Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת esp נדלקת לפעמים ומנוע כבה, יונדאי i20 שנת 2013

dontsend
שימו לב! השרשור הזה בן 2855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מדובר ברכב של אחותי שהבוקר שלחה לי תמונה של נורה שנדלקה לה ברכב (מצורף).

יונדאי i20 אוטומט מנוע 1400 , הרכב עבר כ K80 ק"מ .

שאלתי כמה שיותר שאלות כדי שאוכל למסור כמה שיותר פרטים בתקווה שאקבל פה תשובות.

היא אמרה שבשבוע האחרון זה קרה לה 3 פעמים, שאלתי אם במקרה או בלחיצה על הבלימה, לדבריה בעת לחיצה על הבלם זה קורה.

מה לדעתכם יכולה להיות הבעיה? איבדתי את המתאם שלי ככה שאין לי יכולת לשלוף קוד תקלה.

אם מישהו יכול להשאיל לי לכמה דקות במהלך היום , הרכב רוב היום באזור תעשיה באזור ובערבים בראשון לציון.

אשמח לכל הכוונה ועזרה בנושא.

תודה רבהuploadfromtaptalk1467007766877.jpg

עריכה אחרונה על ידי dontsend
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

ברור שהמצב לא תקין, ולדעתי גם עלול להיות מסוכן.

אם היא באזור בשעות היום, שתיתן קפיצה למוסך יונדאי בחולון שיבדקו. לא להתמהמה עם זה. היא עלולה להיבהל מכיבוי פתאומי של הרכב וחלילה להיפגע.

עזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לאדם, בגלל שמד סל"ד לא מתפקד ובגלל שהרכב נכבה באמצע נסיעה, כנראה שמדובר בחיישן קראנק.

במקביל כנראה שיש עוד בעיה, אולי יוניט אור בלם. תבקש ממנה ללחוץ על דוושת הבלם בזמן שאתה מוודא שהנורות מאחורה נדלקות.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבקש ממנה לבדוק את אורות הבלם. האם בגלל בעיית יוניט אור בלם הרכב מכבה עצמו?

בכל מקרה, אם אשיג סורק תקלות הוא יעלה על החיישן קראנק? .

ביקשתי ממנה לבדוק את אורות הבלם וכמובן אחזור לעדכן.

תודה רבה רבה על התשובות המהירות והמקצועיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון, מד הטורים עובד ואורות בלם עובדים.

אין מנוס מלסרוק תקלות, מחר אני אקפוץ לקנות לה מתאם, מישהו מכיר מקום שמוכר מתאם באזור ראשון תל אביב?

יש עוד בדיקות שאפשר לבצע עד שארכוש מתאם? כרגע אין נורה דולקת והכל תקין.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קראתי ברחבי הרשת על היוניט הבעייתי, אבל... רכב כבה בגלל זה?

אני צריך להשיג סורק תקלות ואם מישהו יודע איפה אפשר לרכוש באזור המרכז או להשאיל לי לשעה זה יעזור לי מאוד.

תודה רבה

עוד רעיונות התקבלו בברכה.

אגב היום לא היה זכר לנורה דולקת והכל כרגיל, השאלה אם חיבור סורק עכשיו יעלה על הבעיה או שצריך להמתין להדלקת הנורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מנורת תקלה בעצמה של check engine לא דלקה אתה לא תזהה שום תקלה על ידי סורק רגיל ורק סורק יעודי יידע לזהות תקלה מהסוג של נורת esp. יש רכבים שאם היוניט בלם לא תקינה הרכב אפילו לא יניע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

היום היה אצלנו במוסך רכב כזה עם תקלה זהה, התקלה אכן הייתה מתג אור בלם לא תקין.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן, מה הסיבה שבגללה המנוע כבה ? גם בגולפים למיניהם תקלה ביוניט אור ברקס גורמת להדלקה של מנורת ESP אבל לעולם לא שמעתי שזה גרם לבעיות כיבוי מנוע.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

במצב מסויים בעת בלימה אין ניתוק של ממיר המומנט, עד לדימום מנוע.

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העדכון, כנראה שאחליף את היוניט כבר היום, זוכר מהרכב הקודם שלה (יונדאי גטס) שזה לא סיפור גדול.

בכל מקרה בשבוע וחצי האחרון לא נדלקה לה הנורה בשנית אך נשמע שהיוניט שם לא ב 100% תקין ועדיף לא להסתכן.

מישהו יודע מה ס"ג של מחיר ליוניט?

תודה לעוזרים ולמשתפים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...