Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף שהוא בעצם התחלה חדשה (איך קונים רכב משומש)

rehud
שימו לב! השרשור הזה בן 7085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז מי שעקב במשך הזמן, יודע שחיפשתי הרבה זמן טויוטה קורולה 98, ולבסוף קניתי לי אחת כזו, לבנה וחמודה ומצויינת בשבילי (למרות שרבים מכוכבי הפורום לא אוהבים את הרכב הזה).

כיוון שבמשך חודשי הלימוד, ההתלבטויות והחיפושים למדתי כמה דברים, וגם נעזרתי לא מעט בפורום, החלטתי לסיכום הנושא להעביר לפורום מספר קבצים שיצרתי, העשויים לסייע לאלו הנמצאים במצב דומה, ולמעשה מסכמים הרבה דיונים כאן בפורום וגם הרבה חומר שאספתי ממקורות אחרים, באינטרנט ובחיים האמיתיים.

את כל אלו קיבצתי לשלושה קבצים:

Articles and Advices.doc

המכיל אסופת מאמרים למתעתדים לרכוש רכב משומש. מצורף בנפרד גם קובץ סרוק של ומעובד גראפית של רישיון מהסוג החדש, שפשוט לא יכולתי לשתול בקובץ, כי אז הוא היה גדול מידי בשביל לשלוח לפורום (מוזר...).

Cheatings.doc

המסכם סיפורי הטעיה הנמצאים ברובם באחד הקישורים הדביקים כאן (וגם אחרים) בצורה קצת יותר רציפה ונוחה לקריאה, וקצת יותר ערוכה מבחינה לשונית.

Car Acquisition Agreements.doc

בו נמצאים מספר גרסאות של זכרון דברים לרכישת רכב.

מן הסתם, הקובץ הראשון הוא החשוב ביותר, ולדעתי יכול לאחר שינויים והערות של כולם כאן להפוך למאין FAQ של הפורום. אני לא ממש מומחה גדול, ובתחום שאני מתעסק לא יהיה לי בעתיד הרבה זמן בשביל להמשיך ולטפל בכך, ולכן אני פשוט רוצה לתת את כל הקבצים האלו להמשך טיפולכם המסור. מה שעשיתי - עשיתי, זו מתנת תודה לפורום על העזרה עד עכשיו. מעבר לזה, כנראה שזו תהיה עבודה לרציניים יותר בפורום, ואין גם שום צורך לשאול אותי אם מותר לשנות - מותר ורצוי לשפר, לתקן ולהוסיף.

זהו, זה מה שיש לי לתרום בשלב זה ושוב תודה לכולם, עזרתם לי מאוד.

אהוד

Articles and Advices.doc

Car Acquisition Agreements.doc

Licence2005.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי עוד קובץ שהתכוונתי להוסיף.

זוהי התאמה של קובץ לבדיקת רכב עבור טויוטה קורולה, הכולל גם שיפורים שונים שהכנסתי בבדיקות והסברים נוספים.

מקווה שזה יעזור, ולא רק למחפשי קורולה...

Corrola Search Checklist.doc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...