Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ הסובארו שלי

carisma kfir
שימו לב! השרשור הזה בן 3954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשבועיים רכשתי סובארו dl שנת 82, רכב שעבר 140 אלף קילומטר ויד ראשונה.

האוטו אף פעם לא עבר טיפול פחחות (עדיין עם דפיקות וחלודה שנצברו ב 23 שנה האחרונות)

אתמול הוא נכנס לפחח שיתקן את הכל ויצבע בצבע חדש.

לפני זה הוא היה במוסך החליפו טיימינג שמנים פילטרים וידית איתותים.

המנוע והגיר פועלים כמו שעון שוויצרי קומפרסיה מצויינת וצליל מעולה וגם נוסעת מעולה ויושבת מצויין על הכביש, קניתי 5 ג'אנטים וצמיגים חדשים (המקוריים נגנבו)

אז ביינתים תמונות משלבי השיפוץ.

HPIM1874.JPG

HPIM1875.JPG

HPIM1876.JPG

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין כמה עלה לך הטיימינג במוסך, כי עד כמה שאני זוכר למנועים האלה אין רצועת טיימינג שצריכה החלפה.

בדיוק מה שבאתי לשאול....

יד ראשונה 140 אלף ק"מ? נשמע מצוין! כל הכבוד תשמור עליה!

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבועיים רכשתי סובארו dl שנת 82, רכב שעבר 140 אלף קילומטר ויד ראשונה.

האוטו אף פעם לא עבר טיפול פחחות (עדיין עם דפיקות וחלודה שנצברו ב 23 שנה האחרונות)

אתמול הוא נכנס לפחח שיתקן את הכל ויצבע בצבע חדש.

לפני זה הוא היה במוסך החליפו טיימינג שמנים פילטרים וידית איתותים.

המנוע והגיר פועלים כמו שעון שוויצרי קומפרסיה מצויינת וצליל מעולה וגם נוסעת מעולה ויושבת מצויין על הכביש, קניתי 5 ג'אנטים וצמיגים חדשים (המקוריים נגנבו)

אז ביינתים תמונות משלבי השיפוץ.

בסובארו אין רצועת טיימינג גלגלי שיניים גדולים מסובבים אחד את השני.

תפקיד רצועת הטיימינג (בגדול כדי לא להיכנס לפרטי פרטים) הוא לתאם בין פתיחת השסטומים למהלך הבוכנות כדי לבצע במנוע סובארו כיוון טיימינג צריך לפתוח את המנוע לחלקים רבים ואני לא מכיר מוסכים שיעשי זאת (אולי למעט בודדים) אז תיבדוק שלא עבדו עליך או שזו טעות שלך.(כזכור מי שלא עובד לא טועה (עובד =במקרה הזה כותב))

בכול מקרה שיהיה בהצלחה ואני מקווה ליראותך במפגשים הבאים של סובארו.

משה.

(SUBARO DL-1979 AUTOMATI)

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים.

הרכב חזר היום מפחחות וצבע, הרכב נראה 2004. אותו צבע, רק מבריק וחלק, עבודה מקצועית ויפה.

אני עדיין מתרגש, פשוט נראה כאילו יצא מהמפעל, עכשיו רק צריך להשקיע מבפנים, בכללי הדש בורד שלם אין שום סדק והכל נקי כמו חדש, פתחי אורור שלמים, פלסטיקים שלמים, רק את הריפוד אני רוצה להחליף, את ידית ההילוכים ושטיחי רכב (בוץ) השטיח המגן מבפנים שמור ויפה.

צבעו גם כן את כל חמשת הג'אנטים לצבע כסוף ויפה, נראת פשוט מדהים, אני יצלם מחר ויראה לכם.

בקשר לטיימינג שכתבתי אז טעיתי החליפו את הרצועה של המשאבת מים, החליפו שמנים פלאגים, חוטי הצתה, דרסטיביוטר, ופילטרים.

מנוע ממש כמו חדש, לא להאמין וגיר מרגרינה.

באוטו הזה אין באמת טיימינג.

עד מחר נשאר רק לדמיין, עד שאני יפרסם תמונות.

ומה שהכי מצחיק שלא היה רמזור בין קריית אתא דרך יוקנעם ועד לזכרון לבית שלי, שלא עצר לידי רכב ושאל אם אני מוכר.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בעלים אוהבים, ואני מתכון להחזיק אותה עד לאספנות עוד 7 שנים ולהמשיך להחזיק אותה.

בינתיים אני מוסיף תמונות מהמשך השיפוץ, הרכב כבר גמור, אני מקווה שמחר שילחו לי את התמונות ואני יפרסם פה את התוצאה.

מה שנשאר לי זה רק ציפוי הגג, כי הוא קצת קרוע ומטונף, מישהו מכיר אחד שעושה את זה ברמה טובה וקצת זולה.

HPIM1876.JPG

HPIM1877.JPG

HPIM1878.JPG

HPIM1879.JPG

HPIM1880.JPG

HPIM1881.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוווווו מזכיר לי נשכחות.. עד לא מזמן ... גם לי היה "פשע" יד ראשונה... מודל 82 240K מעולם לא עברה פתיחת מנוע ... נסעה כמו חייה רעה... אבל מה.. לא פחחות ולא צבע... לפני זמן מה מכרתי אותה וקניתי את המכונית הנוכחתי שלי (ראה חתימה) אני מקווה שתשמור על הרכב כמו שרכב מהסוג הזה צריך להשמר !

בהצלחה בהכול בחור הטוב !

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בעלים אוהבים, ואני מתכון להחזיק אותה עד לאספנות עוד 7 שנים ולהמשיך להחזיק אותה.

בינתיים אני מוסיף תמונות מהמשך השיפוץ, הרכב כבר גמור, אני מקווה שמחר שילחו לי את התמונות ואני יפרסם פה את התוצאה.

מה שנשאר לי זה רק ציפוי הגג, כי הוא קצת קרוע ומטונף, מישהו מכיר אחד שעושה את זה ברמה טובה וקצת זולה.

בכניסה לרמלה (לא רמאללה)[מכיוון ת"א/אסף הרופא] ליד הרמזור ה-1 מצד ימין (אחרי התחנת דלק של"דלק") יש רפד רכב מעולה, בקשר למחיר אני לא יודע אבל יש לו עבודה ברמה גבוהה .

בהצלחה.

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מנוע שאין לו טיימינג !

התכוונת שאין רצועת טיימינג !

זה באמת שני גלגלי שיניים , כמו בחיפושית , קונטסה , באופל רקורד שלי 59

ועוד כמה דגמים . בשאר הדגמים שאין להם רצועת טיימינג , יש שרשרת טיימינג שמסובבת את גלגלי השיניים . אפרופו , פורד אסקורט שעכשיו להיט , מוריסים למניהם וכ' .

ובקורטינה הצהובה 74 יש רצועת טיימינג .

בכל מקרה , בהצלחה בהמשך השיפוץ .

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מנוע שאין לו טיימינג !

התכוונת שאין רצועת טיימינג !

זה באמת שני גלגלי שיניים , כמו בחיפושית , קונטסה , באופל רקורד שלי 59

ועוד כמה דגמים . בשאר הדגמים שאין להם רצועת טיימינג , יש שרשרת טיימינג שמסובבת את גלגלי השיניים . אפרופו , פורד אסקורט שעכשיו להיט , מוריסים למניהם וכ' .

ובקורטינה הצהובה 74 יש רצועת טיימינג .

בכל מקרה , בהצלחה בהמשך השיפוץ .

דרור .

אני רוצה לחזק את ידידי דרור ולציין:

טיימינג פירושו תיזמון או תיאום זמן פתיחת השסטומים אל מול פעולת הבוכנות במקרים. מסויימים ה"טיימינג" נעשה באמצעות גלגלי שינים ובמקרים אחרים ה"טיימינג" נעשה באמצעות רצועה או שרשרת.

מומלץ לחפש ספר שמלמד מכונאות רכב כדי לא לטעות בהמשך ישנם רבים וטובים כמו מינץ. ואביעד

בהצלחה.

Moshe Azulay

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי והשכלתי, תודה.

אתמול ישבתי עם אבא שלי פירקנו את הכיסאות עשינו ניקיון לרכב מכל פינה שלו, איזה 6 שעות, היה מלא גריז ושחור על ההגה וידית ההילוכים.

אני צריך לקבל את התמונות ולפרסם פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב כללי לא כל כך שייך לשיפוץ רכב מלא.

הנה התמונות של הרכב (בינתיים רק מאחור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...