Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - רנו קפצ'ור דיזל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לרנו קפצ'ור דיזל יש הצעה שונה מאוד בנוף הג'יפונים/קרוסאוברים הקטנים - שילוב של מנוע דיזל ותיבת הילוכים אוטומטית.

הוא מגיע ברמת אבזור אחת ומכוון למרבים לנהוג ואולי גם למורים לנהיגה שמעוניינים במנוע דיזל.

שלחנו את חבר הפורום רוני, שנוהג בגרסת הבנזין לחוות דעה על ההצעה של רנו.

את המסקנות שלו תוכלו לקרוא כאן

20160325_164230_HDR.jpg20160326_103821_HDR.jpgRenault_45860_global_en.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שמדובר על דגם יותר אופנתי ומעוצב לדצ'יה במחיר כפול.

מענין אם זה אותה פלטפורמה ומכלולים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מבחן. ב 130 אש"ח ( פלוס מינוס 10.0 אש"ח) אני לא בטוח שאין אלטרנטיבות מעניינות יותר, גם אם יהיו חסכוניות פחות.

מבחינת חסכון הוא ללא ספק הג'יפון המעוצב הכי חסכוני.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המבחן,הקפטור לדעתי אחד הגיפונים היפים שיש,בטח לעומת הדאציה.

מבחינת רעש המנוע לעומת הבנזין יש הבדל גדול?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מעניינת, נראה שאם קרסו ישכילו לקרוא את התגובה של רומן הם יצליחו למכור יותר (או שלא כי זה רנו וקרסו ומה אני מבלבל פה)

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקרסו רוצים, הם יכולים - ע"ע מגאן/פלואנס דיזל. כשקרסו לא רוצים, גם מפלצת הספגטי לא עוזרת להם - ע"ע מכירות רנו ספורט.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקרסו רוצים, הם יכולים - ע"ע מגאן/פלואנס דיזל. כשקרסו לא רוצים, גם מפלצת הספגטי לא עוזרת להם - ע"ע מכירות רנו ספורט.

זה הלך רוח (mindset) אחר.

לקוחות מאוד שונים ואופן מכירה אחר. גם התמורה לא זהה...

הבעיה עם הרכב הוא המחיר. במחיר זול יותר ניתן לקנות רכב גדול ומרווח יותר, ולטעמי כל הפואנטה של רכב משפחתי אחר, קטן וזול יותר, מתמסמסת.

עם כל הכבוד לספסל הזז ושתי המזוודות שנבלעות בתא המטען, בסיאט לאון אתה מוביל דירה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הקבלתי בין הרכבים, הקבלתי בין מצבים בהם היבואן בפירוש מעוניין למכור, לבין מצבים בהם היבואן בפירוש מעוניין שהרכב יימכר כמה שפחות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מבין את ההשוואות החוזרות ונישנות לדאצ'יה.

כל הרעיון של מותג "לו קואסט" שהוא יהיה יותר זול ויותר בסיסי.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו עידן גם אני סבור שאין מקום להשוות לשום דאצ'יה, אולי למעט הדאסטר (אבל ידני)?

בהינתן הוצאה של 130.0 אש"ח - ואני רוצה סוג של ג'יפון, הייתי שם על הפרק XV, ספורטאז' (כולל דור ישן אם יש מלאי מת איפשהו ואני קונה אותו בזול מאוד יחסית), ומלמטה סאנגיונג טיבעולי. אם אני לא רוצה בהכרח ג'יפון אבל מתעקש להוציא 130.0 אש"ח בקירוב, קחו אותי בבקשה לסוכנות פיג'ו הקרובה להזמין לי 208GTI.

אבל כל האמור לא רלוונטי כי מדובר כאן בג'יפון מודרני, מעוצב וחסכוני להפליא, ומי שרוצה דווקא כזה, אין לו הרבה אלטרנטיבות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה מתחילה שאנשים בוחרים לפי תצורה (ג'יפון, וואן, סטיישן, משפחתית) ולא לפי צרכים ו/או מהות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...