפלציב נוחות עבודה {ניתן גם להשיג אותו עם צד דביק להדבקה מהירה}

והכי הכי חשוב שלא צויין פה פלציב לא מסוכן כמו צמר סלעים אשר ידוע שהוא חומר מסרטן ולא נראה לי כל כך הגיוני להשים ברכב חומר שאם השקית תקרע לך אתה תנשום הרבה הרבה זמן ותזיק לבריאותך

אני חושב שהרבה אנשים פונים לצמר סלעים אך ורק בגלל העלות וחבל..

ליאו

נכון אמרת לגבי נוחות העבודה מבחינת אותו צד דביק, אך אותו דבק לא עמיד בטמפרטורות גבוהות (80עד מעלות צלזיוס, החום ברכב חונה בקיץ) ולכן הוא נוטה להתקלף. אם כבר, מומלץ להשתמש בדבק כפי שציינתי לעיל. לגבי היותו מסרטן, אישית לא שמעתי על זה, משתמשים בצמר סלעים בכל בית חדש בישראל, קשה לי להאמין שחומר מסרטן היה עובר בדיקת מכון תקנים. אשמח אם תוכל לתת אסמכתא כלשהי, כדי שנהיה כולנו יותר בריאים :)

עלויות - הפלציב יעלה 10% יותר. לא תמיד העלות היא השיקול, לפעמים גודל היריעות, עובי החומר (צול, חצי צול, שני צול וכו' בצמר סלעים), כמות המינימים ש"מכריחים" אותך לקנות אם תקנה גליל וכו' הם גורמים משפיעים.

אישית, משתמש בצמר סלעים, השתמשתי בעבר גם בפלציב, התוצאה זהה מבחינת איטום. תעבדו עם כפפות גומי והכל יעבור בשלום :)

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ליאור ולכולם על התגובות , עכשיו רק נשאר לדעת

היכן לרכוש פלציב באיזור חיפה ? אם אין אז נזמין מת"א והמרכז .

אני צריך להתחיל להכין בידוד למוריס שלי .

תודה

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ליאור ולכולם על התגובות , עכשיו רק נשאר לדעת

היכן לרכוש פלציב באיזור חיפה ? אם אין אז נזמין מת"א והמרכז .

אני צריך להתחיל להכין בידוד למוריס שלי .

תודה

דרור .

יש בת"א בלי סוף, בקרית מטלון בפ"ת יש חנות עם מבחר גדול של גדלי יריעות וכו', בוא לבקר אותנו במרכז ונדאג לך :)

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקבל בבקשה את הכתובת בפ"ת, או לפחות טלפון.

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקבל בבקשה את הכתובת בפ"ת, או לפחות טלפון.

אופיר

דפי זהב:

מרזבית מרכז 1996 בע"מ

טלפון:03-9282828פקס:03-9282829כתובת:הלפיד 4 פתח תקוהמיקוד:49258

http://www.d.co.il/2828480/39900/

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...