Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופן השימוש בככפת פרק-לה.

שימו לב! השרשור הזה בן 3246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי.

בהתאם להמלצת חברי הפורום רכשתי את הכפפה המדוברת.

ועכשיו זה הגיע.

יש לי כמה שאלות לגבי השימוש.

1- אין לי חומר סיכוך הבנתי שאני צריך להקציף סבון רכב ועם זה לשפשף. (לא אכפת לי אם יוצרו עוד סרווילים כי האוטו כרגע במצב רע גם ככה)

2- צריך לשפשף אותה קודם על חלון או משהו כזה. (כמו בננו סקין)

3- אם היא נופלת לריצפה מה עושים

4- צריך ללחוץ חזק? חלש? ובכלל איך אני יודע אם זה עשה את העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להשתמש ב QD שזה חומר סיכוך מוכן, אבל זה לא חובה. אחרי ששטפת את הרכב תכין דלי עם סבון ומים, תטבול בפנים את הככפה ותעבור קודם כל על החלונות, אין צורך ללחוץ חזק מדי, אחרי החלונות תעבור לפח. תעבור בתנועות ישרות, למעלה ולמטה או לצדדים, בשלב מסויים תרגיש שהמעבר על הפח נהיה מהיר יותר ללא חיכוך. עם הכפפה באמת קשה להרגיש, בעקרון מספיק 10-15 שניות על אותו אזור. אפשר לבדוק את המשטח ע"י זה שהפח נקי ויבש, להכניס את היד לתוך שקית דקה ולוודא שהפח חלק לגמרי (רק תדאג שאין שכנים בסביבה, שלא יחשבו שהשתגעת). בניגוד לפלסטלינה, אם הכפפה נפלה אפשר לשטוף אותה במים, אחרי השטיפה רק לוודא שאין חתיכות לכלוך ושהכפפה נקיה לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא חובה, אבל יש לך נוזלים יעודיים לסיכוך פלסטלינה, לא חסרות חברות אתה יכול להשתמש כדוגמא ב ONR בדילול של 15-20 מ"ל לליטר ולרסס על פאנל ולשפשף עם הכפפה, רצוי מאוד להשאיר את הפאנל תמיד רטוב ולא יבש אחרת הכפפה עלולה להנזק או לגרום לנזק על הצבע.

2. אומרים שעדיף לשפשף על חלון כיוון שיש עליה חומר הגנה בשקית מפני התייבשות שלה.

3. אם היא נופלת לרצפה שטוף במים זורמים כדי להפיל חתיכות חול ממנה, זה לא כמו פלסטלינה רגילה שזורקים לפח.

4. צריך להעביר בהתנגדות נורמטיבית על הפח, תזכור שזה בסופו של דבר חלק עדין ויש שם צבע, התנגדות מועטה כמו בסגנון של מריחת קרם על הגוף או הפנים

עריכה: אדידס הקדים ;)

נ.ב בנוגע לדעת האם הפח מוכן אחר הניקוי אני תמיד מעביר את גב כף היד על הפח כדי להרגיש עד כמה שהוא חלק, וזה חלק יותר מתחת של תינוק בד"כ.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שיטה לדעת אם הפח מוכן הוא כאשר אתה מעביר עם הכפפה על המשטח אתה תשמע הרבה רעש ותרגיש התנגדות,

ולאחר כמה מעברים הרעש תפחת כמו כן גם ההתנגדות עד אשר לא תשמע ולא תרגיש כלום.

שים לב לאחסן במקום סגור עם החלק האפור למעלה שלא ידבק לשקיות או לארון וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי, תחשוב שזו כפפה גדולה לעומת גוש של 5 סמ'. רק תבין כמה שטח אתה מכסה בכל מעבר + היתרונות של הכפפה שניתנת לשטיפה חוזרת ומה לא.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, עד כמה הכפפה הזאת טובה באמת?

האם העמידות לאורך זמן טובה?

ניתן להשתמש בה גם לשטיפה רגילה במקום כפפת שטיפה?

באמזון בהזמנה של 3 יחידות 90 ש"ח כל אחת..:roll::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שלא קנית אותה ובמקומה קניתי את הננו סקין חסר הפידבק , אני עדיין לא מבין איך אפשר לעבוד איתו.

גם אני עם הספוג, הוא עובד אחלה לגמרי

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאב השתמשתי עם הספוג על השמשה של רכב בציר 08 אני די בטוח שהשמשה מלאה במשקעים,פשוט לא הרגשתי את הפידבק שאני מרגיש שאני עובד עם פלסטלינה סינית,למעשה אני לא מרגיש כלום,לא מבין איך אפשר לעבוד איתה פשוט לבצע על "עיוור" ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שאתה אומר שאין פידבק, אני דווקא הרגשתי, מעבר לזה לאחר שייבשתי את המקום ועברתי עם גב כף היד היה ניתן להרגיש מאוד שהמקום חלק לגמרי לעומת מקום אחר.

הפידבק שאתה מקבל מפלסטלינה רגילה זה כנראה עכב ה"הימרחות" שלה על הצבע, + זה גורם ליותר סווירלים על הדרך.

אישית אני לא מוצא סיבה לחזור לפלסטלינה הישנה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3246 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...