Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - הונדה ג'אז

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדור החדש של הונדה ג'אז ממשיך להיות אלטרנטיבה מרווחת למיני משפחתית בזכות תכנון פנימי חכם על מטראז' מצומצם חיצונית.

בנוסף בדור החדש היא מציעה מלוא החופן מערכות בטיחות מתקדמות ומאוד לא אופייניות לסגמנט שלה, מנוע חסכוני ואפילו תמחור חדש ואטרקטיבי מבעבר שמציב אותה בתחרות ישירה עם מכוניות סופר-מיני.

איך כל זה בפועל?

המבחן המלא כאן

4.jpg8.jpgOPEN.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבחן מעניין,תודה.

אני חושב שהרכב יכול להיות פיתרון מצוין לזוג עם תינוק.

ראיתי אותה חיצונית בצבע אפור ואיך לומר לא נפלתי מהעיצוב,דווקא מבפנים אני מאוד אוהב,חבל שאיכות חומרים זולה,אבל ללא ספק קלף אס שלה זה המרווח.

איך בפועל מצליחה המערכת לזהות תמרורים ולהוריד מהירות בהתאם?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת מזהה תמרורים מצויין, ברמה שהיא תבחין בתמרורים שאפילו אתה בקושי הבחנת בהם כשהם ממוקמים בצד או מוסתרים יחסית.

לדעתי הרכב הזה יכל להיות מעולה אם הוא היה מגיע לכאן עם מנוע 1.5 כמו של הHRV , בארה"ב הFIT משווקת כך.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה שמציעה כזאת תמורה למחיר לא הייתה בארץ מעולם ואבזור הבטיחות בהחלט מבורך. נראה כמו רכב שני מעולה לבית, ובהחלט שווה נסיעת מבחן ומחשבה רצינית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן מעניין,תודה.

אני חושב שהרכב יכול להיות פיתרון מצוין לזוג עם תינוק.

ראיתי אותה חיצונית בצבע אפור ואיך לומר לא נפלתי מהעיצוב,דווקא מבפנים אני מאוד אוהב,חבל שאיכות חומרים זולה,אבל ללא ספק קלף אס שלה זה המרווח.

איך בפועל מצליחה המערכת לזהות תמרורים ולהוריד מהירות בהתאם?

זוג עם ילד לא יוציא 100 אלף שח... אם כבר אז עדיף משהו יפני יד 2. יעלה כמעט חצי ואת השאר חוסכים להוצאות יקרות שצריך לשלם לגנים וכו'....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול יש מימון,לכן לא צריך במכה לשלם 100 אלף.

לכן למה שזוג לא יוכל לקנות רכב חדש? אם יש ילד אז זהו,לא ניתן לקנות חדש? כול אחד ומצבו הכלכלי.

אנחנו זוג עם תינוק וקנינו את הספייס ב 80 אלף וזה עוד אישתי סטודנטית,אם היא הייתה עובדת במשרה מלאה ללא בעיה ניתן לקנות כזה רכב.

לכן מי שרוצה רכב חדש זה בהחלט אופציה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אז עוד בדור הראשון נתנה מרווח ותא מטען של רכב משפחתי באריזה של סופרמיני, רק במחיר הזוי. היום גם המחיר מעולה - במחיר הזה היא בהחלט יכולה להיות גם רכב שני בבית, שיכול בקלות למלא כל מטלה של רכב ראשון.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול יש מימון,לכן לא צריך במכה לשלם 100 אלף.

לכן למה שזוג לא יוכל לקנות רכב חדש? אם יש ילד אז זהו,לא ניתן לקנות חדש? כול אחד ומצבו הכלכלי.

אנחנו זוג עם תינוק וקנינו את הספייס ב 80 אלף וזה עוד אישתי סטודנטית,אם היא הייתה עובדת במשרה מלאה ללא בעיה ניתן לקנות כזה רכב.

לכן מי שרוצה רכב חדש זה בהחלט אופציה טובה.

יש גם משכנתא וכו'..

בכל אופן, ב100 אלף הייתי מעדיף לרכוש משפחתית יפנית יד 2.

אפשר אפילו לקנות אוונסיס 2011 בסכום הזה.

כנראה שיש לי סלידה מלרכוש רכב חדש בישראל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שהיא תהיה יקרה לאחזקה וגם בת 5 כבר לעומת הגאז שהיא חיסכונית,חדשה עם אחריות.

אבל כול אחד והשיקולים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוונסיס 2011 תשתה פי 1.5 יותר דלק, וזאת בהנחה די מקלה. לגבי המשפחתיות - כלל לא בטוח שהן יהיו עדיפות במרווח הפנימי או אפילו בנוחות שימוש והעמסה של תא המטען.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם משכנתא וכו'..

בכל אופן, ב100 אלף הייתי מעדיף לרכוש משפחתית יפנית יד 2.

אפשר אפילו לקנות אוונסיס 2011 בסכום הזה.

כנראה שיש לי סלידה מלרכוש רכב חדש בישראל...

מציע לא להשוות בין חדש ליד 2, אחרת אף פעם לא תוכל להגיע להחלטה. תמיד בביקורת על כל רכב תוכל להעדיף רכב בסגמנט גבוה יותר פשוט יד 2.

תשווה רכב חדש לרכב חדש ויד 2 ליד 2.

יש כאלה שמעדיפים חדש, נקודה.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אז הזאת מרשימה בטירוף. מדהים שמכונית יכולה להיות כל כך טובה כרשימה של דברים פרקטיים ויחד עם זאת כל כך לא טובה בכל מה שעושה אותה "מכונית". אשכרה מחסן גינה עם גלגלים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...