Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו 1.0 אוט' - מבחן דרכים

RK
שימו לב! השרשור הזה בן 3166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה על הסקירה.

מעניין אותי ההיגיון מאחורי ההפרדה שעשיתי בתוך קטגוריית המיני בסוף הכתבה. למה המיי וסיטיגו שונות מהספארק והפנדה?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המי והסיטיגו, כמו גם הצרפתיות/יפניות/צ'כיות מאד דומות בכך, שהן יחסית ערומות מבידוד, מדברים כמו פתחי אוורור ובאופן כללי נותנות חוויה יותר "צעירה" ומינימליסטית, בעוד הספארק אמנם הציעה עיצוב צעיר, אך כמו הפנדה והפיקנטו מנסה להיות אוטו, רק קטן.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן,

לא הייתי נכנס לקרוא על פיקנטו אם לא הייתי חווה בדיוק את הדגם הזה, ונורא עיניין אותי מה אחרים חושבים. שמחתי לראות שכתבת את אותם הדברים שחשבתי לעצמי.

סתם שאלה:

האם אישתך שמה לב בכלל שיש מספר אי זוגי של צילינדרים? אני מאוד הופתעתי מזה שהמנוע לא מרעיד יתר על המידה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי לא תשים לב למספר הצילינדרים גם אם אראה לה את הבלוק. אבל היא לא שמה לב לשום דבר חריג, והאמת גם אני. כתבתי את זה, אני חושב - המנוע הזה לא רועד.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן כתיבה טובה נהנתי לקרוא.

לדעתי במחיר שלה כבר עדיף לקחת אותה מליסינג 0 קמ ולקבל עם מנוע חזק יותר לפחות מי שגר באזור הררי שאז יהיה הבדל גדול בין ה1.0 ל1.25,או היונדאי i10.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אחלה סקירה!

האמת אני נהנה הרבה יותר לקרוא סקירות על מכוניות עממיות פשוטות מאשר סקירות על מכוניות ספורטיביות או רכבי יוקרה.

ראיתי במפרטים שלדגם 1.0 יש בדיוק את אותה גיר כמו ב 1.25 עם אותם יחסי העברה בכל ארבעת ההילוכים.

רק יחס העברה סופי קצר יותר ב 1.0 - משהו כמי 1:4.5 לעומת 1.4.3 ב 1.25.

שמתי לב מהו סל"ד שיוט ב 100 קמ"ש?

האם יש נעילה מרכזית מקורית עם שלט מובנה במפתח?

האם יש מושב אחורי מתפצל 40/60?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאילולא היה לפיקנטו הגה ארוך כל כך (נהגתי ב- 1.2 ומדדתי משהו כמו 3.3 סיבובים), היא הייתה יכולה לשעשע בפן הדינמי. בכיכרות עם בקרה מנותקת הצלחתי לחייך ממנה. רק הגה קצת יותר קצר וטיפה יותר מדוייק. בכל מקרה, אני חושב שזה אחלה רכב בקטגוריה שלו. 1.2 ידני נראה לי רכב שבהחלט הייתי שוקל לחיוב בקטגוריה זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הסקירה. הכתיבה קולחת ומעניינת.

לי אישית יש בעיה עם נוחות הנסיעה בסגמנט הזה. לא הייתה לי את הבעיה הזו עד שהזדמן לי לנהוג במשפחתיות מודרניות. הנוחות ברוב דגמי המשפחתיות עלתה פלאים בהשוואה ל5-6 שנים אחורה, אבל בסגמנט המיני רכבי לא נוחים היום בדיוק כפי שהיו לפני מספר שנים.

אני חושב שהפיקנטו היא המכונית הכי חביבה בסגמנט. אני לא יודע אם היא העסקה הכי טובה לקונה הפוטנציאלי בסגמנט, אבל אם הייתי צריך להשכיר רכב מהקטגוריה הייתי שמח לקבל אותה על פני כל מיני אחרת [מלבד הלנצ'יה אפסילון אולי, אבל היא מתמוחרת כמו מיאטה].

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...