Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור האוכל בדרכים

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 4062 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני פונה בעיקר לאנשים, שעובדים מחוץ למשרד ואחורת הצהריים תופסת אותם פעם בתחנת דלק בכניסה לדימונה, פעם ברחוב בזל בתל אביב, פעם במבשרת ציון...

אפיה אתם אוכלים צהריים, כמה משלמים על ארוחה, האם יש לכם מקומות מועדפים וממולצים?

המיקרופון לרשותכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סנדביצ'ים שהאשה מכינה בשעות הקטנות של הבוקר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בלוחות הזמנים. לרוב אני מתפנה לאכול בדרך חזה ואז אני נכנס בדרך כלל למסעדה קצת יותר טובה כמו אל באבור בצפון או אבו גוש באיזור ירושלים (בסיבוב בדרום ני אוכל בבית). אם יש זמן למשהו קליל אז איזה מגש סושי בילו או סנדוויץ רוסטביף בכביש 6.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השניצליה - נדמה לי שזה שניצל איילה לשעבר, או לפחות תפס חלק מהנדל"ן שלהם.

תפריט פשוט, ברור ולא יקר. מוריד למינימום את משחק הניחושים "מה שמו לי היום באוכל".

הסניפים בהם אכלתי עד עכשיו היו נקיים ומתופעלים היטב, כנראה הודות לשיטת הזכיינות החדשה.

באופן כללי אני תמיד מחפש מסעדות של אוכל מוכן, גם אם זה עולה קצת יותר. מקומות שיש בהם

מזון טבעי ולא מעובד, שאפשר להרכיב בהם את המנה באופן עצמאי ושלא צריך לחכות בהם למלצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שקשוקה למיטב זכרוני,באזור תעשיה שצמוד״לאליאנס ״ בחדרה

בכביש שירות (עפר) המוביל למסעדת פועלים,מקום שלא אשכח בחיים.

חוץ מזה,פונדק החוף בכניסה לחיפה מול מלון לאונרדו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 לשניצלייה.

בנוסף, ממליץ בחום על מקום, שיוצא לי לאכול בעיקר בערבים כשיוצאים לבלות, נקרא מיטנייט.

טעים, זול, וממלא.

http://cafe.themarker.com/post/2613223/

כתובת מצורפת למטה.

ללקק את האצבעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השניצליה - נדמה לי שזה שניצל איילה לשעבר, או לפחות תפס חלק מהנדל"ן שלהם.

תפריט פשוט, ברור ולא יקר. מוריד למינימום את משחק הניחושים "מה שמו לי היום באוכל".

הסניפים בהם אכלתי עד עכשיו היו נקיים ומתופעלים היטב, כנראה הודות לשיטת הזכיינות החדשה.

באופן כללי אני תמיד מחפש מסעדות של אוכל מוכן, גם אם זה עולה קצת יותר. מקומות שיש בהם

מזון טבעי ולא מעובד, שאפשר להרכיב בהם את המנה באופן עצמאי ושלא צריך לחכות בהם למלצר.

מה שמרתיע אותי משניצלים ׳בחוץ׳ זה חשש מלקבל סחוס באמצע ביס - או שרירצל כפי שקראנו לזה בצבא. איך הם בתחום הזה?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 443 רווי במלבי, אולי הוא לא הכי טעים בעולם, אבל מלבי!

אני אישית ממליץ על הבחור שנמצא בכניסה ליער בן שמן, יש לו כמה טעמים נחמדים בתוספת של מלבי פרווה.

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמרתיע אותי משניצלים ׳בחוץ׳ זה חשש מלקבל סחוס באמצע ביס - או שרירצל כפי שקראנו לזה בצבא. איך הם בתחום הזה?

בחודשיים שאני פוקד אותם לא נרשמו גופים זרים בבשר או עצמים לא מזוהים בסלט. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את פונדק אקספרס בצומת הכניסה ליהוד (מול האנדרטה של נחשון וקסמן) - אם אתם באזור נתב"ג - הקבב הכי טעים שתוכלו לקבל.

השניצלים האלה כ"כ דקים, ששום שריר לא יכנס לך בבאגט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחטיין בוקי, שרשור מבורך!

בשנתיים האחרונות אני מבלה הרבה בדרכים ואכן נתקל לא אחת בנפילות. ובכל זאת כמה המלצות למזון מהיר בדרכים -

1. אם אני עובר באזור ואדי עארה אז חובה לעצור אצל פלאפל דבורה בפרדס חנה. יש שם את הפיתות הכי טובות בארץ, נהדר.

2. בצומת האלה יש גזלן שעושה כל מיני שקשוקות בבגט. לא רע וסוגר יופי פינה באמצע היום.

3. על כביש 90, סמוך למחסום של דרגות, יש סטלן בטרנספורטר ישנה שמוכר מאלבי מצוין. הוא מוכר עוד דברים, אבל לא ניסיתי. ממליץ על המלאבי.

4. באזור הצפון, ולא בימי ראשון, סמבוסק הארזים בחורפיש. זהירות - לא לעשות טעות של מתחילים ולהזמין רק אחד!

זה מה שעולה לי לראש עכשיו...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא איש של לשבת-מלצר-תפריט-מתאבנים-עיקרית-תרצו קפה?-חשבון!

אלא יותר בקטע של קח תכרטיס ותן לי כבר לפרק את הסנדביץ הזה

בכללי: ארווחה לדרך באלונית - בכל תחנת דלק דור-אלון

תא: אם אני במרכז אז סודוך/קרנף

רמהש: שאוורמה בפינת זבוטינסקי-סוקולוב , לא זה שבמרכז האי אלא הפינתי

נתניה: שאוורמה של טאבון הנביאים

הרצליה: אם אני רעב בהרצליה אז אני יוצא מהרצליה,

בהרצליה האוכל יקר ברבע מחיר מכל מקום אחר,אין חניה והכל מפוצץ תורות של אנשים וגם אין שם שום מקום סבבה מבחינת מזון

לפעמים נוסע לקניון שבעת הכוכבים, הסושי שליד domo ממש מעולה שם

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...