Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - דאצ'יה סנדרו סטפווי רובוטית ב-77 אלף שקלים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דאצ'יה שינתה כמה מדפוסי הקניה המושרשים ביותר של השוק הישראלי.

היא גילתה שבמחיר אטרקטיבי הלקוח הישראלי החשדן והמפונק - מוכן להתמודד ולגלות שהשד שמסתתר מאחורי דוושת המצמד הוא אגדה אורבנית, ושפתאום, גם אם התקציב מוגבל - מכונית משומשת בת שנתיים היא לא הבחירה האוטומטית.

אבל אוטומטית הייתה גם משהו שדאצ'יה נאלצה לעקוף, שכן תיבה כזו לא הייתה בהיצע שלה.

עכשיו דווקא יש, זאת אומרת, לא ממש עכשיו-עכשיו - אלא רק אחרי פסח.

אבל מה שאפשר לעשות עכשיו זה להיכנס לאתר החברה ולהזמין אונליין בהפקדת מקדמה את המכונית והצבע למשלוח הראשון.

הידיעה המלאה כאן

1.jpg2.jpg3.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי לא אטרקטיבית מספיק,בתוספת 5 אלף אפשר לקבל את האיביזה והפיגו שחזקות יותר,איכות חומרים עדיפה ובמקרה של האיביזה מאובזרת לא פחות וכניראה גם יותר.

אה,ועם גיר לא רובוט חד מצמדי.

*יש טעות בכתבה,האיביזה נמכרת עדיין ב83 אלף,לכן הפער הוא 6 אלף ולא 10.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב. הגיר הזה קיים באיזשהו רכב מהקונצרן של רנו ניסאן דאצ׳יה בארץ? רובוטי חד מצמדי בדרך כלל זה לא הכי נעים...

לא חושב. לא ראיתי אף פעם בארץ רנו עם קלאץ' אחד.

זה גיר שאולי היה קיים בטווינגו בדורות הקודמים או בקליאו II/III בגרסאות הזולות באירופה עם מנועים חלשים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטווינגו היתה תיבה חצי אוטומטית, לא רובוטית.

רק המצמד היה מופעל אוטומטית והיה צורך להעביר הילוכים.

הדור האחרון של התיבות הרובוטיות הרבה יותר נסבל מהדורות הראשונים, בייחוד מאז שנוסף מצב הזחילה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן, לא בטווינגו שנמכרה בארץ.

אחרי הדגם הזה נמכרו באירופה דגמים נוספים שלא הגיעו ארצה.

לפי הרשת בדור השני נמכרה עם גיר אוטומטי בעל 5 יחסי העברה, זה דווקא די מתאים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי שעבדו שנתיים על כיול התיבה הרובוטית לדאצ׳יה כדי שתהיה נוחה ושונה מהסטיגמה שדבקה לרובוטיות, מעניין יהיה לחוות נהיגה בתיבה כזאת. ואל תזרו מלח...מאז הטווינגו דור 1 שהיתה לי ואהבתי קשות, עדיין מחכה לטווינגו חדשה שבחיים לא תגיע (ועכשיו, כדי בכלל להוציא לי את העיניים, פרסמו תמונות ריגול של ה GT שכנראה תיחשף סוף סוף בפריז בסוף השנה). תודה למגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולק עליכם, מה הקשר לאיביזה או ל 208? מדובר במיני קרוסאובר, אפשר לשפוט אותו אל מול ה SX4 למשל ושם הוא זול משמעותית.

רוצים להשוות לאיביזה/ 208? תשוו לסנדרו הרגילה (שלא משווקת אוטומטית כרגע).

עניינית, כסובל מדלקת חמורה בבלוטת החד מצמדית, אצתרך לנהוג לפני שאגיב כי אישית, עוד לא מצאתי את הרובוטי חד מצמדי שהסכמתי לחיות איתו.

הגדילה לעשות אופל עם הקורסה ששכרתי בציריך (בערך לפני עשור) שעוד בחניון של ההשכרה חזרתי למשרד בטענה שהרכב מקולקל, הבחור מאחורי הדלפק עשה פרצוף חמוץ (לא עלי, על האוטו) ואמר שכל אדם שני שלוקח אותו חוזר לדווח על ה"קלקול" ומיד החליף לי לרכב אחר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסנדרו קרובה יותר לפיגו ולאיביזה בגלל שגם היא סופר מיני,sx4 זאת משפחתית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוזוקי משפחתית קומפקטית, לא רואה קשר בינה לבין הסטפווי. למרות זאת, מי שאוהב רכבים קצת יותר מוגבהים (והבנתי שהסטפווי יותר גבוה מה XV לדוגמה..), יעדיף אותה על איביזה. האמת היא שגם אני הייתי מעדיף אותה, ולו רק בגלל המראה הכללי אבל זה עניין של טעם. לא הייתי מצפה להנחות, הרי זה כל הרעיון של דאצ׳יה בארץ - שהמחיר זול יחסית מלכתחילה. אני גם חושב שברמת האבזור שלה, המחיר די הוגן, כמובן ביחס לשוק היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות זאת, מי שאוהב רכבים קצת יותר מוגבהים (והבנתי שהסטפווי יותר גבוה מה XV לדוגמה..), יעדיף אותה על איביזה. .

זה לא עניין של "מי שאוהב" זה עניין של מי שמחפש לקנות "רכב קצת יותר מוגבהה", הוא לא יקנה לא 208 ולא איביזה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...