Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - מי רוצה רנו קליאו 1200 טורבו חדשה?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברת הדרכות הנהיגה המתקדמת "פרודרייב" וחברת קרסו יבואנית רנו לישראל מזמינות אתכם ל-RPC - רנו פרודרייב צ'אלנג'.

אתגר נהיגה של דיוק, מהירות ושליטה במכונית שהמנצח בתחרות הסופית יזכה ברנו קליאו 1200 טורבו.

עוד פרטים כאן

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 111
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ורבן גמליאל היה מפרש את ראשי התיבות כ-Renault Payment Circus וגם נותן בהם סימנים;

רנו קליאו אחת לזוכה אחד מאושר או אולי מקושר, עם קריטריונים די מעורפלים לזכייתו(זמן הקפה הוא פרמטר מדיד, כל השאר - סובייקטיבי)

שני מדריכים מרוצים שכנראה יעשו קופה לא רעה (גידי קרונין אדם מאוד חיובי, חבל שנגרר לזה).

מאות מממנים שהולכים לממן את החגיגה הזו ללא כל סיכוי לזכות.

העיקר שקוראים לזה ספורט מוטורי...

ומי שבכל זאת רוצה להשתתף, שיהנה.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלילי? יוזמה יפה במחיר הוגן. 200 שח ל-6 מקצים, זה יותר זול מלהשתתף בג׳ימקנה עם הרכב הפרטי שלך, וכאן נותנים לך רכב, אותו רכב לכולם מה שמשאיר רק את הנהיגה כמשתנה (כן יש עוד כמה משתנים זניחים יחסית שאי אפשר לשלוט בכולם ריאלית). אני אשמח מאד להשתתף גם אם לא יהיה שום פרס לזוכה, התחרות זה העניין. כמו שהיה בזמנו את הליגה עם הניסן מיקרה, מה רע בזה? כולם נהנו ולא הרגישו שדפקו אותם בשום צורה ( המחיר היה דומה למיטב זכרוני).

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורבן גמליאל היה מפרש את ראשי התיבות כ-Renault Payment Circus וגם נותן בהם סימנים;

:roflmao:

רנו קליאו אחת לזוכה אחד מאושר או אולי מקושר, עם קריטריונים די מעורפלים לזכייתו(זמן הקפה הוא פרמטר מדיד, כל השאר - סובייקטיבי)

שני מדריכים מרוצים שכנראה יעשו קופה לא רעה (גידי קרונין אדם מאוד חיובי, חבל שנגרר לזה).

ממה שקראתי בכתבה, למעט זמן הקפה, הקריטריונים באמת מעורפלים לחלוטין. מזכיר לי את המכונות הללו בקניונים אשר כילדים ניסינו לגרום להן לתת לנו שעון סיני זול בעזרת הזרוע שלהם שאינה מצליחה לתפוס דבר.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קריטריונים ראיתם מעבר לזמן הקפה? באמת לא ברור לי מאיפה הגישה השלילית הזאת. בוכים שאין ספורט מוטורי ועד שיש משהו מחפשים מה לא בסדר בזה..

עריכה : ראיתי על מה דיברתם -

באתגרים המחולקים למקצים המחולקים לשני סבבים בני שלוש הקפות כל אחד ואורכים כשעתיים, יימדדו המתחרים במספר פרמטרים בנוסף לזמן ההקפה, וידורגו על פי טכניקה, נהיגה נכונה ושליטה במכונית.

דורש הבהרה, ובכל זאת - מבחינתי יש זמני הקפה, זה מה שחשוב, לא מעניין אותי השאר.

עריכה אחרונה על ידי misterb

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הכותרת והתלהבתי, ואז נכנסתי לשרשור ו-504L הוציא לי את המילים מהמקלדת.

סביר להניח שמי שיקבע שם זמן מהיר, הוא גם נהג טוב. לא ברור למה צריך עוד קריטריונים מוזרים של "נהיגה נכונה".

אולי אני אלך כי זה יחסית זול ונגיש, אבל מעבר למדד האובייקטיבי של זמנים קצת קשה להתייחס לתחרות כזו ברצינות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקריטריונים, רשום בגוף הכתבה.

200 ש"ח ל-6 הקפות במסלול מטר על מטר זה זול? אולי אני לא מעודכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת לא מעודכן, 6 הקפות במסלול מטר על מטר - זו הגדרה של גי'מקנה. כמה עלה להשתתף בג'ימקנות בשנים האחרונות (הבודדות שהיו) ? לא פחות מזה, ובאת עם הרכב שלך.. כלומר דלק, צמיגים, ובלאי כללי בנוסף.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיסטרבי, כתוב בקישור שאתה נמדד על פי הטכניקה שלך, וזה קצת מוריד מהתחרותיות - בעייני.

אבל, שוב, אם מתייחסים לזה כסתם הזדמנות נחמדה להתחרות על זמנים, זה יכול להיות שווה את הכמה מאות שקלים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת לא מעודכן, 6 הקפות במסלול מטר על מטר - זו הגדרה של גי'מקנה. כמה עלה להשתתף בג'ימקנות בשנים האחרונות (הבודדות שהיו) ? לא פחות מזה, ובאת עם הרכב שלך.. כלומר דלק, צמיגים, ובלאי כללי בנוסף.

ברור שזו הגדרה של ג'ימקאנה, אבל אני מכיר מחירים אחרים. נניח אפילו כוכב יאיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בג'ימקאנות ה'חוקיות' האחרונות שהיו (של עופר שוורץ), המחיר היה 500 ש"ח להשתתפות עם הרכב שלך. הנה :

http://www.autosport.co.il/71414/%D7%A1%D7%95%D7%A3-%D7%A1%D7%95%D7%A3-%D7%97%D7%95%D7%93%D7%A9-%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%9C%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%A0%D7%95-%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%99-%D7%92%D7%99%D7%9E%D7%A7/

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הכל, גילוי נאות שנשמט מהידיעה ותוקן עכשיו - אני עובד, מאמן ומדריך בחברת פרודרייב. ציינתי את זה בידיעה קודמת על החברה והפעם שכחתי להכניס את השורה הזו.

עכשיו,

טעויות, ספקולציות והשערות בכמעט כל שורה.

מה זאת אומרת "זוכה אולי מקושר"? כמה קל לשים "אולי" ולעטוף את ההאשמה הזו בגלגול עיניים.

הקריטריונים לא מעורפלים, אבל בידיעה הזו לא היה מקום או סיבה להתחיל לפרט אותם. הם כן מדידים ואפילו מאוד, כל המכוניות יצוידו במערכת טלמטריה (של חברת טרפילוג) שיושבת על מחשב הרכב ויודעת לתת המון פרמטרים על הדיוק בנהיגה, כמה גז, כמה הגה, בלימה בקו ישר וכן הלאה. תרצה לצלול לעומק - בשמחה, אני אקשר אותך לאנשים הנכונים.

זמן הקפה הוא בהחלט פרמטר מדיד וברור - אבל אז זו הייתה תחרות שנכנסת תחת ההגדרה העקומה של "ספורט מוטורי" ושלום לאפשרות של הקהל הרחב להינות ממנה.

לא מבין למה להרוויח כסף ממיזם כזה הוא דבר שכל כך שלילי ("יעשו קופה לא רעה")

"מאות ממנים... ללא כל סיכוי לזכות", באמת? ללא כ-ל סיכוי לזכות?

ולא ממש קוראים לזה ספורט מוטורי, כי אין בישראל ספורט מוטורי, יש חוקים, תקנות עמותות שתסלחו לי אבל מקיימות אהבה עם עצמן בביטוי מאוד נקי.

ואז יש מיזם, שמי שמכיר, התנסה ואשכרה מבין בזה גם יגיד לכם שזה מחיר די אטרקטיבי לסוג כזה של פעילות.

עכשיו באמת בשקד תמר, אני אולי תמים, נאיבי, אופטימי בואך פתי מאמין, אבל האם באמת זו הגישה לכל דבר?

תמיד מישהו מרמה מישהו? דופק מישהו? משקר מישהו?

אני אשמח לענות על שאלות אם יש, להפנות לתקנון ולהאיר ואתם יודעים מה, אם יימצא פסול ודרוש תיקון לדאוג שזה יבוצע

אבל בשיח רציני. להילחם באנטי - זו אנרגיה שאני מעדיף לשמור לדברים חשובים.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא מבין על מה הטענות.

אין פה שום ספורט מוטורי. כלום ושום דבר. כל דבר, במיוחד שהוא במחיר לא יקר, הוא מבורך.

הרי ברור שהסיכויים לזכות נמוכים וברור שבסיום נחשוב שזה קצר מדי, אבל מה עדיף? לחזור לאותו כלום?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר נשמע סביר יחסית לתמורה, השאלה המרכזית היתה עניין ההגדרות האבסטרקטיות, לדעתי מיותר לעלות להתקפה בלי ראשית לתת הזדמנות לתשובה רצינית - חבל.

דווקא על פניו נשמעת כמו יוזמה מדליקה, שכן הספורט המוטורי בארץ אכן בקרשים, אז אירועים מהזן הזה נשמעים לי כמו אחלה דבר.

ומי שלא מתאים לו - שלא יבוא...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בג'ימקאנות ה'חוקיות' האחרונות שהיו (של עופר שוורץ), המחיר היה 500 ש"ח להשתתפות עם הרכב שלך. הנה :

http://www.autosport.co.il/71414/%D7%A1%D7%95%D7%A3-%D7%A1%D7%95%D7%A3-%D7%97%D7%95%D7%93%D7%A9-%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99-%D7%9C%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%A0%D7%95-%D7%9E%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%99-%D7%92%D7%99%D7%9E%D7%A7/

ויהיה גם מי שישלם 1000 שקל על ג'ימקאנה של הילוך ראשון.

שיבושם לו.

שאזכיר לך את הפורמולה באילת, שם לא באמת התחריתם זה בזה?

את הסיבוב השני של פורמולה אילת שהתפייד?

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...