Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור מגבר 4 ערוצים לאלמנט 1

apexi
שימו לב! השרשור הזה בן 6975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אי אפשר...אתה יכול לגשר 2 ערוצים לסאב..או להשתמש במונובלוק מיוחד לסאב ביציאה 1 שיורדת גם ל1 אוהם..בכללי לפי מה שהסבירו לי נגיד אם כל ערוץ מוציא אצליך ב4 אוהם 40 נקי ..בגישור כל ערוץ ירד ל2 אוהם ובכך ההספק גדל כי ההתנגדות קטנה .ביחס שווה .[יגדל פי 2] ואז את ה2 אוהם של ערוץ יתחבר עם ה2 אוהם של ערוץ שני ויצא 4 אוהם עם הספק פי 4 תאורתי .[לא יצא בדיוק פי 4 ]

אבל בציאות זה לא דבר קבוע

זה יכול להיות

בגישור

פי2.5

או פי 1.6

או פ3.2

תלוי בתכנון של המגבר

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר...אתה יכול לגשר 2 ערוצים לסאב..או להשתמש במונובלוק מיוחד לסאב ביציאה 1 שיורדת גם ל1 אוהם..בכללי לפי מה שהסבירו לי נגיד אם כל ערוץ מוציא אצליך ב4 אוהם 40 נקי ..בגישור כל ערוץ ירד ל2 אוהם ובכך ההספק גדל כי ההתנגדות קטנה .ביחס שווה .[יגדל פי 2] ואז את ה2 אוהם של ערוץ יתחבר עם ה2 אוהם של ערוץ שני ויצא 4 אוהם עם הספק פי 4 תאורתי .[לא יצא בדיוק פי 4 ]

את החוקים האלה אני יודע אבל יש לי מגבר 4 ערוצים שאני רוצה לתת לו גישור לסאב ואז ישארו לי 2 ערוצים פנויים

השאלה היא מה יקרה אם אני יגשר את השני הערוצים הפנויים וגם אותם יחבר לסאב

האם הסאב יקבל את אותו הספק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן לגשר פעמיים.

אתה יכול כל זוג לגשר לערוץ אחד (במידה והמגבר מאפשר - הרוב מאפשר) אך את שני הערומים המגושרים שתקבל לא ניתן לגשר לכדי ערוץ אחד.

רק תאמר לנו - באילו סאב ומגבר מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח LOL אם תצליח ,והכל יעבוד פיקס ולא ידפק משהו ויתקצר..אני ישמח לשמוע..[עיצה שלי רד מזה כמו שנאמר..תקנה כבר מונובלוק איכותי ותחסוך מחשבות יצירתיות...]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ההיתי רוצה לקנות מונו איכותי ההיתי כותב פה?
כשאני יקבל את התעודת המגדת עתידות שלי-אני יענה לך על השאלה הזו.." לא דובר פה על האיכות לפי דבריך.דובר על ניצול עוד 2 ערוצים קיימים.וקיבלת את התשובות לשאלות..אני מאמין שיחד כל חברי הפורום ניתארגן ונביא לך מונובלוק שיפתור את הדילמות.:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הינה קח ממני הפסקה שתוכל לנשום..אגב אם גישה כזו אני בספק אם ינסו לעזור לך בצורה רצינית.

יאלה שאלת שאלה וקיבלת תשובה ברורה...

ויאלה בחיאת שינעלו את התרד הדפוק הזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ..לכל העונים בת'רד, לא יודע אם שמתם לב אבל הבחור פה לא ניסה לגשר את שתי היציאות שכבר גושרו, אלא לקחת את שני הגישורים לחבר אותם במקביל לסאב.

שוב, זה לא גישור זה כמו לחבר שני מקורות מתח במקביל. האם זה אפשרי?!

גולף...כי לא כל אחד יכול להרשות לעצמו אחת כזאת :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...