Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט דיטיילינג ליונדאי אלנטרה 2.0

שימו לב! השרשור הזה בן 3613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם

שלושה ימים של שכרון חושי הדיטיילינג שלי.

הטיפול כלל: שטיפה טובה עם ONR, פלסטלינה, פוליש גס,פוליש עדין, גלייז, ולבסוף אוטם צבע של אופטי סיל.

לא היה קל.

המטרה שלי הייתה להעלים כמה שריטות שהשכנה הנחמדה שלי דאגה לעשות על דלת הנהג. כתם לישלוש של ציפור על המכסה מנוע, והעלמת סויירלס ככל האפשר. לפי דעתי באזורים הקשים ביותר כגון: מכסה מנוע וגג היה את רוב הסווירלס והם ירדו, אני משער כ70% שזה מאוד יפה. הטיפול התפרס לשלושה ימים, כל יום שלוש שעות. התחלתי בחמישי,סיימתי לא מזמן.

את האוטם צבע (אופטי סיל) יישמתי פעמיים, שתי שכבות כל 12 שעות.

אין תמונות של לפני, לא הצטלם טוב. אבל יש תמונות אחרי שזה יותר מעניין.

החומרים:

optimum no rinse

sonus sfx2

sonus sfx3

פד כתום hex logic

chemical guys clay purple 200gr

Chemical Guys Extreme Slick Synthetic Detailer

poorboys white diamond show glaze

opti seal

yellow peds

carplan flash dash

מטליות מיקרופייבר

תהיות לפני רכישת המוצרים

היה חשוב לי לבצע פוליש ידני, ובהתאם לזאת אני חיפשתי מוצרים ליישום באופן ידני.

על הסונוס לא היה הרבה מידע, הקצת שהיה זה ביקורות טובות ותמונות משביעות רצון.

אני מאוד מרוצה מהסונוס, ובהחלט היה שווה את ההימור עליו.

על הגלייז מצאתי מלא סיקורים,ובניהם אזהרות על לא לאכול את הגלייז. יש לו ריח ממש ממש טוב של מסטיק כזה כמו שהיה פעם בתוך גליל אדום. מה שכן כדאי לנקות את הגלייז טוב טוב כי אחרי זה קשה להוריד אותו מהרכב היות והמרקם שלו קצת סמיך.

אחרי השתהות ארוכה עד ליישום הפרוייקט הגיע לארץ הפדים של הקס לוגיק, ישר קניתי והתחלתי לתכנן מתי מי ומה זה יבוצע.

הם מעולים ואין הרבה מה להוסיף.

האופטי סיל שבהתרשמות הראשונה שלי לא היה להיט גדול, שאחרי שתי שכבות שלו הרכב מבריק וחלק מאוד.

אני חייב התנצלות למוצר אשר פסלתי והוא הפלאש דאש של קארפלן. היה לי משהו קבוע לדשבורד והוא נגמר, וחיפשתי משהו מבריק, לא שומני במיוחד וללא סיליקון. פה ושם המליצו עליו בפורום עד שהגעתי לאוטוסטור וכבר תכננתי להוציא 95 ש"ח על הG6 ששאלתי אם הוא ישנו בחנות אמר לי משה שהוא נגמר. באותה נשימה שהוא דיבר עליו הוא המליץ לי על הקארפלאן ואמרתי נו טוב ננסה אותו. הגעתי הביתה וניסיתי אותו. הייתי קצת פסימיסט בהתחלה עד שראיתי תוצאות. המוצר פצצה, מנקה מחדש ומבריק ביתר קלות את משטחי הפלסטיק ברכב. גם הפלסטיק השטוח מתחת לוישרים שאצלי הוא במצב מעולה ועדיין שחור הוא חידש והבריק אותו. המסקנה שלי ברורה יותר מתמיד-לא מה שיקר תמיד הוא הכי טוב. המוצר עצמו שווה כל שקל ואני ממליץ עליו מאוד.

לא יעכב אותכם יותר מידי ועכשיו תמונות של הכלה.

נ.ב

הג'אנטים לא נוקו אז לא תהרגו אותי.

IMG_6876_1024x768.JPG

IMG_6879_1024x768.JPG

IMG_6882_1024x768.JPG

IMG_6893_1024x768.JPG

IMG_6886_1024x768.JPG

IMG_6884_1024x768.JPG

IMG_6885_1024x768.JPG

IMG_6880_1024x768.JPG

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב נראה לא פחות ממדהים מבחינת עבודת דיטיילנג, עשית עבודה מעולה.

שטפת את הרכב בין בין שכבה לשכבה של אופטיסיל?

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם חברים, בהחלט לא היה קל. וכן שטפתי את הרכב בין פוליש לפוליש עם IPA.

IMG_6900_1024x768.JPG

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי לגבי בין השכבות של האוטם, לא של הפוליש.

עברתי עם סמרטוט עם מעט ONR,כדי להוריד את המעט אבק שהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה אלנטרה

יניב alfa לגבי הפנסים, הדעה שלי הייתה עד שהם לא עכורים לגמרי אני לא מתקן. אבל זה התחיל להציק לי ולכן אני חושב שאני יעשה מעשה לטיפול הבעיה בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3613 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...