Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית מנוע. סיאט לאון

bottenm
שימו לב! השרשור הזה בן 4023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייב את עזרתכם.

ברשותי סיאט לאון 1.8 tfsi מבציר 2012. האוטו עוד לא בן שנה, עשה 9k בסה"כ. לפצע נדלקה נורת לחץ שמן. בשיחה עם המוקד של של סיאט נאמר לי למלא שמן ולהכניס את הרכב למוסך. אכן כך עשיתי, שן נבדק הרכב ונאמר לנסוע 1000 ק"מ נוספים ולחזור למוסך. לאחר הבדיקה החוזרת נאמר לי כי עליי להחליף בוכנות וטלטלים. כמובן שאני בהלם. אוטו חדש. בקושי נסע. מישהו מכיר סיפור כזה. מה עושים? איך מתנהלים מול סיאט? מה זה אומר על ירידת הרכב של הרכב, אם בכלל?

חייב את עזרתכם.

המיואש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתי מבקש פירוט איך ולמה ??? ומי מבטיח שזאת התקלה היחידה ?

קשה לי לאמין שלחץ שמן לא תקין קשור בבוכנות וטלטלים ! אלא אם יש ריקול סודי שאנו לא מכירים ?

החלפת הבוכנות והטלטלים = פירוק כל המנוע לגורמים ! ואנו כבר מכירים את איכות העבודה של צמפיון ...

נראה לי שאתה עוד תלך ותחזור הרבה פעמים.

אצלי בטיפול השני החליפו מחזיר שמן שטיפה נזל (רגע לפני גמר האחריות) והשבוע שמתי לב שיש לי נזילת שמן

על הריצפה בחנייה .

בדקתי והגומייה של מכסה שרשרת הטימינג מבצבצת החוצה כמו נחש מפותל - ה"סנדלרים" הרכיבו את המכסה מבלי שבדקו שהגומייה יושבת במקום .... עכשיו לך תשרוף חצי יום על ויכוחים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיעים למוסך ונותנים להם לבצע את העבודה, בשביל זה יש לך אחריות, לא?

נכון מאוד. בשביל זה יש אחריות.

תקלה כזו איננה שכיחה, אולם היו מקרים מעולם.

לעניין התקלה - האם היה חוסר בשמן? מה אומרים במוסך? למה נגרמה התקלה?

(אני מניח שמדובר אולי בבעיית לחץ שמן נמוך מדיי אבל מעניין מה אמרו לך)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעמוד על כך שתוארך האחריות על המנוע לשנה נוספת מעבר לאחריות.

כמו כן, תנסה לבקש התחייבות לרכישתו במחיר מחירון למשך תקופה סבירה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי עומד עומד על כך שיוחלף מנוע קומפלט למנוע חדש וצ׳מפיון ייקחו את המנוע שלך ויעשו איתו מה שהם רוצים.

בכל הכבוד לצמפיון, דין מנוע מתוקן איננו כדין מנוע מוחלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכל המגיבים.

אכן, העניין הוא של חוסר שמן. דבר שהתבטא בנורת לחץ שמן דולקת. פעלתי באמת עפ"י הנחיות המוקד של סיאט בעניין.

ד.א

עדיין לא קיבלתי תשובות מספקות מסיאט. ביקשתי להפגש עם יועץ שירות של המוסך ונראה איך משם הדברים ייתפתחו. ברור לי שיש כאן איזו בעייה רצינית. מה עם ירידת ערך של האוטו נוספת לאחר החלפת מנוע עליון???

לא ממש ברורה לי הקומבינה עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע אם לצ'מפיון משתלם לפרק את המנוע ולשלוח אותו לכמעט אוברול שלם-זה לא כלכלי בעליל.

לדעתי,יציעו לך מנוע חלופי,אבל נחכה להתפתחויות עם המוסך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכל המגיבים.

אכן, העניין הוא של חוסר שמן. דבר שהתבטא בנורת לחץ שמן דולקת. פעלתי באמת עפ"י הנחיות המוקד של סיאט בעניין.

ד.א

עדיין לא קיבלתי תשובות מספקות מסיאט. ביקשתי להפגש עם יועץ שירות של המוסך ונראה איך משם הדברים ייתפתחו. ברור לי שיש כאן איזו בעייה רצינית. מה עם ירידת ערך של האוטו נוספת לאחר החלפת מנוע עליון???

לא ממש ברורה לי הקומבינה עדיין.

גם חוסר של ק"ג שמן לא בהכרח ידליק מנורת לחץ שמן-התקלה במנוע היתה הרבה יותר חמורה מחוסר שמן-היא חוסר שימון לחלקים פנימיים במנוע,מה שהדליק את מנורת לחץ השמן וגרם לנזק הענק.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בזמן האחרון אני שומע הרבה בעיות ברכבים של סיאט , וגם במכוניות החדשות , פשוט רכב לא אמין ובגלל זה אני ממש שונא את האוטו הזה

אני גם חושב כמוך אבל חכה עוד מעט יבואו ה"אנשי צ'מפיון" ויגידו שמע לא טיפלו טוב או סיפור מפוברק אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי וזה היה רק סיאט.זה כל vag.

כמו שכתבו מעלי.תכף יעלו הסנגורים ויגידו שלא מהלת נכון את המים של השפריצרים ובגלל זה הרכב אוכל שמן...:?:

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבואו אנשי ה VAG ויגידו שגם בטויוטה הלכו מנועים.

יבואו אנשי הטויוטה ויגידו שאצלם הפלסטיקים לא מתקלפים.

יבואו אנשי הקוראניות ויגידו שלהם אין בעיות חשמל כמו הצרפתיות.

יבואו אנשי הצרפתיות ויגידו ש... להם אין מה להגיד :wink:

חבר'ה, face it, רכב הוא כבר מזמן לא ערימת ברזלים ששופכת לאגר כל 100,000 קילומטר.

הקידמה והטכנולוגיה דוחקות באחורי יצרניות הרכב ופאקים יש לכל היצרנים בכמות זו או אחרת.

יחד עם זאת לא הייתי מציע להתייחס ברצינות תהומית ליוזר חדש בפורום שמספר סיפור כזה או אחר, כבר היינו בסרטים האלה בעבר. ברגע שיש הוכחות (נגיד הצעת מחיר או כל פרט מזהה) או אז אפשר להתבסס ולפתוח בעוד מלחמת חורמה שאינה נגמרת.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבואו אנשי הצרפתיות ויגידו ש... להם אין מה להגיד :wink:

מה יש כבר להגיד? במחיר של DSG\מנוע TSI (או אולי שניהם..) אפשר לקנות 2-3 צרפתיות בכיף. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Becidan כחולות, 18 הילוכים. כבר למעלה מ 5 שנים הן אצלי, פעם אחת לא ראו מוסך.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...