Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

14 סיבות למה לא ללכת למכוני שטיפה (ממליץ לדביק)

שימו לב! השרשור הזה בן 3933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום לכולם,

כפי שהינכם יודעים אני פתחתי פה שרשור איפה אפשר למצוא מכון שטיפה נורמאלי.

ומכיוון שסרקתי והלכתי להרבה מכוני שטיפה

וחיפוש נואש על מנת למצוא מכון שטיפה טוב

בזבזתי כספים שטיפות ,טיפים שמנים ויפים , עדיין מכוני השטיפה ,

לא טובים , ואף מזיקים לרכב

עכשיו אציין מה חוויתי מי רוב השטיפות שהייתי ברחבי הארץ:

הנאה מובטחת.

1. היחס המזלזל וטמאות לכסף . wdzou4zybimm.jpg

2. המטאטא האימתני . c50y1qyyyt2z.jpg

3. dmizny2wywjt.jpg Swirls

4. שריטות ללא רחמנות, נקיון באגרסיביות זה התוצאה . mnye3ahmrtj1.jpg

5. עוצמת הגרייניק (מכשיר שטיפה בלחץ) מטורפת ,ברוב המקומות הסתכלתי זה הגיע ל180בר, וזאת התוצאה.ij0nniwy2mnn.jpg

6. מעשנים כמו קיטור ,לא שזה מפריע אבל היי! לא בתוך האוטו , באמצע העבודה, יד אחת שואב יד שנייה סיגר. jytlkzmgx2nf.jpg

7. שימוש בחומר הרסני ללוח שעונים "חומר יעודי ללוח שעונים " (מתכון ביתי יצא לך בומבה).

htzz1mtz1gwo.jpg

8. חומר לדשבורד ולפלסטיקה,(פועל הניקיון:"זה על בסיס חלב זה לא כל הקקאמיקה שמוכרים בחוץ)yvzkmw0elwtt.jpg

9. סילקון לצמיגים.("זה יעריך לך את הצמיג יבריק לך אותו",זה חומר ארה"ב) כן בטח. n2zmywqmznmi.jpg

10. לסיום עד שתגיע לרכב הוא יחכה לך בפוזה הבאה. (לא מצאתי תמונה אמיתית,עשיתי הדמיה).qziz0ztytgyo.jpg

11. הטיפ שלא מגיע לו בכלל !.k4j4yzuhrmwz.jpg

12.לקינוח, הריח שהפועל ניקיון השאיר אחריו, שים מטאר אויר/עץ ריח ברכב. jjn4uytztjqn.jpg

13. רובם כאלה , ככה לפחות ראיתי/הרגשתי שנאה. myuoytjgyzg0.jpg

14. אין לך באמת למי להתלונן. zk1gxnjtzuw5.jpg

את האמת כתבתי בהתחלה 10 סעיפים,אבל אתם רואים התווסף עוד כמה , גם לא חסר עוד ,

יכולתי להמשיך אבל אני חושב שזה מספיק.

כמו כן לא תמיד יש אנשים שיכולים לשטוף את האוטו ליד הבית ,מסיבות שונות או משונות עדיין לא נמצאה מכון שטיפה טוב

וכנראה גם לא יהיה, תם ולא נשלם שלכם OREN123456

מנהלים בבקשה מימכם !

עם כתבתי או ניסחתי , לא נכון או שזה תוכן פוגעני, אנא מימכם אל תיתנו לי נקודות או ההרחקה

כבר למדתי את הלקח.

פשוט תערכו לי תודה לכם

עבדתי על הפוסט הזה הרבה זמן והפכתי לילד טוב.

רק שתדע שאני דיטיילינגר

דיטיילינג + דיטיילר = דיטיילינגר :vamp:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...