Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: קיה ספורטאז' 1.6 ליטר - לא מושלם, אך משתלם ביותר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לא מעט חסרונות בקיה ספורטאז' אורבן החדש - איכות החומרים אינה ברמה של המכוניות המשפחתיות המודרנית וכך גם נוחות הנסיעה או צריכת הדלק.

אבל יש לו גם יתרון אחד מאוד מאוד מאוד משמעותי - המחיר. ב-135 אלף ש"ח זה הרכב הזול מסוגו בישראל ואחת מהעסקאות המשתלמות ביותר שאפשר למצוא, למי שמחפש ג'יפון אופנתי ומוכן לוותר על החסרונות שהוזכרו קודם.

קיה ספורטאז' אורבן 1.6 ליטר - מבחן דרך

%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%90%D7%96-%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%91%D7%9F-8.JPG

%D7%A7%D7%99%D7%94-%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%90%D7%96-%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%91%D7%9F-3.JPG

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתיבה יפה, אהבתי

בסה"כ די חיזק את מה שחשבתי עד כה על הרכב הזה - מדובר על "קורולה קילר" יותר מאשר משהו שנועד להתחרות בג'יפונים זולים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי , למה לא נועד להתחרות בג׳יפונים הזולים? לדעתי הוא מתחרה גם במכונית המשפחתית הממוצעת וגם בג׳יפונים .

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב את הספורטאז'. חושב שזה ג'יפון מוצלח עם תמורה למחיר שלו, שפשוט מתאים לצרכן הישראלי שמחפש בדיוק את זה... רכב מוצלח עם אחלה נסיעה (מניסיון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות ג'יפ במחיר של משפחתית, לדעתי זה אחלה... הרי בת'כלס כמעט רוב האנשים שקונים ג'יפים זה לא באמת לשטח, אלא בגלל הגודל, הנוחות והנראות. והנה, יש כאן אחלה תמורה בשביל אנשים כאלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדברים על הדיל הנהדר ואיך שהספורטאז שבר את השוק.

אבל קצת לפניו מיצובישי הורידו את האאוטלנדר הידני ל130 רישמי ויום אחרי ל120 במבצע חבר.

לדעתי אאוטלנדר ידני ב120, שמגיע עם המנוע ה״מלא״ הוא עסקה הרבה יותר משתלמת שהשוק פשוט דילג עליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילת המפתח בהודעה שלך היא "ידני". בעבור לא מעט מהלקוחות של הסגמנט זאת קללה בל תעבור.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני אבויה, ידני. עם כל החיבה האישית שלי לרכב עם גיר ידני, עבור רבים הוא לא רלוונטי בגלל שבת הזוג נוהגת על אוטומטי.

ותיכף יקפוץ כאן מישהו שהחברה שלו/אישתו נוהגת על ידני, יופי נשרק'ה, בת הזוג שלך היא אחוז בודד ולעומתה יש 99% שלא מוכנים לנהוג על ידני.

המאסטרו הקדים אותי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הספורטאז' כבר שבוע(עשיתי טרייד עם הפורטה הדגם החדש) מאד אוהב אותו, קצת חששתי בכל זאת 1600

אבל הופתעתי לטובה די זריז ולוקח את העליות סביב כרמיאל(אזור משגב,תפן) דיי יפה בלי בעיות מיוחדות,

מבחינת צריכת דלק לא רלוונטי,ניתן למנוע לרוץ לפחות 5000ק"מ ואז נבדוק.

איכות חומרים..?? מבחינתי איכות החומרים די טובה (גם לעומת מכוניות אחרות שבדקתי)

אכן ישנה בעיה עם קורת הצד שקצת מפריעות אבל אפשר להתרגל לעניין אחרי שמכירים את אוטו, בסה"כ

אני חושב שזו קנייה טובה ומוצלחת ביחס למשפחתית ממוצעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני חסכונות מורגשים לטעמי:

1. הורידו את הקרוז קונטרול.

2. רק חלון נהג אוטומטי.

אצלנו זה נסלח בגלל החבילה הכוללת.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוז קונטרול...לא סובל את המערכת הזו וטוב שאין לי, בקיה פורטה (הדגם החדש) שהייתה לי

במשך שנתיים יצא לי להשתמש בה אולי 2 דקות.

חבל שאין לד בפנסים הראשים, בכל אופן בדגמים שרצים בחו"ל התנעה של האוטו בעזרת לחצן אצלנו אי אפשר

להתפטר מהפתח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני חסכונות מורגשים לטעמי:

1. הורידו את הקרוז קונטרול.

2. רק חלון נהג אוטומטי.

אצלנו זה נסלח בגלל החבילה הכוללת.

אם אני קונה רכב חדש, סעיף 1 שלך זה שובר עסקה בשבילי. אם יש תוספת של כמה מאות/אלפי שקלים הייתי משלם.

אני בעיקר בבין עירוני, ובלי הבקרה אני משייט מהר. למה? כנראה בעיה נפשית שיש לי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3278 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...