Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקות קשות להסרה מהפח ומהשמשה אחורית, זקוק לעזרה (מוצרפות תמונות)

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 6971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , אני רוצה לתחיל להפוך את הפיאט של לאונו נורמלית קודם כל הסרת המדבקות:

איך ניתן להוציא מדבקה קשה שכמעט בלתי ניתנת להסרה

וכם גם על הזכוכית מדבקה של רסקור שקשה להוציא ומהווה סיכון לפגיעה ב"רשת חימום" של האדים בשמשה האחרוית"

נעשה חיפוש לא הועיל, חשמל אני לא יכול להשתמש כי אני לא גר בבית פרטי

תודה :)

Copy of Rally9.jpg

PCDV0035.JPG

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח פן מאחותך או מאחת מהחברות שלה (או שלך), גש לתחנת דלק מצוייד בכבל מאריך.

שכול לבקש יפה רשות לפני זה מהמתדלק...

אתה יכול לנסות את זה בכל מקום אחר (למשל בית הספר)...

יש מלא מקומות שיש בהם שקעים (חניונים, מיבנים וכו'). אני בטוח שאם תתאמץ תוכל למצא איזה חבר שעובד או מכיר מישהו שיכות להשאיל לך שקע ל20 דקות...

אגב, זה "בננה" מה ששוכב לך מאחורה?!

לא מומלץ להחזיק טיסן באוטו (ובשמש) הרה זמן, הציפוי נימתח ומעוות את הכנף (ואחרי זה לא חוזר להיות מתוח).

כמו כן, מומלץ לפרק את הכנף ב"הובלה". הקפיצות והטילטולים יכולים לפגוע בכנף ולסדוק אותה (כל עוד היא קשורה לגוף, הכנף לא מיועדת לזה)...

בקיצור, תפרק את זה לפני שאתה מכניס אותו למכונית.

כמו כן, מיכל דלק. גם לפרק... כתמים של שמן קיק לא יוצאים בקלות ועושים ריח "ניפלא"...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוויר חם עוזר מאוד להורדת מדבקות עקשניות.

כמו כן, נסה להשיג כלי פלסטיק כהה אך קשיח, שיעזור לך לקלף את המדבקות לאחר החימום ומיכל של WD40.

לא חושב שיש דרך טובה יותר..

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסן, מהפח ?

רק מים חמים והרבה, בעזרת פלסטיק כזה כמו שפכטל (הכי נוח אלו שמצורפים לפילם של חלונות מושחרים).

מהחלון ? תזכיר לי בשישי הבא, בשביל זה יש סכין :)

גילי, הטיסן שם לצורך תצוגה בלבד, התמונות הינן מהמפגש השבועי של שישי בסופר...

הוא לא משאיר את הטיסן באוטו כפי שידוע לי.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עד למפגש אודיו לא תסיר אותם , אני כבר יסיר לך עם סכין הדומה לסכין מנתחים[איתה הסרתי את המדבקות "זקנים" שרכשתי את האוטו שלי ] את הפסי מחזירי אור הישנים שהודבקו אחד על השני בכ4 שכבות הסרתי עם מפזר חום והסכין מנתחים. שם כבר עשיתי עבודה עדינה ובטוחה שגרמה לי לעבוד על זה 30 דקות. כיוון שלא רציתי לפגוע בצבע של הפח.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהחלון להוריד עם אציטון\אלכוהול , עובד תמיד ! ולא הורס את הפסי חימום.

לגבי הפח .. מכיון שהוא לבן , אפשר גם באציטון\אלכוהול (עבד אצלי ב 306 ולא היה שום סימן לעניין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תעיז אפילו להישתמש בסכין יא משחית שכמוך...

המדבקה על החלון תצתרך דרך יותר עדינה לההוריד אותה והרעיון של הפן והמים החמים נשמע טוב... כי החימום של השמשה יושב מתחת למדבקה וזו תהיה בעיה גדולה עם תחתוך אותו.

המדקה של ראסקור היא לא כזה מטרד.

המדבקה השניה לאומת זאת היא יותר בעייתית ואותה תנסה להסיר בטרפנטין ,או שתוכל להישתמש במטנול של הטיסן- תן לחומר למוסס את המדבקה ואז היא יורדת עם הדבק בלי בעיה...

נ.ב.: לא ניראה לך שהגיע הזמן לעבור לטיסנים חשמליים?

עם מחירי הדלק של היום צריך להיות יצירתיים...

"...торможу редко, но метко"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשעבדתי עם סכין מנתחים ניזהרתי וחשבתי בראש כבד עוד לפני שהתחלתי במלאכה על פסי [אלקטרודות]החימום . ודאגתי לא לפצוע אפילו אחת מהן. זה תלוי בשיטת עבודה..מספיק שאתה בעזרת הסכין הנ"ל מגרד את הלשונית הפינתית של המדבקה ובעזרת חום ממוקד ומשיכה עדינה עם האבצעות את המדבקה זה יורד כמו גדול ואין שום בעיות. אני כבר התנסתי במדבקות עשויות סוג של אלומיניום. ניילון קשיח , ניילון רך, גומי. ולא ניתקלתי בבעיות מיוחדות חוץ מהמדבקות גומי שנוטות להתייבש עם הזמן וקשה להוציא אותן בחתיכה אחת.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדמיין או שאני רואה פה היתעוררות לעניין של הטיסנים???

ולזה שאמר לעבור לחשמל

אני מסיע רק מכוניות

אבל חשמל לא עושה את זה כבררר

יש לי RC 10 T3 חשמלית של אסוסאייטד וזה כבר לא כושה לי את זה היא למכירה :-P

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיתרון הנכון הוא מניסיון עם בנזין לסובב עם סמרטוט או ספוג

רכב בישבלי זה זה כמו בחורה , מפנקים אותו והוא יפנק אתכם.:roll:

http://images.google.co.il/images?q=gmc%20vandura&hl=iw&lr=&sa=N&tab=wi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי באונו יש מדבקה על החלון האחורי והיא דהוייה מהשמש.. אולי אתם מכירים: "פיאט- אחריות 250000 ק"מ או 3 שנים". ניסיתי עם סקוץ' וזה לא הלך והתייאשתי.. בהזדמנות אני ינסה ע"י פן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קי אני אנסה, קודם אני רוצה להבהיר כמה דברים

לגבי הטיסן-אני מביא אותו רק' לימי שישי למפגשים של ראשל"צ והסביבה אני לא משאיר אותו בכלל באוטו, אני יודע שהוא עלול להתקמט ולדהות מהצבע וכל זה, וגם לגבי השמן המסריח שלו (מניסיון), לגבי טיסן אחר אז בינתיים אני מסתפק בזה, הוא חסכוני כמו האונו :)

לגבי המדבקה בשמשה , ועל הפח, בינתיים אני יירד למטה וינסה להוציאאת המדבקה עם מים חמים ומטלית, (ניגוב המדבקה עם המטלית החמה, בגלל המים החמים), לגבי החשמל אני אנסה להוציא, ניסיתי להוציא בלי כלום והיא סירבה לצאת,

יש לכם עוד רעיונות?

וה wd 40 , הוא לא לשימון חלקים?

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וה wd 40 , הוא לא לשימון חלקים?

הוא אכן לשימון חלקים, אבל יש לו יכולת בלתי מוסברת להמיס את הדבק של המדבקות.

מאוד עזר לי כשהורדתי את המדבקות אצלי. רק צריך לשים לב שלא לחמם אותו יותר מדי עם הפאן, כדי שלא ישרף ויסריח.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סכין מיוחדת, שאפשר לקנות בACE.

יש לי אותה בבית. נראת כמו סכין גילוח. רק עם שפיץ

הורדתי איתה מעל 100 מדבקות ברכבים שונים!

יד ראשונה מרופא נכה צה"ל. מורידה מדבקות מיד כשמתניעים אותה.

ללא תאונות

שמורה!

סתם.

אם אתה רוצה תבוא. אראה לך אותה. היא מורידה כל מדבקה ובקלות. מבלי לשרוט או להוריד שכבה מהצבע של האוטו.

עלתה לי חמישה שקלים.

הקנייה הכי טובה שעשיתי מעולם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...