Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מצמדים בגולף 2016

roeyd102
שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שמכיר אותי כאן יודע שאני מהלקוחות הנאמנים לפולקסווגן, מעין "לקוח שבוי"- היה לי פולו 2007, פולו 2014 וכיום הרכב שלי הוא גולף 150 כ"ס, עלה לכביש בתחילת יוני 2016 ועבר מאז כ-13000 ק"מ.

בשבוע האחרון התחילו להישמע לעיתים רעשים חלשים ברובם של שריקות או חריקות בעת מעבר ההילוכים- ללא שום תופעות נוספות.

היום בביקור במוסך הקריאו את גזר הדין- "צריך להחליף מצמדים!".

המקרה הזה צורם לי, בייחוד כשמשלמים למעלה מ-150 אלף שקל לרכב שהחברה מתהדרת בו כרכב הדגל שלה.

האם אמשיך להיות לקוח שבוי של פולקסווגן? הלב נוטה להמשיך איתם גם במכוניות הבאות שלי, מקווה לא לקבל סטירת לחי נוספת...

לאילו דברים צריך לשים לב לאחר ההחלפה?

והנה הווידאו עם הרעש המדובר:

https://www.youtube.com/watch?v=CwKmC8OWadw

עריכה אחרונה על ידי roeyd102

VW GOLF LIFE PLUS, 2023

SEAT Ateca FR 2021 | Volkswagen Golf Comfortline 2016 | Volkswagen Polo Comfortline 2014 | Volkswagen Polo Trendline (manual) 2007 | Daewoo Lanos SE 1.5L automatic 1999

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם תחליף את הרכב עם סיום האחריות, לא תקבל...

בעיה ידועה, קורה הרבה - הרכבי VAG נוסעים נהדר כל עוד הם תקינים.

הגיר הזה מפחיד להחזיק את הרכבים שלהם מעבר לתקופת האחריות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה לא עוד שרשור VAG/DSG... יש במקביל עוד 2-3 כאלו.

ולשאלתך: שים לב שאחרי החלפת המצמדים ההעברה בין ההילוכים חלקה ואין קפיצות בין ההילוכים (בעיקר בין 1 ל-2 ו-2 ל-3).

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שרשור, פחות שרשור. העיקר מיד יוסבר שזה לא מייצג והקונצרן מוכר הרבה.

סבבה. וגם החלפה אחרי 13K ק"מ היא בכלל בשולים של השוליים והיה עדיף שתמלא לוטו עם מזל כזה.

כשהגיר הזה עובד - אין כמוהו! ובזה אני רציני.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שזה לא ינחם אותך, אבל אני עם גולף 2015 שהוחלפו המצמדים עקב אותו רעש חריקה בהחלפת ההילוכים ואחרי כ 10,000 ק"מ מהחלפה, הרעש שוב חזר.....וכנראה שוב נדרשת החלפה, זהנאחרי שאמרו לי בהחלפה הראשונה שהמצמדים החדשים מסוג משופר. כנראה לא משופר מספיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אמשיך להיות לקוח שבוי של פולקסווגן? הלב נוטה להמשיך איתם גם במכוניות הבאות שלי, מקווה לא לקבל סטירת לחי נוספת...

בעצם, זה מסכם הכל. לא?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שצפה בסרטון- האם הרעש שנשמע שם זה גם התופעה המוכרת לכם?

VW GOLF LIFE PLUS, 2023

SEAT Ateca FR 2021 | Volkswagen Golf Comfortline 2016 | Volkswagen Polo Comfortline 2014 | Volkswagen Polo Trendline (manual) 2007 | Daewoo Lanos SE 1.5L automatic 1999

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאט לאט אני מבין שלקוחות VAG הם כמו נשים מוכות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כל פעם שוקל לחזור אליהם, ובמיוחד עם ה- 150 כ"ס. נראה שלגבי הטיגואן לפחות הם כבר למדו ושמו DSG6. אני לא מהנדס רכב, אבל אולי מסקנתי משרשור דומה נכונה - DSG7 = רק לרכבים קלי משקל. כנראה זה משפיע.

לפות"ש: מבין מאוד את הבעסה שלך וגם את הרצון להתעלם ממנה ולהמשיך עם הקונצרן. במקומך, הייתי שוקל זאת כתלות במשך החזקת הרכב. למשל, אם ממילא כל שנתיים מחליף, אולי עדיף בכלל הלאון שמאובזרת יותר וזולה משמעותית (למרות שמפבנים הי די מדכאת). או שתשתדרג ל- GTI, שם יש DSG6 :-) אני עברתי לפני כמה שנים לאלפא, ומאז טפו טפו טפו אין בעיות בגיר :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כל פעם שרוצים לפתוח שרשור על VAG DSG יש לפתוח שני שרשורים להזדהות עם שני המצמדים.

שיהיו כמה שיותר שרשורים כאלה, אולי זה יעזור לכאלה שמתלבטים אם לרכוש DSG, לפי פורום ייעוץ רכישה יש לא מעט כאלה.

Fiat Bravo 2011 TJET​

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...