Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסיון גרוע של צביעת שריטות עם ספריי

שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסיתי לצבוע באמצעות ספריי שריטות עמוקות ממפתח והתוצאה קשה ביותר (היה עדיף אם לא הייתי מתחיל את התהליך!).

אז או שאני עושה משהו לא בסדר (האפשרות הסבירה יותר) או שהחומרים/הסבר שקיבלתי מהמוכר פשוט גרוע.

בשלב הראשון לקחתי נייר שיוף בכמה דרגות שונות ובדקתי שהשריטה לא מורגשת יותר עם האצבע ושהמשטח חלק ולבסוף שייפתי עם נייר 2000 ומים.

בשלב השני התזתי צבע יסוד למתכת, שמתי 3 שכבות והמתנתי כעשר דקות לפני כל שכבה.

בשלב השלישי התזתי את הספריי בצבע של הרכב לפי קוד, גם כאן 3 שכבות עם המתנה של כעשר דקות.

בשלב הרביעי שמתי 3 שכבות של לכה ושוב המתנתי עשר דקות לפני התזה של שכבה נוספת.

והתוצאה הגרועה לפניכם:

IMG_3578.jpg

(החלק התחתון הוא החלק הצבוע והחלק העליון לא צבוע)

יש טעם שאמשיך להעמיק בזה ואנסה לתקן או ללכת כבר למקום מקצועי שיצבע כמו שצריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה לא מובנת או שאני מסטול? מזה החלק הזה אני לא מזהה?

דברים כאלה עדיף לקחת לבעל מקצוע, מנסיון גם אני ניסיתי לצבוע דלת לפי מספר צבע רכב ספרי צבע וספרי לקה התוצאות קשות, ביזבוז כסף זמן ומאמץ, עדיף כבר לשלם לצבאי במוסך יעשה את כל החלק כמו שצריך ויקבל כמה מגיע לו.

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא, אתה לא מסטול :)

זו תמונה של הכנף האחורי השמאלי שצילמתי ששם הייתה השריטה, הכנסף ממלא את כל התמונה וזה כניראה מה שמבלבל.

אז החומרים טובים, הבעיה היא אצלי אני מבין.

אם כך, בהזדמנות חגיגית זו, מישהו מכיר מקום שיודע לצבוע כמו שצריך? הרכב בן ארבע שנים ואני רוצה שיראה חדש ובלי שריטות, יש מקום שיודע לצבוע רכב כמו שהוא ניראה כשהוא יוצא מהמפעל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא, אתה לא מסטול :)

זו תמונה של הכנף האחורי השמאלי שצילמתי ששם הייתה השריטה, הכנסף ממלא את כל התמונה וזה כניראה מה שמבלבל.

אז החומרים טובים, הבעיה היא אצלי אני מבין.

אם כך, בהזדמנות חגיגית זו, מישהו מכיר מקום שיודע לצבוע כמו שצריך? הרכב בן ארבע שנים ואני רוצה שיראה חדש ובלי שריטות, יש מקום שיודע לצבוע רכב כמו שהוא ניראה כשהוא יוצא מהמפעל?

שכחתה לציין מאיפה אתה אפשר לתת לך גם מקום באילת או בחיפה השאלה מאיפה אתה.

אני צבעתי בגאז' לא מיזמן והצבע יצא טוב, הבעיה שאחרי כמה ימים היה לי כל מיני סימנים בצבע, חזרתי אליהם הם אמרו לי תביא מחר את האוטו נעשה לך פוליש על החלק, שהבאתי להם את האוטו הם עשו פוליש חובבני ונשארו סמני שריטות קטנות של מכונת הפוליש.

בכל מקרה העבודה של הצבע יצאה סבבה, לא וואו אבל לפחות אותו צבע, כמו שאר הצבע ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לך מרקם תפוז כפי איך שזה נראה.

תנסה לעשות פוליש גס לאיזור הזה זה עשוי לעזור, אם לא מעבר עם נייר מים 2000/3000.

זה ידרוש ממך לעבוד... זה בטוח, אם יש לך הרצון אז תנסה, אם לא גש לפחח.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באזור המרכז, מעדיף המלצה למקומות בפתח תקווה, תל אביב, בני ברק...

הגוון של הצבע יצא טוב כי זה אותו גוון אבל המראה שלו יצא מאוז תפוזי ולא מבריק כמו שאר הרכב. מה גם שהורדתי את הנייר דבק אחר כך נשארו לי פסים לבנים מהצבע יסוד (כמו שניתן לראות בתמונה).

אולי כדאי שאשלם כמה שצריך לבעל מקצוע איכותי שיעשה את זה כמו שצריך וזהו? אולי צביעה בתנור?

גם כשריססתי כל פעם הייתה רוח וזה גרם לצבע יסוד/צבע רכב/לכה להיות לא אחיד כי צבעתי בחניה מתחת לבית ולא במקום סגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגוון של הצבע יצא טוב כי זה אותו גוון אבל המראה שלו יצא מאוז תפוזי ולא מבריק כמו שאר הרכב. מה גם שהורדתי את הנייר דבק אחר כך נשארו לי פסים לבנים מהצבע יסוד (כמו שניתן לראות בתמונה).

אולי כדאי שאשלם כמה שצריך לבעל מקצוע איכותי שיעשה את זה כמו שצריך וזהו? אולי צביעה בתנור?

גם כשריססתי כל פעם הייתה רוח וזה גרם לצבע יסוד/צבע רכב/לכה להיות לא אחיד כי צבעתי בחניה מתחת לבית ולא במקום סגור.

אכן כדי לקחת לבעל מקצוע שיצבע לך את זה כמו שצריך במקום סגור צביע איכותית בתנור ותצא מרוצה תקבל תמורה לכסף וסע בכייף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון (אכן תמונה לא ברורה בצורה מידית) הקווים הישרים הם של הניר דבק שתחם את אזור הצביעה

אם כך הבעיה היא לא רק במרקם התפוזי, הבעיה היא שצריך לעושת טשטוש בחיבור בין הצבע הישן לחדש. וזה לא פשוט לעשות כמו שצריך

מעבר לזה שצריך לדעת איפה להתחיל ואיפה לסיים את הצביעה, כמו שאתה מבין גם אני ממליץ על צבעי

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון עם זה , עשית טעות בתכנון.

השריטה שהייתה לך אי ברוחב מילימטרים על אורך של סנטימטרים.

אתה צריך לשייף את האיזור , למלא נקודתית את השריטות , לשייף שוב ולעשות פוליש.

מה שאתה עשית בעצם צבעת על כל איזור לכן אתה רואה את המדרגה הגסה הזו.

המרקם התפוזי זה טבעי , סכ"ה דורש שיוף בנייר מים ופוליש ואז המרקם יעלם.

לגבי המדרגה בצבע אין מנוס מלשייף , ולשייף המון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

תבדוק גם עם PDRPlus בפתח תקוה

https://www.facebook.com/PDRplus.co.il

פתח תקווה מודעין 5 , Petah Tiqva

0572392632

0545314130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניקית את האזור היטב לפני שצבעת ,

גם את האיזור על הרכב כמובן

אבל גם את החצר.

האם הרטבת את האיזור בכדי לדאוג שלא יעלה אבק מהרצפה ?

רצוי אם אין איזור סגור לפחות להקים מקרטונים מגן קטן מפני אבק שמגיע מהרחוב וידבק לצבע

הידעת : אצל יצרני הרכב, האיזור שבו צובעים את הרכב הוא איזור נקי וסטרילי מאבק ברמות מטורפות, (כמו חדר נקי בתעשיות יצור השבבים את אתה מכיר )

בנוסף קח בחשבון שצביעה עם פחית יש מספר בעיות

1. בפחית בד"כ הפיזור של הצבע הוא בצורה של עיגול לא אחיד, בפיסטולט הפיזור הוא בצורה של קו אחיד הרבה יותר

2. החומר בפחית שונה מהצבע הרגיל, אני לא זוכר בדיוק, אבל בגלל שלא רוצים שהצבע יתקשה בפחית , ולכן היבוש שלו איטי יותר ועלול לספוח אבק בזמן היבוש

צביעה כמו כל דבר זה משהו שמצריך אימון, ואת הכלים הנכונים על מנת להפיק את התוצאות המיטביות

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון (אכן תמונה לא ברורה בצורה מידית) הקווים הישרים הם של הניר דבק שתחם את אזור הצביעה

אם כך הבעיה היא לא רק במרקם התפוזי, הבעיה היא שצריך לעושת טשטוש בחיבור בין הצבע הישן לחדש. וזה לא פשוט לעשות כמו שצריך

מעבר לזה שצריך לדעת איפה להתחיל ואיפה לסיים את הצביעה, כמו שאתה מבין גם אני ממליץ על צבעי

בהצלחה

בדיוק! וזו בין היתר הסיבה שאני מעדיף לתת לבעל מקצוע לעשות את העבודה הזו.

ניראה ש-PDR Plus עושים רק דיטיילינג ודברים מהסוג הזה, יש לי שריטות בכנף ושאריות מצביעה גרועה (כמו שאתם רואים), הם יכולים לתקן את זה? כי אצלי צריך ממש לצבוע את השריטות והטעויות שעשיתי.

למרות שניראה שהעבודה שלהם ממש פרפקטציוניסטית לא ראיתי בעמוד הפייסבוק שלהם שהם מתקנים שריטות?

אגב, תמונה נוספת שמסבירה את המצב:

IMG_3580.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה

בדיוק! וזו בין היתר הסיבה שאני מעדיף לתת לבעל מקצוע לעשות את העבודה הזו.

ניראה ש-PDR Plus עושים רק דיטיילינג ודברים מהסוג הזה, יש לי שריטות בכנף ושאריות מצביעה גרועה (כמו שאתם רואים), הם יכולים לתקן את זה? כי אצלי צריך ממש לצבוע את השריטות והטעויות שעשיתי.

למרות שניראה שהעבודה שלהם ממש פרפקטציוניסטית לא ראיתי בעמוד הפייסבוק שלהם שהם מתקנים שריטות?

אגב, תמונה נוספת שמסבירה את המצב:

IMG_3580.jpg

ירון - ניקיתי את איזור הפגיעה ומסביב לו לפני הצביעה אבל לא חשבתי על להרטיב את חצר הבניין או לגדר מסביב עם קרטונים.

צביעה מצריכה המון המון המון אימונים! חשבתי לתומי שהסרטונים שאני רואה ביוטיוב באמת כל כך קלים לביצוע ושייקח לי מקסימום חצי שעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3880 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...