Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הטופיק של ה"סליפרים" בארץ

benetton
שימו לב! השרשור הזה בן 3780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל החברים אז ככה, קודם כל למי שלא יודע סליפרס זה מושג שמכתיב רכב עוצמתי מולבש בעור כבש... כמו במשפט זאב בעור כבש... הכללים להגדרת סליפר זה שהוא לא בולט ונראה תמים למדי... לדוגמא יכולים להיכלל דגמי האס של אאודי או אפילו פורד אס-מקס שבקרבו יותר ממאתיים כ"ס, אפשר להעלות תמונות שלכם שתפשתם ברחוב או להעלות מהאינטרנט, זה נושא מאוד רחב ומעניין שיש בו הרבה באזז בפורומים בחול משום שיש הרבה דעות של אנשים מה נחשב סליפר או לא, אז קדימה נצא לדרך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 243
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חבל שישקע...

ראיתי באיזה שהיא כתבה פורד אסקורט עם מנוע V8 אם אני לא טועה פה בארץ

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שישקע...

אני זוכר שזאת הייתה פורד קורטינה.

יש לי 306 סיבות לחייך בכל סיבוב :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולבו בגירסאות השבלול זה סליפר לכל דבר, במיוחד הדגמים הישנים של 940 עם מנוע 2.3HPT. תארו לכם כזאת סטיישין ישנה וחבוטה ברמזור מביישת רכב מנהלים מודרני.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בארץ זה הפוך, הרוב כבשים בעור זאב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שישקע...

זו הייתה קורטינה, ואחרי הכתבה עשו לבן אדם פשיטה על הבית כאילו הוא רוצח סדרתי, אין צורך לציין שהרכב הורד מהכביש ופורק לחלקים.

ובהחלט רוב הרכבים בארץ הם כבשה בעור זאב.

סמלים של rs על פוקוס 1600

ספויילרים של טייפ r על סיוויק רגילה

מדבקת טורבו על כל צעצוע, אבל אם זה עושה טוב לאנשים שיהיה להם בכיף, אני מסתכל על דברים כאלה וצוחק.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מצחיק אבל גם עצוב, כי חלק מהאנשים עושים את זה בגלל שחוקית אסור להם כל דבר אחר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק גרסאות הטורבו של וולוו אלו סליפרים אמיתיים, אפשר לומר שמנועי האקו בוסט של פורד גם לא מביישים אך אין מה להשוות.

אגב בחו"ל סליפרית סדרתית זה האלפינה, נראית כמו במוו רגילה אך היא מפלצת!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הייתה קורטינה, ואחרי הכתבה עשו לבן אדם פשיטה על הבית כאילו הוא רוצח סדרתי, אין צורך לציין שהרכב הורד מהכביש ופורק לחלקים.

ובהחלט רוב הרכבים בארץ הם כבשה בעור זאב.

סמלים של rs על פוקוס 1600

ספויילרים של טייפ r על סיוויק רגילה

מדבקת טורבו על כל צעצוע, אבל אם זה עושה טוב לאנשים שיהיה להם בכיף, אני מסתכל על דברים כאלה וצוחק.

נשמע כמו שטויות, רכב שמורד מהכביש יכול לעבור שוב טסט אחרי תיקון הליקויים. במקרה שלו החזרה של המנוע המקורי. איזה סיבה הייתה לו לפרק אותה לחלקים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...