Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הכי מעצבן אצל הנהג ההישראלי?

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 7097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו כל יום נתקלים בחוצפה ישראלית, אבל שזה מגיע לכביש זה עניין של חיים ומוות.

מה לדעתכם הדבר הכי מעצבן או נפוץ שמסוכן או סתם מציק לכם, שהנהג ההישראלי לא נוהג כראוי (תרתי משמע)?

אני למשל שונא אבל פשוט שונא לחכות בצומת לתת זכות קדימה ולראות שהמניא נכנס לפניה שאני רוצה לצאת מבלי לאותת, אני מאותת כל הזמן, אני כל כך שונא שלא מאותתים.

ועוד משהו, שברכב נשרפת הנורת ברקס ולא מתקנים ופתאום אתה אחרי רכב לרוב זה מסחריות או ג'יפים שחוסמים לך את שדה הראיה פתאום בולמים ואין להם שום פנס תקין שמורה על בלימה, ואתה מוצא את עצמך חורק גלגלים, וכמובן שאני שומר מרחק.

תורכם לספר...

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הכי מעצבן אותי זה כשמעכבים את התנועה. כשעוצרים בנתיב השמאלי ומתחילים להוריד נוסעים. יש איזה נהג אגד שכל ערב, בדיוק באותה שעה עושה את זה ומעכב אותי להגיע לעבודה. אם הייתי אדם פחות עצלן, אז הייתי מתלונן עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחת כאן תיבת פנדורה (לפחות אצלי) כל הרשימה הרשומה מטה היא לגבי דברים שאני חווה יום-יום ומקצרים לי את החיים מעצבים:

• אני שונא שכשיש פקק לתנועה שממשיכה ישר לפני צומת - אנשים עוברים לנתיב הימני ע"מ לעקוף את הפקק ולהדחף חזרה לקראת סופו (יכול לקרות גם כאשר הפקק הוא לקראת פניה - אנשים יידחפו מנתיב אחר).
  • אני שונא שכשאני שומר מרחק סביר של מכונית וחצי בפקק שנוסע לאיטו (ע"מ לא ללחוץ על הברקס כל הזמן - אני אסע 10 קמ"ש רצוף, הגאונים שלפני יסעו 15 קמ"ש ויעצרו...) ופתאום משתחל לו איזה גאון שחושב שהנה - הוא פתר לעצמו את בעיות הפקקים והוא עכשיו יגיע יותר מוקדם לעבודה/הביתה.
  • אני שונא שאנשים לא קולטים שיש להם פנס גבוה מדי ומסנוורים אותי.
  • אני שונא שאנשים נוסעים עם אורות ערפל כשלא צריך.
  • אני שונא שאנשים עוברים נתיב בלי לאותת, רואים שאין להם אחים רוכבי אופנוע, אני מוכן גם לחתום שרובם לא טורחים להסתכל במראה יותר מדי במיוחד אם הם נוסעים מהר יחסית לתנועה כי "מי כבר יכול להגיע אלי כשאני 30 קמ"ש יותר מהר מכולם" (התשובה תהיה אופנוע מהיר, אדיוט).
  • אני שונא רכבים מזהמים שכנראה שילמו בקשיש בשביל לעבור טסט כי לא היה להם כוח/100 ש"ח לעשות כיוון קרבורטור או מה שזה לא יהיה, אני מאוד אוהב לנסוע עם זרימת אוויר מבחוץ וקשה לעשות את זה כשיש כל כך הרבה רכבים (בד"כ יונדאי אגב, לא ברור לי למה) שמשאירים מאחור ענן פיח עם ריח של בית קברות.
  • מעצבן אותי שנכנסים לצומת לא פנוי וגורמים לתנוע שבאה מהצד להתעכב עד כדי פספוס רמזור
  • מעצבן אותי אדיוטים שנוסעים נגד הכוון במעגל התנועה כי זה מקצר להם את הדרך ב20 מטר
  • מעצבן אותי לראות אנשים שטסים ב170 על איילון, גם אם צריכים להעלות את המהירות המותרת (ואני בעד) הם מסכנים את כולנו ברגע שהם נוסעים 70 קמ"ש יותר מכל השאר.
  • מעצבן אותי שכשאני נוסע בסביבות ה120 ונמצא באמצע עקיפה של טור מכוניות מימיני - הטייס התורן שנמצא דווקא מאחורי מחליט להבהב לי עם האורות, כאילו בשבילו אני אתן יותר גז ואסתכן בדו"ח (אני עוקף את התנועה - פשוט לא ב150 כמו שהוא רוצה) במידה והאימבציל לא מרפה העניין מסתיים בהוכחת העליונות הגרמנית בנושא בלימה בכלל ובנושא חלוקת משקל בA3 החדשה בפרט, לאחר מכן אני ממשיך בהשווצה שלרכב שלי יש תקן euro4 ואני יכול להדביק את הדוושה לרצפה להעלם לו (הוא עדיין מברר עם עצמו למה הוא היה צריך לסטות לשוליים ואני לא) בלי להשאיר ענן פיח ב-כ-ל-ל.

יש עוד הרבה, אבל נראה לי שהבהרתי את הנקודה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני צריך לצאת מחנייה בכביש ויש פקק ואף "מפגר" לא נותן לי לצאת!

עד שמישהו מעוניין לחנות במקומי אז נותן לי לצאת על מנת שהוא יחנה

לא יאומן! מה יכפת להם! לא שזה רמזור ירוק שיפספסו אם יתנו לי לעבור

אלא שזה פקק ככה שאני לא ממש מבין למה לא נותנים!

עוד משהו מעצבן שאני שומר מרחק נורמלי והנהג מאחורה מחליט שזה מיותר

עוקף אותי מימין ונכנס למרחק ששמרתי! כנראה עולה לו על העצבים לסוע אחרי פיאט אונו

וגם מעצבן ומעייף ולא כיף בכלל כאשר בכביש מהיר נוסעים נגיד 80 ומשום מה

כל דקה כולם פתאום עוצרים או מאיטים עד עצירה בדרך כלל קורה כאשר הנתיב

הימני כמעט חסום ואז מכוניות עוברות לנתיב השמאלי בפתאומיות

עוד דבר שנורא מרגיז אותי זה מכוניות מעשנות וזה לא קצת אלא בטירוף

אני בעד שיורידו אותם מהכביש עד שיסדרו את התקלה זה לא בסדר

וגם תופעה שמרגיזה אותי שבסוף עלייה או לקראת הסוף מאיטים

כנראה שהאוטו לא מסוגל יותר ואז מורידים הילוך ושוכחים להאיץ

אבל זה קורה אפילו יותר במכוניות חדשות! כנראה שהם נרדמו

ולא שמו לב למהירות או שפשוט לא למדו בשיעורי נהיגה שצריך

לשמור על מהירות אז אם האוטו מאט בעלייה להוסיף גז :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו כל יום נתקלים בחוצפה ישראלית, אבל שזה מגיע לכביש זה עניין של חיים ומוות.

מה לדעתכם הדבר הכי מעצבן או נפוץ שמסוכן או סתם מציק לכם, שהנהג ההישראלי לא נוהג כראוי (תרתי משמע)?

אני למשל שונא אבל פשוט שונא לחכות בצומת לתת זכות קדימה ולראות שהמניא נכנס לפניה שאני רוצה לצאת מבלי לאותת, אני מאותת כל הזמן, אני כל כך שונא שלא מאותתים.

ועוד משהו, שברכב נשרפת הנורת ברקס ולא מתקנים ופתאום אתה אחרי רכב לרוב זה מסחריות או ג'יפים שחוסמים לך את שדה הראיה פתאום בולמים ואין להם שום פנס תקין שמורה על בלימה, ואתה מוצא את עצמך חורק גלגלים, וכמובן שאני שומר מרחק.

תורכם לספר...

אותי מרגיז מאד שחונים ממש על מעבר חציה או לפניו.

אתמל ליד בית ספר חנה אוטובוס לפני מעבר חציה - חדש ,שלא היה קיים במקום לפני שבוע נניח,

עקפתי אותו רק כדי להגיע ל"כמעט תאונה" עם זוג שחצו...

מזל שכל קטע הכביש שם היה בעיצומם של עבודות שחזור ולא הייתה ברירה אלה לנוע ב20-30 קמ"ש.

אם היה תלוי בי בדיוק שם הייתי מעמיד ניידת תנועה.

בוקר טוב

למכירה -CBR 929 RR , מטופל בסטארסייקל ,ניתן להציג "היסטורית טיפולים" , אזעקה+ ביפר, FREE FLOW, זוג צמיגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן אותי שכשאני נוסע בסביבות ה120 ונמצא באמצע עקיפה של טור מכוניות מימיני - הטייס התורן שנמצא דווקא מאחורי מחליט להבהב לי עם האורות, כאילו בשבילו אני אתן יותר גז ואסתכן בדו"ח (אני עוקף את התנועה - פשוט לא ב150 כמו שהוא רוצה) במידה והאימבציל לא מרפה העניין מסתיים בהוכחת העליונות הגרמנית בנושא בלימה בכלל ובנושא חלוקת משקל בA3 החדשה בפרט, לאחר מכן אני ממשיך בהשווצה שלרכב שלי יש תקן euro4 ואני יכול להדביק את הדוושה לרצפה להעלם לו (הוא עדיין מברר עם עצמו למה הוא היה צריך לסטות לשוליים ואני לא) בלי להשאיר ענן פיח ב-כ-ל-ל.

יש עוד הרבה, אבל נראה לי שהבהרתי את הנקודה שלי.

סתם נקודה למחשבה - כי אני בטוח שזה קורה...

מה קורה כשמישהו עוקף על 100, ואתה מגיע מאחוריו על 130 ורוצה לעקוף כבר?

אני מניח שאתה לא מהבהב לו באורות?

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם נקודה למחשבה - כי אני בטוח שזה קורה...

מה קורה כשמישהו עוקף על 100, ואתה מגיע מאחוריו על 130 ורוצה לעקוף כבר?

אני מניח שאתה לא מהבהב לו באורות?

כל עוד הוא עוקף את הטור שמימינו - אני ממתין בסבלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהגים ישראלים אף פעם אין מושג באיזה נתיב הם נוסעים ואם הם "פולשים אליו"

וגם כל הקטע שמחנים על כל חור פנוי במידרכה זה מעצבן

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gibsonlp - מאחד במעמד סוציו-אקונומי מספיק בשביל להחזיק בA3 חדשה, אני מצפה לקצת יותר מאשר לגור איפה שאנשים נוסעים בניגוד לכיוון של מעגלי תנועה. :wink:

בכל מקרה, הכי מעצבנים אותי אנשים שפשוט לא מוכנים לתת לי לעבור לנתיב שלהם, בכל מחיר.

אם אתה מאותת, זה עוד יותר גרוע - הם פשוט נותנים גז וחוסמים אותך. יש המון כאלו.

אבל אני עדיין מאותת. למה? כי זה, ולא שום דבר פיסיולוגי, הוא מה שמבדיל ביני לבין הבהמה.

כמובן שיש את עניין מתנחלי השמאל, אבל הם לרוב זזים ובדרך כלל לא עושים דווקא, כמו הנבלות ממקודם.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רשימה ארוכה כך שאדגיש את הדבר שהכי מעצבן אותי...

נושא האיתותים...חוסר איתות/איתות שגוי ומטעה וכו' :evil: (זה כולל בתוכו גם את המצבים שהנהג/ת שלפניך דופק/ת ברקס ורק אח"כ מאותת שהוא רוצה לרדת לשוליים/לפנות, במקום לאותת מבעוד מועד ורק אח"כ להתחיל להאט בהתאם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן אותי שכשאני נוסע בסביבות ה120 ונמצא באמצע עקיפה של טור מכוניות מימיני - הטייס התורן שנמצא דווקא מאחורי מחליט להבהב לי עם האורות, כאילו בשבילו אני אתן יותר גז ואסתכן בדו"ח (אני עוקף את התנועה - פשוט לא ב150 כמו שהוא רוצה) במידה והאימבציל לא מרפה העניין מסתיים בהוכחת העליונות הגרמנית בנושא בלימה בכלל ובנושא חלוקת משקל בA3 החדשה בפרט, לאחר מכן אני ממשיך בהשווצה שלרכב שלי יש תקן euro4 ואני יכול להדביק את הדוושה לרצפה להעלם לו (הוא עדיין מברר עם עצמו למה הוא היה צריך לסטות לשוליים ואני לא) בלי להשאיר ענן פיח ב-כ-ל-ל.

ואולי האימבציל פה זה אתה...? זה שהוא רואה את העניינים קצת אחרת ממך, לא סיבה לנסות בכוח לגרום לתאונה בשביל להראות "עליונות" של רכב ממוצא זה או אחר (כאילו שזה מעניין מישהו...)

חוצמזה, מה יש לך להשוויץ, אתה תיכננת את האוטו או שרק שילמת עבורו?

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי האימבציל פה זה אתה...? זה שהוא רואה את העניינים קצת אחרת ממך, לא סיבה לנסות בכוח לגרום לתאונה בשביל להראות "עליונות" של רכב ממוצא זה או אחר (כאילו שזה מעניין מישהו...)

חוצמזה, מה יש לך להשוויץ, אתה תיכננת את האוטו או שרק שילמת עבורו?

מה יש לי להשוויץ? אם זה באמת מעניין אותך - אני עובד 120 שעות + קצת מהצד ובהנחה ואתה מרוויח משכורת ממוצעת אני מרוויח פי 3 ממך, מה שמאפשר לי לקנות A3 חדשה.

אימבציל תקרא לאבא שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7097 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...