Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גומיות חלון

שימו לב! השרשור הזה בן 3845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי גומיית חלון שנקרע, הדבר גורם לרעשי רוח ובקרוב גם לכניסת מים בגשם?

הייתי אצל זגג, אמר לי או חדש בחברה או להגיע אליו בבוקר והוא יחתוך את החלק הפגום וידביק את הגומיה לתעלה עם דבק מגע.

פירקתי את הגומיה לגמרי, מצ"ב תמונה.

א. האם מישהו יודע איפה ניתן להשיג כזה חדש? הכוונה לא מקורי מהחברה, משהו גנרי.

ב. אם לא אמצע משהו חדש, אני מתכוון להדביק אותו עם דבק מגע לפי המלצתו של הזגג, לפני ההדבקה אני אנקה את כל הג'יפה שיש בתעלה וגם על הגומיה, הייתי גם רוצה לחדש/לשמן את הגומי אם אפשר, יש חומר מומלץ?

IMG_0006.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדביק את שני החלקים,לאחר מכן תרכוש סיליקון שחור לזגגות(סיקה).

עם כפפות לטקס שים קצת סיקה על האצבע ותעבור על הגומיה בנקודה שהדבקת ותחליק את האיזור.

כדי לעזור בתהליך אתה יכול להשפריץ קצת WD40 על הסיקה כדי לעזור במריחה,היא ממש דביקה.

אטימה מוחלטת מובטחת.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ההדבקה הראשונית היא רק להחזקת שני החלקים ביחד ואז איטום עם הסיקה - תודה על העצה - אעשה זאת.

עכשיו לגבי הגומי עצמו, כדי לשמור עליו שלא יקרע שוב בעתיד וגם כדי לחדש את המראה שלו, האם יש חומר מומלץ לחידוש/שימור?

קראתי על ספריי סיליקון, האם זה מתאים?

תודה.

שאלה נוספת שלא קשורה לנושא - קראתי בפורום על חומר מומלץ שמחדש פלסטיקים, מישהו זוכר מה הוא? מחפש חומר עמיד שיחזיק לאורך זמן (כמה חודשים), יש כמה פלסטיקים שאני מעדיף להמנע מצביעה למרות שאת רובם צבעתי כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3845 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...