Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה morel dotech 6.5" מגבר CRUNCH 175.4 + חיווט

nika1320
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 3899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קומפוננט morel dotech ovation 6.5 תקינים לגמרי, הטויטרים תקינים והקרוסים תקינים, מבחינת צליל הכל מושלם.

המסגרות של הוופר שבורה קצת אך זה לא מפריע לאיכות הצליל הרמקולים תקינים לחלוטין!! (פלסטיקה שבורה קצת,הוופר עצמו שלם)..

650 ש"ח גמיש בגבול הטעם הטוב, אל תנסו ללחוץ עליי עם עניין הפלסטיקה אני לא יושפע מזה..

מגבר CRUNCH 175.4

מוצהר 175*4 אבל אני יודע שזה לא אמיתי.

המגבר תקין לחלוטין אין בו אפילו שריטה, לבדוק מחירים לפני שמתקשרים אליי להציע.

400 ש"ח.

סאבוופר ינתן במתנה HELIX DARK BLUE 12 כי הוא נקרע בבגאז' כשהעמסנו הרבה דברים.

אקח רק על התיבה 100 ש"ח.. (הסאב פעיל, פשוט יש שם קרע שעושה רעשים, אפשר לבודד אותו עם צמר גפן כמו שאני עשיתי כשהתמשתי בו)

תמונה לתיבה והסאב http://www.google.co.il/imgres?imgurl=http://flyaudio.ck.ua/published/publicdata/HEADUNITS/attachments/SC/products_pictures/Car-enclosed-subwoofer-Helix-Dark-Blue-12S_enl.jpg&imgrefurl=http://flyaudio.ck.ua/en/product/car-enclosed-subwoofer-helix-dark-blue-12s/&h=800&w=800&sz=207&tbnid=0a_hW6anrUA6EM:&tbnh=86&tbnw=86&zoom=1&usg=__56lTHJJjPXmBUBQ3a0gAIaNwYdU=&docid=m4yy0RHYep5DGM&sa=X&ei=IBIJUuOMLYjxsgaQn4G4Ag&ved=0CDAQ9QEwAQ&dur=98

אביא מתנה את כל החיווט הקיים למי שיקח הכל.

מחיר להכל 1150 ש"ח ותקבלו חיווט בחינם שיחסוך לכם כ200 ש"ח.

להתקשר למספר 0526909074 או לשלוח הודעה במידה ואין מענה..

גר בחדרה ונמצא רק בחדרה לרוב.

המערכת נמכרת עקב גיסוי לצבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערכתי - הוספת תמונות

קומפוננטים - כחדשים, מספקים את הסחורה!!

גרילים - 2 זוגות של גרילים יפים מאוד

טוויטרים - באחד הימים החברה שמה לק ברכב והתחשק לב לבדוק את עמידות הצביעה של MOREL אז ירד קצת צבע מהגריל של הטוויטר

קרוסים - מכסה אחד נאבד לי מהקרוס אבל זה שטויות.

קומפוננטים 650 ש"ח אין מה להתגמש רק רציניים להתקשר!!

סאב ותיבה זהים לתמונה אחד לאחד - הסאב ינתנן בחינם כי הוא נפגע מעומס בבגאז' , אקח על התיבה 100 ש"ח היא 12 אינץ' והיא יפה מאוד ועם הגריל כפי שאתם רואים בתמונה

RCA ועוד הרבה מאוד חיווט , חשמל, רמקולים וכד'ו.

ינתנו מתנה למי שיקח את הסאב והרמקולים.

ה-RCA חברת Xscorpion זהה לתמונה ושירת אותי נאמנות, כבל איכותי ביותר ונוח כיוון שזה 4 ערוצים בכבל אחד !!

הכל ביחד 750 ש"ח והחיווט מתנה, אם תגיעו מחר תקבלו גם גרעיני חמניה ליגת העל!!!

חדרה, 0526909074 ניקולאי זמין בכל שעות היממה

המגבר הפסיק להיות רלוונטי בינתיים.....

IMG122.jpg

IMG123.jpg

IMG124.jpg

IMG125.jpg

IMG127.jpg

Car-enclosed-subwoofer-Helix-Dark-Blue-12S_enl.jpg

$T2eC16NHJIQE9qUHsFFeBQz!2j!C2Q~~60_35.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפוננט נמכר,

מגבר CRUNCH 175.4 אחד הערוצים נישרפו לי במהלך הפירוק, יש לו כניסת HI INPUT כך שאפשר לחבר אותו למערכת מקורית ללא מנחת!!

הגביר את המורל דוטק כמו סוס !!

ניתן לחבר 2 קומפוננטים במקביל בתצורה של 2 OHM לערוץ יחיד וסאב בגישור על 2 ערוצים נוספים!

או לחילופין להגביר רק קומפוננטים כל אחד על ערוץ וישאר לכם ערוץ ספייר להגביר רמקולים אחוריים במקביל.

לשים לב שזהו מגבר עם כניסת HI INPUT ויחסוך לכם קניית מנחת!!

מי שיקנה את הקראנץ יקבל את כל החיווט הקיים לא כולל הפיוז.

300 ש"ח

נוסף מגבר PCA MOS 4.175 תקין לגמרי מבחינה טכנית, מבחינה חיצונית עם קצת חבלות.

הגביר רמקולים אחוריים מוצהר 50WRMS*4 ואכן עומד בזה, מגבר מפתיע לטובה!

300 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...