Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

EVO VS ZONDA

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכתוב את זה שוב, למקרה ולא קלטתם בפעם הראשונה:

מיצובישי EVO VIII MR FQ400 נגד PAGANI ZONDA.

וה-EVO לוקחת.

תהנו.

(הכתבה באדיבות eyal_ro ומגזין CAR של חודש אוקטובר, כמובן)

רוני

72CAR_2004_10_23_.jpg

72CAR_2004_10_24_.jpg

72CAR_2004_10_25_.jpg

72CAR_2004_10_26_.jpg

72CAR_2004_10_27_.jpg

72CAR_2004_10_28_.jpg

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, קודם כל להרגע, לקרוא את הכתבה, ואז תבינו. אני בעצם רק הוספתי קרשים למדורה כשכתבתי לכם שיש מנצחת, אבל האמת היא שאין פה השוואה אחד לאחד. השוואה כזאת היא גם כמעט בלתי אפשרית. ההשוואה הכי מעניינת שיכולה להיות היא לקחת את שתיהן למסלול ולבחון. זה לא נעשה כאן. כל מה שהם טוענים (תוך כדי תיאורים מוגזמים לחלוטין כמובן) זה שה-EVO, בעולם האמיתי, מנקודה לנקודה, תהיה מהירה יותר. במיוחד בכבישים צרים ורטובים. וכמובן יש את עניין התאוצה. EVO עושה 3.6 למאה וזונדה עושה 3.7 . עזבו את העובדה שהזונדה קלה יותר ב-200 קילו ויש לה הרבה יותר הספק ומומנט (=זה עניין של יחסי העברה ומעל מאה או בתאוצות ביניים היא שוחטת את האיוו).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

?was it on a stright road? i cant read it cause it too small.

im still amazed, 200,000 shekels car wins one that cost over few millions?

im shocked :)

אם תגדיל את התמונה לגודל אמיתי (100%) זה אמור להיות בסדר. הגודל של התמונות הוא בערך 740 על 1024.

ואם תקרא את הכתבה תראה שזה לא בדיוק "מנצחת".

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תגדיל את התמונה לגודל אמיתי (100%) זה אמור להיות בסדר. הגודל של התמונות הוא בערך 740 על 1024.

ואם תקרא את הכתבה תראה שזה לא בדיוק "מנצחת".

רוני

וגם לא בדיוק 200K שקלים... האיבו עולה בארץ 260K אם הבנתי נכון, וחוץ מזה שהאיבו שהתחרתה במגזין הזה היא לא האיבו הרגילה שמוכרים בארץ אלא האיבו החזקה יותר.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני שונא את הסיכומים הבלתי מובנים האלה שאפשר לנתח אותם ב 10 מובנים שונים.

ואם עדיין האיוו מנצחת המכוניות שהייתי קונה לעצמי היא כמובן הזונדה.. למה? ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בכתבה השוואה לשמה בין שתי המפלצות האלה. (כפי שכבר כתבו לפני)

'בסך הכל' זהו שיר הלל לקונספט המעניין והמדהים של המיצובישי EVO, רכב סאלון עם מנוע 2.0 ליטר, 4 דלתות (לאנסר) ומקום בתא מטען לשקיות מהסופר שלא במקרה מאיץ מהר יותר משאר ה- SUPERCARS למינהן. שאר איכויות ה-EVO כבר מוכרות.

ואימרו ואמן!

הזונדה באה בכדי להקצין ולהדגיש את ההישג של הסדנאות שהשתתפו בבנית\שיפור הרכב. בכל זאת ניתן לקנות שבע EVO במחיר של זונדה אחת ועוד נשאר עודף בשביל להשקיע בבורסה.

למעשה אמא שלי יכולה, לקחת את ה-EVO מהכתבה, לאסוף את הנכדים מחוג בלט אחרי שעשתה קניות בחצי חינם וכל זה מהר לאללה בכל מזג אויר ובכבישים הדפוקים של הארץ. :lol:

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שממש קרא יבין גם שה400 כוחות סוס הם ממש אנוסים מהאוטו..

הוא ממש לא סדרתי.. הכל בו הוחלף

אפשר להגיד שהוא משופר באחריות חברה :)

אני הייתי לוקח את האוו... לא במקום הזונדה, אלא במקום כל דבר אחר בקטגוריית המחיר שלה

ד"א הייתי מוותר ביחסי העברה ל4 שניות וקצת בשביל עוד כמה קמשים בגבוהות, כי 175 מייל... אפשר יותר :)!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שממש קרא יבין גם שה400 כוחות סוס הם ממש אנוסים מהאוטו..

הוא ממש לא סדרתי.. הכל בו הוחלף

אפשר להגיד שהוא משופר באחריות חברה :)

אני הייתי לוקח את האוו... לא במקום הזונדה, אלא במקום כל דבר אחר בקטגוריית המחיר שלה

ד"א הייתי מוותר ביחסי העברה ל4 שניות וקצת בשביל עוד כמה קמשים בגבוהות, כי 175 מייל... אפשר יותר :)!

1. דווקא מי שקרא מבין ההפך. שכל היופי בגרסה הספציפית הזאת היא שהרכב הוא כן סדרתי. הם ייצרו 100 יחידות (לפי הזמנה), אמנם הכל כמעט מוחלף אבל יש אחריות מלאה וזה דבר שלא תמצא במכוניות משופרות "רגילות", אפילו אם יש להן 1000 כ"ס.

2. רוב הסיכויים שה-175 מייל"ש לא נובעים מיחסי ההעברה אלא פשוט מהמגבלות האווירודינמיות של האוטו. במהירות כזאת הצורה של הרכב משפיעה הרבה ורכב משפחתי הוא לרוב בעייתי מבחינת גובה וצורה אווירודינמית, לעומת מכוניות כמו הזונדה, למשל.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. דווקא מי שקרא מבין ההפך. שכל היופי בגרסה הספציפית הזאת היא שהרכב הוא כן סדרתי. הם ייצרו 100 יחידות (לפי הזמנה), אמנם הכל כמעט מוחלף אבל יש אחריות מלאה וזה דבר שלא תמצא במכוניות משופרות "רגילות", אפילו אם יש להן 1000 כ"ס.

2. רוב הסיכויים שה-175 מייל"ש לא נובעים מיחסי ההעברה אלא פשוט מהמגבלות האווירודינמיות של האוטו. במהירות כזאת הצורה של הרכב משפיעה הרבה ורכב משפחתי הוא לרוב בעייתי מבחינת גובה וצורה אווירודינמית, לעומת מכוניות כמו הזונדה, למשל.

רוני

1) לזכרוני הם אומרים ככה: לוקחים איבו רגילה ומוכנה, מסנג'רים אותה, ואז מעלים לדינו לוודא שהיא 400. כשאני אומר לא סדרתי אני אומר "היא לא נבנית ל400, אלא היא נבנית רגילה ואז משופרת באחריות"

2) אתה בטוח שזה האוירודינמיקה? 280 זה כולה 30 מעל גרסאות נחותות של איבו שהן ביותר מ100 כ"ס חלשות יותר, ואילו 3.6 זה תאוצה בומבסטית לכל הדעות (בהשוואה לאותן גרסאות נחותות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) לזכרוני הם אומרים ככה: לוקחים איבו רגילה ומוכנה, מסנג'רים אותה, ואז מעלים לדינו לוודא שהיא 400. כשאני אומר לא סדרתי אני אומר "היא לא נבנית ל400, אלא היא נבנית רגילה ואז משופרת באחריות"

2) אתה בטוח שזה האוירודינמיקה? 280 זה כולה 30 מעל גרסאות נחותות של איבו שהן ביותר מ100 כ"ס חלשות יותר, ואילו 3.6 זה תאוצה בומבסטית לכל הדעות (בהשוואה לאותן גרסאות נחותות)

לגבי 2 - כמה שאתה נוסע יותר מהר, התנגדות האוויר הופכת להיות יותר ויותר קריטית. ב-250 קמ"ש

צריך המון כוח כדי להתגבר על התנגדות האוויר, במיוחד ברכב בעל מקדם גרר גבוה יחסית כשל האיוו.

עומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7132 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...