Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקקים השתוללו בתוך הרכב

Ace007
שימו לב! השרשור הזה בן 3832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אזהרה לכל מי ששוקל לקנות הונדה חדשה מהיבואן.

חבר שלי אלכסי קנה לאחרונה הונדה סיוויק 5D ומקקים תפסו מקום ברכב החדש למשך חודשיים.

New+Honda+Civic+Israel+Cockroach+(41).jpg

בסופו של דבר, התברר כי בעת התקנת חיישני רורס שכחו למלא את החור, אותו הם ניצלו. הוא נעלץ לבצע פרוק לא קטן, בכדי לטפל בפלישת החרקים לא נעימים.

New+Honda+Civic+Israel+Cockroach+(1).jpg

ראו פרטים בבלוג שלו. הוא לא היה מסוגל לכתוב בפורום (משתמש חדש), אבל יכול להגיב כאן.

שורה תחתונה: תבדוקו טוב מאוד את כל התקנה או עבודה שנעשתה ברכב שלכם מטעם הסוכנות.

If you can't go fast with 90hp, 900hp won't help you. © Bob Hall

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז מה הקשר להונדה, זה יכול לקרות לכל אחד שמתקין התקנה מקומית אצל כל יבואן.

מקקים לא צריכים חור של חיישן רוורס, הם יכולים להיכנס גם דרך הפתחים התחתונים ברכב.

כנראה שחבר שלך זקוק להדברה בסביבה שהוא חונה את הרכב.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרה לכל מי שרוצה לקנות?חבר, זה אשמת ההתקנה, לא אשמת היצרן היפני הונדה(כבודו במקומו מאוד מונח אז נא לא להעליל עלילות סתם).

מהעבר השני, כל פעם יש כאן סיפורים על התקונות מקוימיות וזה גורם לי לחשוב, האם באמת בישראל רמת הלימודים וההבנה נמוכה מאוד בתחום הרכב??:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה, חברים, למה לא עושים התקנות מקומיות בסוכנות, אלא רק אצל בעל מקצוע מומחה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם.

אז מה הקשר להונדה, זה יכול לקרות לכל אחד שמתקין התקנה מקומית אצל כל יבואן.

מקקים לא צריכים חור של חיישן רוורס, הם יכולים להיכנס גם דרך הפתחים התחתונים ברכב.

קשר להונדה כי במקרה הזה - זה הונדה. באותו מקום בדיוק עמדה שם סקודה פאביה שנתיים.

אפשר לדעת איזה פתחים התחתונים קיימים ברכבים שצריכים להיות אטומים?

הונדה סיוויק 5D קומפורט, אוטומט, שנת 2013: בלוג הרכב

סקודה פאביה (5J) ספורט, 1.2 TSI י (105 כ"ס CBZB), ידנית (02T-LMG), שנת 2011: בלוג הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרה לכל מי שרוצה לקנות?חבר, זה אשמת ההתקנה, לא אשמת היצרן היפני הונדה(כבודו במקומו מאוד מונח אז נא לא להעליל עלילות סתם).

אני הזמנתי רכב חדש עם חיישנים מהונדה. לא אכפת לי איך הם יעשו את זה.

לא היה אכפת :lol:

אם תקנה דירה ותגלה הברז במקלחת שבור. תחפש את הבחור שהיתקין הברז או תחזור לקבלן שאיתו עשיתה עיסקה?

מהעבר השני, כל פעם יש כאן סיפורים על התקונות מקוימיות וזה גורם לי לחשוב, האם באמת בישראל רמת הלימודים וההבנה נמוכה מאוד בתחום הרכב??:shock:

מסכים ב100%

סקודה פאביה (5J) ספורט, 1.2 TSI י (105 כ"ס CBZB), ידנית (02T-LMG), שנת 2011: בלוג הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 יומים שלחתי ל[email protected] לינק לבלוג.

קבלתי אחרי יום תשובה

אלכסיי שלום רב,

בהמשך לפנייתך באמצעות אתר האינטרנט של חברת הונדה הריני לאשר שפנייתך התקבלה והועברה לבדיקה לגורמים הרלוונטיים.

אנו נחזור אליך עם התייחסות תוך 48 שעות.

תודה רבה לך על פנייתך

שירות הונדה

03-9182100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בערב קיבלתי

אלכסיי שלום רב,

בעקבות הרישום בבלוג שבבעלותך, אנו מעוניינים לקיים עימך פגישה בסוכנות הונדה בנתניה.

נשמח לתאם עמך פגישה אישית, במועד שיהיה נוח לך במהלך שבוע הבא וזאת מאחר ומנהל מרכז השירות שוהה כעת בחו"ל .

אנו ניצור עימך קשר בתחילת שבוע הבא לתיאום המועד

אנו מודים לך על פנייתך

בברכה,

שירות הונדה

039182100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מצפה שיעשו?

ישלחו מדביר לגן מסביב לחניה שלך?

כבר עשיתי. זה לא הבעיה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלכסיי, סחתיין על התיעוד והעבודה! כל הכבוד, באמת. עם זאת, בואו ננסח את כל הסיפור הזה בצורה יותר מדוייקת:

במהלך התקנת חיישני רוורס בוצע חיתוך קטן לטובת חיווט המערכת באחד ממכסי הסתימה הפלסטיים במרכב, מתחת לדיפוני הרכב. לא משהו חריג, אלא פתרון סטנדרטי לגמרי שכמוהו רואים בכל התקנת מערכת סטריאו או מרימי שמשות או חיישנים למיניהם... לא משהו שאמור לעשות בעיות או לעורר מחשבה אצל המתקין המצוי. להפך, החיתוך במקרה זה בוצע באופן צנוע ונקי יחסית (למרות שיש עוד מקום לשיפור) וללא נזק היקפי כפי שקורה לפעמים.

מה שהמתקין לא לקח בחשבון (ולא בכדי) זה שמקום החניה של הלקוח היה בסמוך לקן של מקקים, בתוך סבך של צמחיה ברחוב. המקקים הצליחו להיכנס מבחוץ אל תוך הרכב דרך החריץ שנותר מההתקנה, והשאר הוא כבר היסטוריה. אז נכון, אטימה טובה יותר של הפתח הייתה מונעת את זה, אבל בחייאת... מי מסוגל להעלות על דעתו דברים כאלה?

בעיניי מדובר בהצטרפות מקרים לא נעימה, אבל אני לא רואה פה שום רשלנות או חיפוף מצד המתקינים. כמעט בכל מכונית נתונה שעברה התקנה או שתיים בחייה יש מקומות חלשים כמו זה, פשוט כי לא תמיד ניתן להעביר חיווט בתעלות הקיימות, זה לא משהו חדש או מפתיע. אני מסכים שהכי טוב לא לגעת באוטו בכלל ולא להתקין כלום, אבל אם רוצים את הנוחות של חיישני רוורס או מערכת סטריאו טובה, יש סיכון בצידה של כל התקנה כזאת ולפעמים משלמים את המחיר.

לבסוף, בואו גם נוסיף את התמונות הנכונות בשביל להבהיר עד כמה זניח היה מקור ה"חדירה":

New+Honda+Civic+Israel+Cockroach+%252816%2529.jpg

New+Honda+Civic+Israel+Cockroach+%252828%2529.jpg

באמת מקרה מאד מצער, אבל מכאן ועד להאשים את הונדה או להימנע מקניית המוצרים שלהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה תגובות.

מעניין איך אתם הייתם מגיבים אם באמצע הנסיעה היתה זוחלת לה איזה משפחת ג'וקים בדילוגים מעל פתחי האוורור שעל הדשבורד.

אלכס, תמשיך לעדכן. סיפור הזוי לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך אתם הייתם מגיבים אם באמצע הנסיעה היתה זוחלת לה איזה משפחת ג'וקים בדילוגים מעל פתחי האוורור שעל הדשבורד

עוצר את הרכב בצד הכביש, נותן למלכה שלהם את המפתחות ותופס מונית הביתה.

העליהום על הונדה לא ברור, אבל זה כן גורם לי לחשוב אם להסכים לקבל חיישני רוורס/קודניות/כל דבר אחר הדורש התעסקות עם מ. החשמל "במתנה" ברכישת הרכב הבאה שלי מהסוכנות במקום ללכת למתקין שאני מכיר. הלהיט הנוכחי ברכבים המודרניים הוא מערכת "עצור וסע", שבגלל התקנות מקומיות חפשניות פשוט מאבדת את השפיות שלה - אני שומע זאת לאחרונה מיותר ויותר אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין איך אתם הייתם מגיבים אם באמצע הנסיעה היתה זוחלת לה איזה משפחת ג'וקים בדילוגים מעל פתחי האוורור שעל הדשבורד.

לא יודע, אבל לא הייתי רץ להאשים את היבואן/יצרן/מתקין, אלא אם הייתי יודע שהיתה רשלנות מצידם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...