Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תכל'ס - סובארו אאוטבק XS

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היא מרווחת, שימושית, נראית טוב, נוסעת נהדר בכביש ולא רע בכלל בשטח טכני קל - ובכל זאת

בשנת 2015 על כל שלושה פורסטרים נמכרה סובארו אאוטבק אחת, אותו היחס נשמר גם כאשר מסתכלים על המספרים של קיה סורנטו או יונדאי סנטה פה.

בישראל, מתמיד סובארו אאוטבק הייתה מכונית שהבעיה הגדולה שלה לא הייתה בתחום הטכני, הדינאמי או המוניטין - אלא בעיקר הלקוח שעיקם את האף אל מול מרכב הסטיישן והעדיף את הפוזה של הג'יפונים הגדולים והמסוקסים למראה, אך הנחותים דינאמית.

סיבוב קצר באאוטבק הנוכחית מעלה שוב את הנקודה שמעט מדי אנשים יודעים להעריך את המכונית שתתאים להם באמת...

ההתרשמות שלנו כאן

2.jpg3.jpg6.jpg8.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, הבעיה היא לא בפוזה (כי דווקא את זה יש לרכב) אלא במחיר. כדי לא לומר F&CKING אפשר לומר WHOOPING מאתיים עשרים וחמישה אלף ש"ח?? 225K? אם כבר לקנות כזה רכב, אז דרך מוטורי ב- 25K שח פחות. אולי (אולי) אז הוא נהיה משתלם.

סובארו מתומחרים בארה"ק גבוה מידי, וסתם. זה לא רכב שהולך לליסיינג כמו האמפרזה, שם פער המחירים עוד יותר מגוחך עד כדי לא יאמן. רוצים למכור? שיתמחרו נורמאלי.

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בוגר B4 סטיישן המעבר לאוטבק נראה לי טבעי ובשנת 2011 כמעט קניתי כזאת בגרסה הבכירה עם מנוע 3.6. בסוף רכשתי טויוטה קאמרי פרימיום עם מנוע 3.5 כי היא נתנה הרגשה של הרבה יותר. זאת הייתה הבעיה של אוטבק בזמנו. היא לא נתנה הרגשה של רכב ששווה 270 אש"ח. אני מבין שהיום אין גרסה משושת בוכנות, אבל עדיין משהו חסר לי לפזול לכיוונה. לכן אני נוסע בסורנטו. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים ישבתי עם חברים בתחנת דלק של הסופרלנד.

באנו עם חבר עם B4. יושבים שישי בצהריים ושותים בירה.

לפתע החנתה ליד ה-B4 שלו האאוטבק הזאת. בהתחלה חשבנו שזאת עוד B4!

אז חבר אחר זרק לחבר שלי הערה שהB4 השניה יותר יפה... :lol:

הבעלים יוצא, תיקן אותו שזה אאוטבק ולא B4.

לרגע היינו המומים, מנסים לראות מה ההבדל... לא בדיוק הצלחנו.

היא הייתה נראית B4 גבוהה בסמ או שתיים וזהו.

החבר אהב לעשות שבילים עם הסובארו אבל כל פעם היה משפשף את הגחון.

מה עשה, קנה סט בולמים-קפיצים והגביה את האוטו ב-40-45 ממ.

יצא ממש יפה. בלי לשלם 225 או 270 על B4 + שני סמ מרווח גחון.

יש לאוטו מרווח גחון גדול משל אאוטבק והוא עולה חצי. עכשיו עוד חבר עם B4 שטיישן רוצה לעשות אותו דבר.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שמתי קיט הגבהה של 4 סמ והורדתי. חוץ מזה אני חושב שמערכת 4*4 של אאוטבק שונה מזו של B4. יש לסובארו כמה מערכות ואפילו באותו דגם יכולה להיות מערכת שונה בגיר אוטומטי ורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האאוטבק רכב נחמד מאוד, למעשה אחד הנמכרים ביותר באזור בו אני גר בארה"ב ורואים אותו המון על הכביש, פעמיים כמעט וקניתי אחת בפעם האחרונה ביטלתי את ההזמנה שכבר ביצעתי מסיבות אחרות, לטעמי מדובר באחד הרכבים הכי שלמים מבחינת יום יום ושבילים וטיולים בסופי שבוע, לגבי המחיר לא כ"כ יכול לתת פידבק על המחיר הישראלי אבל כאן הוא מתחרה עם כל הג'יפונים המשעממים ולא כ"כ פרקטים לטעמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רציני?

מרווח הגחון של B4 הוא 15 ס"מ. של האאוטבק הוא 20 ס"מ. גם אם עשית לה הגבהה של 5 ס"מ פגעת משמעותית ביכולת הדינאמית של הרכב, באחיזת הכביש וזה שונה מהמקור. לי יש XV 2.0 ואני שוקל להגביה אותה ב 2 אינץ' ( 5 ס"מ) ואז יהיה לי מרווח גחון מטורף של 27 ס"מ!! ( ל XV יש 22 ס"מ מרווח גחון).אבל שוב, יפגע בהתנהגות הכביש של הרכב וקצת יכל להיות מסוכן בכביש. אין 100% תמיד יש יתרונות וחסרונות. מה שכן הרכבים של סובארו חזקים, עושים את העבודה ופרקטיים מרוב החברות האחרות

לפני כמה חודשים ישבתי עם חברים בתחנת דלק של הסופרלנד.

באנו עם חבר עם B4. יושבים שישי בצהריים ושותים בירה.

לפתע החנתה ליד ה-B4 שלו האאוטבק הזאת. בהתחלה חשבנו שזאת עוד B4!

אז חבר אחר זרק לחבר שלי הערה שהB4 השניה יותר יפה... :lol:

הבעלים יוצא, תיקן אותו שזה אאוטבק ולא B4.

לרגע היינו המומים, מנסים לראות מה ההבדל... לא בדיוק הצלחנו.

היא הייתה נראית B4 גבוהה בסמ או שתיים וזהו.

החבר אהב לעשות שבילים עם הסובארו אבל כל פעם היה משפשף את הגחון.

מה עשה, קנה סט בולמים-קפיצים והגביה את האוטו ב-40-45 ממ.

יצא ממש יפה. בלי לשלם 225 או 270 על B4 + שני סמ מרווח גחון.

יש לאוטו מרווח גחון גדול משל אאוטבק והוא עולה חצי. עכשיו עוד חבר עם B4 שטיישן רוצה לעשות אותו דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...