Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תערוכת פריז שירשור מספר 1 - בעיקר מכונית על ותצוגה (לא רק) 24 תמונות, 2 מגה

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 6918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אריאל ואני היינו בטיול באירופה, צילמנו די הרבה (אם כי לא הכל יצא, תנאי תאורה בעייתים + המון אנשים שמסתובבים תמיד סביב הרכבים + יש לי עוד המון מה ללמוד על צילום) אבל יש לא מעט תמונות נחמדות.

בזמן הקרוב (שבועות) יעלו כמה שירשורים לפי המקומות בהם ביקרנו (מוזיאונים שונים של רכב בגרמניה, צרפת, (3 מוזיאונים ענקיים, הרבה עתיקות, אבל גם לא מעט חדשות) כמו כן ביקור במוזיאון ובסוכנות הראשית (העצומה!) של פורשה, וביקור במוזיאון של מרצדס. הגענו גם לביקור במפעל של אופל אך לצערנו הם סגרו את הביקורים בהפתעה באותו היום, וראינו רק את התצוגה הקטנה של רכבים ישנים שלהם. סה"כ יועלו לפורום במהלך הזמן הקרוב מעל ל300 תמונות.

כמות המוזיאונים והמקומות לבקר בהם לחובבי הרכב היא עצומה, אם היינו עושים שעורי בית מעט יותר טוב (וגם מצליחים להזיז את הטיסה קצת קדימה) היינו מספיקים גם לראות מרוץ DTM. הנהיגה באירופה מדהימה (אם כי על זה נפרט יותר בשירשור אחר), ובכל מקרה למי שמתכוון לנסוע בזמן הקרוב לאירופה מוזמן לשאול שאלות בשירשור הנ"ל ונענה כאן כדי שכולם יוכלו לראות. מי שלא מתכוון לנסוע בזמן הקרוב ימתין לשירשורים שיעלו עם כל המידע באופן מסודר יותר.

מקומות שלא מומלץ לבקר בהם - מוזיאון BMW במינכן, הם בונים כרגע משהו עצום, אבל המוזיאון כמו שהוא כרגע קטנטן ולא שווה ביקור, אין שם שום דבר מיוחד (אלא אם רוצים לקנות דגמים וכו' במחירים מטורפים)

שירשורים ראשונים יהיו על תערוכת פריז, 4 שירשורים נפרדים בשביל לאפשר גם לאלו שלא מחוברים מהר לראות שירשור בלי לחכות שנתיים. זה הראשון, האחרים יעלו אחד בכל יום החל ממחר.

מי שרוצה תמונה ברזולוציה גבוה יותר יכול לבקש בה"פ, או בשירשור ואני אעלה לפה ברזולוציה גבוה יותר.

כמו כן בהמשך תועלה התרשמות מהרכב שנסענו בו במשך 7 ימים ו3374 ק"מ - Z4 2.5 הזו:

z4-10.jpg

z4.jpg

z4-7.jpg

וכאן יש מספר תמונות של אופנועים מדהימים שהעלתי לפורום אופנועים, למי שלא נכנס לשם:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=385162#post385162

אבל עכשיו לתערוכה:

נתחיל דווקא עם מה שחנה מחוץ לתערוכה....

רולס רויס פנטום, ומזראטי. הפנטום ענקית, התמונות לא ממחישות עד כמה הרכב הזה עצום בגודלו הוא הרבה יותר מרשים במציאות מאשר בכל תמונה.

partking%20outside.jpg

ועכשיו לאחת הכוכבות של התערוכה, פרארי F430

f430-4.jpg

f430-5.jpg

f430-3.jpg

f430-2.jpg

ועכשיו לזונדה, רכב שגם הרבה יותר מרשים במציאות מאשר בתמונות...

zonda%20-%205.jpg

zonda-2.jpg

zonda.jpg

המורצילאגו הפתוחה, אין מילים.

lambo%205.jpg

lambo.jpg

laraki, חברה שלא ממש שמעתי עליה לפני התערוכה, רכבים מ-א-ו-ד מרשימים. תקישו את השם בגוגל תמצאו מבחר תמונות איכותיות.

laraki%202.jpg

laraki.jpg

מזראטי...

mazra-4.jpg

מזראטי גראנדספורט:

maz%202.jpg

maz.jpg

maz%20blue.jpg

maz-blue.jpg

למשפחה הממהרת בסטייל Maserati Quattroporte, חנתה אחת כזו בחניון הציבורי ליד התערוכה:

mazera.jpg

mazra-3.jpg

mazra-1.jpg

מרצדס SLR:

slr5.jpg

slr%20-%206.jpg

ג'אנט של בנטלי:

bently.jpg

לא ממש שייכת לפה אבל... XLR: (אגב ראינו אחת כזו נוסעת על האוטובאן בגרמניה, מרשימה מאוד!)

xlr%204.jpg

כאמור מי שרוצה תמונה בגדול, עדיף שיבקש פה ואני אעלה אותה לכאן (לא שהן כאלו טובות אבל עדיין :lol: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר נשכחות :rolleyes:

בסה"כ ממה שהעלת רוב התמונות טובות :mm_yeah: (כמו כן אני יודע איזה סבל זה לחכות ולנסות להשיג שוט טוב בתערוכה ואם זה לא מספיק אז בדרך כלל יש אובר תאורה כך שבתנאים הנ"ל בהחלט הייתי מגדיר את התמונות כמוצלחות).

בנוסף אני שמח לראות בתמונה עם הרולס שהייתם מחוץ לתערוכה (מאחור). תמיד יש שם רכבים מעניינים שמשמשים לרוב כרכבי הדגמה (בג'נבה 2003 יצא גם לי לראות מאחור רולס).

מחכה לעוד תמונות :twisted:,

מצמץ

נ.ב.

מעניין אותי לדעת באילו SUPERCARS ישבתם ואילו חברות לא הרשו לכם לשבת אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שנהנת (הייתי משלם הרבה בשביל להתחלף איתך), רק חבל שהב.מ.וו קרעה לכם תכיס אבל אני בטוח שזה היה שווה את זה :wink:

אגב סחטיין על התמונות הן ברמה מאוד גבוהה!

נ.ב אין על המורסילאגו והפאנטום, חולה עליהן!

b bo bos bose baaaaaaaaas

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,

לא משנה כמה פעמים אראה אותה (Z4) , היא פשוט מדהימה.

גיא , זה היה ביקורך השני במוזיאון במוו? אם כן , אז הייתה יודע שככה הוא - קטן (מידי) , צנוע.

ביקרתי שם ביולי 01 , והאמת שדי התאכזבתי. אבל! ביציאה מהמוזיאון יצא לי לראות ולשמוע כמה מכוניות מדהימות , והן: M3 (צהובה , כחולה וכסופה) וגם M5 (כסופה). רק זה היה שווה :twisted:..

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מילים לתאר אלא במשהו אחד - מדהים.

מה שאני רוצה לדעת זה עלויות כמה עלה לכם כל התענוג? ואם לצרף לזה קורס....נהיגה באחד המסלולים באזור שהייתם כמה זה היה יוצא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה צריך לעלות טיול כזה?

כולל טיסות, השכרת רכב (ה-Z4 למשל...), בית מלון, וכניסה לתערוכה.

אני רוצה מאד לטוס לתערוכה הבאה שמתקיימת באירופה.

איזו תערוכה יש בזמן הקרוב?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאו לך תמונות יפות מאוד, אהבתי במיוחד את התמונה של הפאגאני. :-)

סה"כ נראה שעשיתם שם כיף חיים. אני מצפה לעוד התרשמויות ותמונות...

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעט תשובות:

הZ4 עולה כ500 יורו לשבוע, אין הגבלת ק"מ.

טיסות, משתנה מזמן לזמן ככה שזה לא ממש משנה.

קורסים לנהיגה יש מיליון סוגים, אני משער שזה ייקר את העסק מאוד, במיוחד עם לוקחים משהו רציני. מצד שני אם יש את התקציב זה כנראה שווה את זה, לנו זה כבר היה יקר מדי אז לא בדקנו את זה.

התערוכה הקרובה היא ז'נווה:

http://www.salon-auto.ch/en/salon_2005/

לא הייתי עד היום במוזיאון של BMW, אם הייתי לא הייתי טורח להגיע אליו גם הפעם.:wink: למרות שאם אני אהיה שם עוד שנה נניח, והם יפתחו את המוזיאון הענק שהם בונים, אני בטוח שהוא יהיה שווה ביקור. לגבי רכבים שרואים ביציאה, אנחנו לא ראינו שם כלום, אבל ראינו במהלך השהות שלנו המון רכבים מעניינים בכבישים עצמם (שלא לדבר על המוזיאונים) החל מM5 חדשה שעקפה אותנו בשניה שיצאנו מהשדה תעופה, ועד דגמים שונים של פרארי, אסטון מרטין, ויפר ומה לא.

תמונות נוספות של התערוכה יועלו מחר בערב, ובהמשך שירשורים נוספים עם התרשמויות, שלא נגמור את הכל מהר מדי :wink: .

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב (עלק ערב טוב..) ,

גיא , הייתה שואל בפורום , והייתי עונה לך שחבל על הזמן. אני מאוד מקווה שישדרגו את המוזיאון כי הוא די עלוב כרגע.

שמח לשמוע שנהנתם , יאללה תעלו תמונות נוספות , ספרו קצת חוויות וכו'.

ד"א , אם איזה חברת תעופה טסתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקומות שלא מומלץ לבקר בהם - מוזיאון BMW במינכן, הם בונים כרגע משהו עצום, אבל המוזיאון כמו שהוא כרגע קטנטן ולא שווה ביקור, אין שם שום דבר מיוחד (אלא אם רוצים לקנות דגמים וכו' במחירים מטורפים)

אוקיי, הבנתי שמוזיאון קטן ואינו ממצא וראוי לחברה הבווארית והוא עובר שדרוג עכשיו.

אבל מה הכוונה למחירים מטורפים?

אפשר להגיד על רכב בגרמניה שהוא נמכר במחיר מטורף?:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב בקשר לLaraki החברה ממוקמת ב"דרום צרפת". :lol:
הייתי אומר ה"צפונים" של אפריקה...

:wink:

ואגב, אין על מזראטי!

לא משנה כמה פעמים אני יראה את האוטו הזה תעבור לי צמרמורת בגוף!!

:inlove:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, הבנתי שמוזיאון קטן ואינו ממצא וראוי לחברה הבווארית והוא עובר שדרוג עכשיו.

אבל מה הכוונה למחירים מטורפים?

אפשר להגיד על רכב בגרמניה שהוא נמכר במחיר מטורף?:shock:

אמיר , הוא מתכוון לדגמי מכוניות - 1:18 , 1:24..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביקרתי במוזיאון במוו ב98 ואני זוכר אותו כאחד הדברים היותר מדהימים שראיתי בחיים שלי..

ואהבתי מאוד את המורצ'ילאגו. איזה אוטו..........

---------------Seat LEon Cupra---------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...