Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנייה קבוצתית של מרסס ידני מקציף

שימו לב! השרשור הזה בן 3870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שאתמול ראיתי נושא פה בפורום שהוקפץ, על מרסס ידני שמקציף את השמפו, ( http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=468481 ) חשבתי על זה ואמרתי בטח יש עוד רבים אחרי כמוני שאין להם אפשרות לקנות מכונת טיפה בלחץ מאלף ואחת סיבות כמו חוסר בנקודת מים זמינה או נקודת חשמל או כסף וכו'

לכן חשבתי שאולי אפשר להתארגן קבוצה של אנשים ולקנות כמות של מרססים ידניים מקציפים כמו GLORIA FM 10 או Epoca Tec One. מישהו פה בפורום חיפש באינטרנט מצא ופירסם באשכול ההוא שתי חנויות שמשווקות את המוצרים באינטרנט.

נראה שאפשר למצוא את Epoca Tec בחברת ק.נ.ד.ה:

http://www.kndhco.co.il/sg_product~3802345~54~0.htm

ואת Gloria בחברת אגרוטל:

http://www.agrotal.co.il/acontent%20catalogue/c8573.php

עכשיו בחברת ק.נ.ד.ה מוכרים את המרסס במחיר של 191 ₪ לפני הנחת קבוצה.

ובחברת אגרוטל אני ממתין שנציג שלהם יחזור אליי עם תשובה לגבי זמינות של המרסס FM 10 ומחירים.

בואו נראה מי רוצה להשתתף בקנייה, וכמה כוח של הקבוצה יכול להוריד את המחיר.

מי שמעוניין בבקשה לשלוח לי לפרטי שם אימייל ומספר פלאפון ליצירת קשר, כמו כן אתם יכולים להביא את התעניינותכם פה באשכול כדי שאנשים יוכלו להתעדכן בכמות המתעניינים בקבוצה, ואני גם יעדכן כל הזמן.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יוזמה מעולה.

במידה ואכן יציעו מחיר הגיוני אני אשקול לרכוש אחד.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור.

הצעתי אלייך היא כזו

מראש תברר מהם מחירים לאחר הנחה.

זה מיותר ולהמתין ולראות מי רוצה ומי לא רוצה זה צעד שרק יעקב אותך.

אני חושב שנכון מראש לסכם

שעבור 10 מרססים מקבלים X% הנחה

עבור 15 מרססים מקבלים Y% הנחה

עבור 20 מרססים מקבלים Z% הנחה (מאמין שאפשר להגיע למספר כזה בפורום, קצת קשה אבל אפשרי)

וכדומה.

לאחר שהמידע הזה יהיה זמין מכל ספק יהיה נכון לחשוב מה הכי משתלם מבחינת מוצר פר מחיר ולכוון את כולם עבור מרסס מדגם מסוים, ככה יותר יקנו וההנחה תיהיה טובה יותר.

זה שאתה ממתין לאנשים שיענו פה זה תהליך שרק מאט את ההתכתבות בינך לבין האנשים שיצרת עמם קשר.

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכדאי גם לבדוק האם הם עושים משלוחים או לחלופין איפה אפשר להשיג את המוצרים.

למשל אני מחיפה, אני לא מאמין שהם יעשו משלוח בשביל מרסס אחד אבל אולי למשל יש להם איזה חנות בחיפה שמשם אני יכול לקחת את זה.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בינו לבין המרססים הרגילים שדיברו עליהם בפורום שעולים 30-40 שח

מילים לא יסבירו את זה.

חפש בגוגל את אחד השמות מהמרססים המדוברים למעלה.

ראית את הקצף? ראית את הסמיכות היפה? את הצורה האחידה של הריסוס?

אז במרסס הידיני הרגיל זה בחיים לא יקרה :wink:

זה ההבדל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיכל הזה מקציף את הנוזל שיש בתוכו? למשל שמפו מדולל. אבל בגלל זה אנחנו משתמשים ב-ONR, לא? אנחנו לא רוצים קצף בגלל שקשה להוריד אותו בשיטת 2 דליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה קשה להוריד קצף ? פשוט דלי מים והכול יורד, אתה לא עושה ככה היום ? (לפני השטיפה).

הONR מיועד לשטיפה בלי מים (כמעט) בכלל, אבל הוא טוב גם לשיטת שני הדליים.

חוץ מזה שאתה יכול להשתמש במרסס רגיל (כזה שלא מקציף) עם מים בלבד, זה מאוד מקל.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת אגרוטל היא לקוחה שלי. אני מחר אצור קשר עם המנכ''ל ואעדכן בפורום לגבי מחירים, וכמובן אפעיל את קסמי.:wink:

ויש קסמים.:twisted:

לידע כללי החברה ממוקמת בכפר בילו, אני אבדוק איתם לגבי משלוחים.

C4 1.6 thp exclusive Made in France- Prefected in my garage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת אגרוטל היא לקוחה שלי. אני מחר אצור קשר עם המנכ''ל ואעדכן בפורום לגבי מחירים, וכמובן אפעיל את קסמי.:wink:

ויש קסמים.:twisted:

לידע כללי החברה ממוקמת בכפר בילו, אני אבדוק איתם לגבי משלוחים.

בשורות טובות. הלוואי ומשהו יצליח מזה.

תודה על הנכונות לעזור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שאתמול ראיתי נושא פה בפורום שהוקפץ, על מרסס ידני שמקציף את השמפו, ( http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=468481 ) חשבתי על זה ואמרתי בטח יש עוד רבים אחרי כמוני שאין להם אפשרות לקנות מכונת טיפה בלחץ מאלף ואחת סיבות כמו חוסר בנקודת מים זמינה או נקודת חשמל או כסף וכו'

לכן חשבתי שאולי אפשר להתארגן קבוצה של אנשים ולקנות כמות של מרססים ידניים מקציפים כמו GLORIA FM 10 או Epoca Tec One. מישהו פה בפורום חיפש באינטרנט מצא ופירסם באשכול ההוא שתי חנויות שמשווקות את המוצרים באינטרנט.

נראה שאפשר למצוא את Epoca Tec בחברת ק.נ.ד.ה:

http://www.kndhco.co.il/sg_product~3802345~54~0.htm

ואת Gloria בחברת אגרוטל:

http://www.agrotal.co.il/acontent%20catalogue/c8573.php

עכשיו בחברת ק.נ.ד.ה מוכרים את המרסס במחיר של 191 ₪ לפני הנחת קבוצה.

ובחברת אגרוטל אני ממתין שנציג שלהם יחזור אליי עם תשובה לגבי זמינות של המרסס FM 10 ומחירים.

בואו נראה מי רוצה להשתתף בקנייה, וכמה כוח של הקבוצה יכול להוריד את המחיר.

מי שמעוניין בבקשה לשלוח לי לפרטי שם אימייל ומספר פלאפון ליצירת קשר, כמו כן אתם יכולים להביא את התעניינותכם פה באשכול כדי שאנשים יוכלו להתעדכן בכמות המתעניינים בקבוצה, ואני גם יעדכן כל הזמן.

תודה.

אחלה יוזמה :)

היום בבוקר דיברתי עם ק.נ.ד.ה - אין להם Epoca Tec במלאי ולא נראה שיביאו בקרוב (עכשיו אני מבין למה הוא שאל אותי לגבי הכמות..).

גם אני ממתין לתשובה מאגרוטל :) שלא יעלה להם לראש שפתאום יש ביקוש..

עדכנו אם יש חדש

וכמובן שאני מעוניין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3870 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...