Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאבל דין לסקודה ייטי

NINJMNKY
שימו לב! השרשור הזה בן 3678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב התורן: סקודה ייטי 2013.

סחבק מחפש דאבל דין "זול וטוב" ונשבר בין המון הצעות, בעיקר בגלל מחסור בתקציב מוגדר.

ראיתי פה בפורומים nippon d70 משומש ב900שח וזה די קסם לי, ראיתי משומשים תואמי-מקור ב2000שח וגם זה בסדר.

ואז ראיתי שיש pioneer avh-2450bt ב2000שח חדש באוטו דיפו.

אבל מצד שני יש את הavh-x2450bt שמגיע עם תמיכה בעברית ומסך יותר גדול, אבל זה עולה עוד אלפיה.

אז ראיתי שהוא תומך appradio, פשפשתי קצת באתר של פיוניר ומסתבר שיש גם דגמים שתומכים מכשירי אנדרואיד ולא רק אייפון - sph-da100/110 אבל אין את זה בארץ. למרות שהמחיר המומלץ שלו עומד על פחות ממה שעולה 2450 חדש.

בקיצור - לא יודע לאיזה כיוון ללכת.

מצד אחד אני רוצה להוציא את המינימום האפשרי, מצד שני המחשבה שבעוד כמה מאות שקלים יהיה לי מכשיר פי-ככה-וככה יותר טוב קוסמת לי.

מה הייתם עושים?

(רקע: כרגע הרמקולים מקוריים, בעתיד יוחלפו לטמפו, מגבר לא יהיה. מתאמי פאנל וצמת חשמל כבר הזמנתי מliquidice.)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הפיוניר 100/110 הם הבחירה הכי טובה מכיוון שהם מכילים מסך קאפסיבי, ואמורים להגיב למגע כמו סמארטפון מתקדם,

מה גם שהם יכולים לזרים אפלירציות מסוימות למך של המכשיר שסה נהדר.

ואילו השאר הם בעלי מסכי לחץ, שלרוב מאופיינים ברגישות נמוכה ותפעול מסורבל.

אפשר להזמין אותם (את הפיוניר) מאיביי, פחות מ 2k אפילו אם ייעצר במכס.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את הsph-da100 כאן:

http://www.ebay.com/itm/Pioneer-SPH-DA100-AppRadio-for-iPhone-4-4S-7-Inch-Screen-Android-GPS-Bluetooth-/140986965346?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item20d37a5d62#shId

כמעט 1500שח כולל משלוח.

אם ייתפס במכס - כמה זה יעלה לי?

מעבר לזה אני קצת חושש להזמין מוצר כה יקר מeBay.. בכל זאת אין שום אחריות..

מצד שני גם ככה המפיצים הרשמיים של פיוניור בארץ לא נותנים מעבר לשנה אחריות על דאבל דינ. ובכל מקרה הוא לא היה עולה 1500שח. (אולי יותר בכיוון של 3000)

אז מה, להזמין?

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי כמה מוצרים בסדר גודל הזה מאיבי, לא חוויתי בעיות, חפש מוכר עם הרבה מכירות, דירוג טוב וכיתוב best seller.

אם יעצור במכס תוסיף 34%, עדיין מאד משתלם לדעתי, מכשיר כזה לא יעלה פחות מארבע וחצי בארץ.

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנעת.

הוזמן.

נתפלל לטוב, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע על ה 2450 באוטודיפו נגמר.

אני הייתי באותה התלבטות ובסוף התקנתי את ה 2550 בתוספת כספית זניחה.

שים לב שרק ב 8450 ה APPRADIO תומך באנדרואיד.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שרק ב 8450 ה APPRADIO תומך באנדרואיד.

מתוך http://www.pioneerelectronics.com

APPRADIO 2 (SPH-DA100)

In-Dash iPhone® and Android™ Compatible Car Receiver with 7" Capacitive Multi-Touch Screen, Built-In Bluetooth for Hands-Free Calling, and On-Screen Access to Compatible Smartphone

תומך ועוד איך תומך :)

(הסיבה העיקרית שבגללה הוא נרכש)

JcKJw7bvmYE דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה התשובה שקיבלתי במייל מפיוניר כששאלתי אותם לגבי תמיכת ה 2550 שלי באנדרואיד:

Dear Sir/Madam,

Good Afternoon. To enjoy Android AppRadio Mode, you will have to purchase

the AVH-X8550BT which is the only model with this feature. Your Galaxy S2

will be compatible with AVH-X8550BT using CD-AH200. We regret to say that

AVH-X2550BT will not support Android AppRadio Mode.

Thank you.

Yours Sincerely,

Wee Hong, Kuan

關偉宏

Pioneer Electronics AsiaCentre Pte Ltd

Business Planning & Marketing Division

Product Planning Dept

עריכה:

עכשיו שמת ל שכבר הזמנת מכשיר, יכול להיות שמה שרשמתי לא רלוונטי למוצר שרכשת, אני לא יודע מה ההבדל בין ה AVH ל SPH, בכל מקרה אל תשכח להזמין גם מסגרת לדאבל דין :-) .

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכנעת.

הוזמן.

נתפלל לטוב, תודה.

דבר ראשון תתחדש!

איזה הזמנת את ה 110 או את ה 100?

להתפלל לטוב תמיד אפשר, לך לישון בשקט, אם פעלת לפי ההמלצות עבודה באיביי לא תהייה לך שום בעיה.

לא ניסיתי לשכנע!, ואישית אני לא בעד הדאבל דינים בכלל, אבל מכיוון שאינך מתכוון לחבר מגבר (למרות שזה אפשרי), וברור לי שאינך רודף SQ, אם היה נכנס לי הגו'ק לדאבל דין כנראה שזו הייתה הבחירה.

תתחדש, ותעדכן כשיגיע!

SCANSPEAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בייטי עסקינן.

הדאבל דין לסקודה מבחינת הגודל יכול להתאים אם אני מזמין גם כזה בדיוק,לרכב שלי

שזה פולו 2010?

(אני שואל מבחינת המקום שאליו זה אמור להיכנס )

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני זוכר מהאוקטביה שלי צורת הפתח שונה בין סקודה לפולקסווגן ולכן לא התאים אצלי RNS/RCD, אבל אני לא בטוח.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הלכתי על ה- avh-2450bt.

יש לי בעיה עם צפייה בסרטי DVD (דברתי עם היבואן והוא הפנה אותי לבדיקה במעבדה שלהם)

מעבר לזה אני די מבסוט, מנגן אחלה גם DVIX וכל שאר קבצי הסרטים, גם MP3. והסאונד נשמע גן עדן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תתחדש!

איזה הזמנת את ה 110 או את ה 100?

להתפלל לטוב תמיד אפשר, לך לישון בשקט, אם פעלת לפי ההמלצות עבודה באיביי לא תהייה לך שום בעיה.

לא ניסיתי לשכנע!, ואישית אני לא בעד הדאבל דינים בכלל, אבל מכיוון שאינך מתכוון לחבר מגבר (למרות שזה אפשרי), וברור לי שאינך רודף SQ, אם היה נכנס לי הגו'ק לדאבל דין כנראה שזו הייתה הבחירה.

תתחדש, ותעדכן כשיגיע!

תודה :)

הזמנתי את ה 100, לא מצאתי appradio3 באיביי.

קניתי מאותו מוכר שפרסמתי קודם, מעל 5000 פידבק 99.8% חיובי. לא חושב שיהיו בעיות.

אעדכן ברגע שיגיע לכאן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון: התקשרו אלי עכשיו מDHL, מסתבר שהחבילה שלי שוכבת אצלם די הרבה זמן (משום מה החליט המוכר לשלוח בDHL במקום Royal Airmail..) ולא הצליחו "למצוא אותי". במקרה מצאו דרך סבתא שלי.

נו מילא.

הבחורה שדיברה איתי אמרה שהם יבקשו ממני מחר "אישור ייצוא" והוכחת קניה.

הוכחת קניה זה מן הסתם החשבונית מeBay.. אבל מה זה לכל הרוחות אישור ייצוא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3678 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...