Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - קיה קרניבל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אולי זה השלב הזה בחיים אבל אין דרך נעימה להגיד את זה: מאוד התלהבנו מהמיניוואן החדש של קיה...

כן, אל מול מתקפת הקרוסאוברים בעלי שבעה מושבים מגיע קיה קרניבל החדש - מיניוואן על פי המתכון הקלאסי ומראה להם שאת מה שהוא שכח על הסעת נוסעים בנוחות, רווחה, פינוק + מקום לשפע מטען - הם עוד לא למדו.

המבחן המלא כאן

IMG_6398.jpgIMG_6428.jpgIMG_6441.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שגריר קיה בישראל מתמוגג מנחת...

כמי שנסע כשעה וחצי בדבר הזה בדרום קוריאה, כנוסע במושבים האחוריים, כשלצידי עלמה מקסימה, לצערי אכן יש שם המון מקום למבוגרים.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין באמת מה תהיה רמת המכירות לכלי שמתאים באמת למשפחות גדולות,

חסר במבחנון התיחסות להתנהלות עם ג'מוס כזה במרחב העירוני במישור היומיומי (חניה בתל אביב רק בחניונים אני מניח...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביבת נהג מאוד מרשימה ומזמינה,אני מת על תצורת מיניוואן לשם שינוי גם מנוע נחמד מאוד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מהמבחן לגבי התייחסות לתמרון עירוני:

״עם אורך כללי של קצת יותר מחמישה מטרים (511 ס"מ) ורוחב שנושק לשני מטרים (198 ס"מ) הייתי בטוח שהתמרון שלו החוצה מתל אביב יהיה סיוט. אבל מפתיע לגלות עד כמה טוב הוא מתמרן בעיר, אמנם לוקח כמה דקות להתרגל לממדים, אבל מהר מאוד תנוחת הנהיגה המאוד גבוהה והעיצוב הרבוע שלו מאפשרים להשתלט מהר על העסק. הנוחות בעיר טובה כשהוא ריק ומצוינת כשהוא מועמס״.

אם יש עוד שאלות, אני כאן.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מעולה, נהנתי לקרוא !

הקרניבל זכורה כמכונית הטובה הראשונה של קאיה בארץ, כשעוד היו להן שמות סקסיים כמו שומה, קלארוס ובסטה..

סידור המושבים בה היה מקורי ומצויין, וכנ"ל גם המזגן המפוצל והיעיל.

מסכים עם דעתך שאם אין שום כוונה לרדת לשטח, הוואנים עדיפים בהרבה כמוליכי נוסעים על רכבי השטח.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שאיני אובייקטיבי לגבי תוצרת קיה אבל מנגד אני ממש לא קהל היעד של הרכב (שני ילדים ללא כוונת התרחבות, כפוף להחלטה של אשתי) נהיגה ברכב הזה מלווה בקסם משלו.

הגודל, הנוכחות, הכח והישיבה הגבוהה בהחלט עושים את שלהם ולמרות המימדים הפיזים הוא מרגיש קטן יותר בנהיגה עליו כך שמאוד קל לתמרן איתו גם בתוך העיר. האוטו הזה עושה חשק להמשיך לשייט למרחקים...

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מאוד מרשים , נראה שהוא מפצה על כל ה5 מטרים עם נפח מנוע מרשים בתקן אמריקאי , יכול להיות הצלחה גדולה, כל זה מחוזק בשילדה יציבה וחזקה אז הגיוני שהנסיעה תהיה טובה , ללא ספק רכב שמתאים למשפחות, ובקשר להתנהלות בחניה בתל אביב , לצערי לא כולם גרים בתל אביב ולא כולם צריכים להידחס בין רכבים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי לא מעט על הדגם היוצא וממש אהבתי. יש איזה קסם בהתניידות בבהמה שכזו. הרכב גם מאוד נוח. אם כל זה שופר בחדשה, אז אני לא רואה סיבה שהיא לא תהיה מתחרה סופר ראויה בסגמנט.

תודה רבה על הסקירה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הסקירה! הקרניבל בהחלט נראית טוב ונשמע מהביקורת שלכם שמדובר במיניוואן מוצלח. אני אמנם לא מבין ברכבים כאלה וגם אין לי כמות כזו של ילדים כדי לדחוס לרכב כזה, אבל עשיתי העתק הדבק לאחי שכבר מת להחליף את המיניוואן המתפרקת שיש לו כבר כמה שנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...