Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרקושים ברכב - סיבה מוצדקת להחלפתו?

Revitalush
שימו לב! השרשור הזה בן 2703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לכם.

ברשותי ניסאן מייקרה 2014, וקשה לי נורא עם הקרקושים והרעשים שיש ברכב לאחר כל מחשול בור או פגע בכביש.

הבנתי שליצור נסיעה שקטה לא ניתן, אך האם אתם חושבים שזאת סיבה מספיק מוצדקת בשביל להחליף אותו?

האם בכל רכב בקטגוריה יש זמזומים או קרקושים כאלה ואחרים?

האם בכל זאת ניתן למנוע את זה בצורה מסויימת?

ומה יבטיח לי שברכב הבא זה לא יקרה.

חוץ מזה, אני נורא מרוצה מהרכב.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם יש משהו שיכול להוציא אותי מדעתי? זה קרקושים/רעשים ברכב

לי יש רכב ישן מאוד ואין לו שום קרקושים למזלי. ברכב חדש? כמו שלך - לא הייתי משלים עם זה בשום מצב.

השאלה מהיכן זה מגיע? לפעמים התקנת מערכת סטריאו/אזעקה לקויה יכולה לגרום לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאתרי את מקור הרעש קודם. רוקני את תא הכפפות ואת התאים בדלתות ותראי (תקשיבי?) אם הרעש ממשיך.

גם לא רשמת מאיפה הרעש מגיע, מתוך תא הנוסעים או מבחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה די משתנה. היה מאחורה והפסיק.

כעת זה מגיע מאיזור כרית האוויר בדשבורד.

הרעש הוא כמעט תמיד מתי שאני עוברת על שיבוש כלשהו בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה הרעשים שמגיעים מכיוון פלסטיקים בתוך הרכב. למה? איכות חיבורים/חומרים לקויה.

פירוק והרכבה לא נכונים. ברגים לא מחוזקים/שבורים וכד'. השאלה אם אלו רעשים חדשים? או שהם היו שם תמיד? נעשתה התקנת מערכת ברכב? או כל התקנה אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה הרעשים שמגיעים מכיוון פלסטיקים בתוך הרכב. למה? איכות חיבורים/חומרים לקויה.

פירוק והרכבה לא נכונים. ברגים לא מחוזקים/שבורים וכד'. השאלה אם אלו רעשים חדשים? או שהם היו שם תמיד? נעשתה התקנת מערכת ברכב? או כל התקנה אחרת?

זו בדרך כלל הבעייה - בארץ לא סוגרים דברים

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעשים כאלה עלולים להופיע ולהיעלם, כאשר הם קשורים להפרשי טמפרטורה.

ואם הם חזקים ובאים מאותו מקום, אז לנסות להקשיב ולאתר את מקורם. ייתכן שזה חוט או חוטים משוחררים שנוגעים בפלסטיק. וגם עוד אלף ואחת סיבות אחרות. בפיאסטה החדשה שהייתה לי, המושבים הקידמיים והקפיצים שלהם היו חורקים כמו דלת לא משומנת. זה שיגע אותי, ופירקתי את הכיסאות בעצמי וגירזתי בעדינות, את הקפיצים שמתחת לכיסא, וזה הפסיק. בדרך כלל קל מאוד לפתור בעיות כאלה. הבעייה הכי קשה, זה לאתר בדיוק את מקורם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר ש"קשה לך נורא" אתו ברכב זו סיבה מספיק טובה להחליף את הרכב, את ממש לא צריכה רשות מאף אחד, אנשים מחליפים רכבים על הרבה פחות מזה.

לעניין הקרקושים הדרך הכי טובה להבטיח שברכב חדש לא יהיו היא פשוט להימנע מהתקנות מקומיות.

בלי "כספות", קודניות, חיישני רוורס או כל דבר אחר שדוחפים לגרון כמעט בכל סוכנות רכב.

כל עוד תתעקשי לקבל את הרכב בדיוק כפי שיצא משערי המפעל - ככל הנראה יהיה נטול קרקושים להמון זמן.

כמובן אם מדובר ברכב משומש אז כל זה לא רלוונטי כי הנזק כבר נעשה, כמעט כל רכב מצויד בהתקנה מקומית כזאת או אחרת, לרוב האנשים פשוט לא אכפת מקרקושים וקידוחים בדשבורד. הזוי.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שפתחת בעבר פוסטים על בעיות הקירקוש,אני מבין שזה מאוד מציק לך,אן זה משגע אותך אז הפיתרון הוא להחליף,כי הצעתי לך בעב שמישהו ישב מאחור וינסה לאתר את המקור הרעש,אם לא מצליחים וגם במוסך לא אין בררה.

אי אפשר להבטיח שזמן מה אחרי שתקני רכב חדש לא יהיט קירקושים ברכב שתיקני.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

רכב זול - איכות הרכבה נמוכה, פחות התאמה בין משטחים, חומרים זולים.

אלה בעיקר הסיבות.

כמובן שגם התקנות מקומיות הן סיבה לרעשים אבל רכב עם המאפיינים הנ"ל לא עושה למתקין חיים קלים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב באחריות, שווה לבדוק מה הרכיב המקרקש ואולי לשקול החלפתו.

אם בכל זאת הבעיה לא נפתרת, וזה מאוד מטריד, הייתי שוקל להחליף.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר באופן חד-משמעי (כמו שציינתי) להחליף את הרכב ללא היסוס. רעשים ברכב

זה משהו בלתי נסבל.

ולכל מי שטוען שרכב שיוצא מהמפעל נטול רעשים כנראה לא נהג בהרבה רכבים.

לסובארו,סוזוקי, לנציה, (חדש מהחברה) פיג'ו,פיאט,יונדאי ועוד רכבים (זה רק מהזיכרון מרכבים שהיו במהלך חיי) היו עם בעיות רעשים ברכבים חדשים מהניילונים.

זה מה שנקרא בקרת איכות שאינה זהה בין רכב למשנהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר באופן חד-משמעי (כמו שציינתי) להחליף את הרכב ללא היסוס. רעשים ברכב

זה משהו בלתי נסבל.

מזל שלך שאתה צעיר, כי עד לא מזמן כל הרכבים היו מקרקרשים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב אני לא אומר שרכב חדש חף לחלוטין מרעשים, אבל היצרנים משקיעים הון בניסיון לוודא שכן

יצא לי לפרק לא מעט פאנלים וכמעט תמיד צמה מקורית תהיה עטופה בספוג רך או מקובעת לשלד בניסיון לצמצם וויברציות

התקנות מקומיות עושים בדיוק את ההפך, במקרים רבים אפילו מזיקים ל"בידוד" המקורי

וזה עוד לפני שנכנסתי לקליפסים שבורים או חסרים..

בקיצור התקנות מקומיות זה בבחינת כל המוסיף גורע

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...