Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בני עוולה גנבו לי את הרדיו דיסק ועקרו את המנעול מדלת הנוסע

matansab
שימו לב! השרשור הזה בן 4063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום החנתי את הרכב שלי בחניון של קניון הנגב בבאר שבע בסביבות השעה 15:15

שלא כהרגלי לקחתי איתי את התיק שלי מתוך הרכב, כי הייתי צריך מתוכו משהו קטן שלא רציתי לסחוב ביד.

כשחזרתי כעבור 40 דקות בערך, פתחתי את הדלת האחורית ליד הנהג כדי להניח את התיק במושב האחורי, וראיתי שקופסא קטנה (קופסא של ריי באן) שנשארה שם הייתה פתוחה, כשבוודאות אני יודע שהשארתי אותה סגורה. חשבתי לעצמי שבטח נפתחה כשהרמתי את התיק מלידה.

התקדמתי לדלת הנהג וראיתי את המראה המזעזע, כל החוטים של הרדיו דיסק חשופים.

עשיתי סיבוב סביב הרכב ובמקום המנעול בדלת הנוסע מצאתי חור.

סה"כ הנזק הכספי הוא הרדיו והמנעול שדורש תיקון כרגע. הגנב חשב גם לזכות בזוג משקפי שמש חדשים כנראה.

מאוד סימבולי שזה קרה דווקא היום, עם תחילת תקופת העומר בה אני מקפיד לא לשמוע מוזיקה. כך שאוכל להסתדר עד ל"ג בעומר בלי רדיו.

הכי אני בהלם שזה קרה באמצע יום, בשעת צהריים בחניון ציבורי שקשה לי להאמין שיש רגע שכל פינה בחניון לא מכוסה ע"י עין אנושית.

הקלות הבלתי נסבלת בה אדם מרשה לעצמו לפגוע ברכוש של אדם אחר, ולגנוב ממנו רכוש שרכש בעמל כפיו היא מעוררת זעם.

בהזדמנות זו אני רוצה לבקש, אם מישהו מאיזור באר שבע נתקל במכירה מפוקפקת של רדיו דיסק של חברת LG מדגם lcs710br אשמח אם יצור איתי קשר בהודעה פרטית או בפלאפון 0546-564572.

להלן תמונה של המכשיר כשהיה בחיק הפונטו:

attachment.php?attachmentid=7568&stc=1&d=1356602984

מצורפות תמונות של הנזק.

תודה על האוזן הקשבת :cry:

מתן.

IMG_20130402_175334.jpg

IMG_20130402_161809.jpg

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לקדוח את הצילינדר? זה לא בית מרקחת. הם עובדים יותר מהר מזה.

יותר נראה לי בכיוון של ג'בקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה, שיטה חדשה לפרוץ דלת ? לקדוח את הצילינדר ? ...

בנגב יש הרבה בדואים, ומעט משטרה. גם אם מישהו ראה ספק אם המשטרה תעשה משהו בנדון.

שיטה עתיקה.

תתקין אזעקת ביפר ותחבר את הצופר של הרכב לאזעקה,במידה והיה לך את הדברים האלו הגנב היה בורח כי זה מושך תשומת לב.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החנית בקומת הכניסה, בחוץ, או בתוך הקניון...בחניה המקורה?

אני מציע לבדוק אולי יש מצלמות אבטחה.

הרכב היה בחניון שבמפלס קומת המזון, שהוא ההומה ביותר.

בעברי הייתי מאבטח בקניון הזה, אני יודע היכן יש מצלמות. למיטב זכרוני לא מכסות את האיזור הזה.

אני אצור קשר עם העובדים במוקד בתקווה שיוכלו לעזור.

בנוסף, יש לציין שגם הוגשה תלונה במשטרה. למקרה ש..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי כבר יצא לי גם להגיע לחניה ולגלות שהאוטו כבר לא שם, ומאז אני מתקין ביפר בכל רכב שאני קונה.

מומלץ מאוד ובעיקר אם יש מערכת יקרה באוטו.

מקווה שהנבלות יתפסו, בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה לעשות דברים כאלה, בחיי.

כאילו, אני יוצא מנק' הנחה שלכל בני האדם יש תקנה, כולנו טובים מטבעינו. אבל למה לגנוב? בן אדם, אם אתה רוצה רדיו דיסק, תעשה טוב לנו ולגאווה העצמית שלך, לך תעבוד, תקנה ושים באוטו ותשמע מוזיקה בשיא הווליום מצידי.

למה לגנוב? ועוד בעצם הידיעה שזה יפגע בבן אדם?

אני יודע שאני נאיבי ואני חי בעולם אחר, אבל זה מרגיז ברמות מטורפות. מקווה שלא משנה מה הכוכב שגנב את הרדיו דיסק יעשה איתו, בין אם ימכור או ישתמש - שיקרה לו רק נזק. שישרוף לו את כל האוטו.

אם אתה רוצה שלום, תתכונן למלחמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גונבים הכל,ובכל שעה. בטח באזור הזה.

זה לא נגנב לשימוש אישי, אלא כדי לכסות את עלות מנת ההרואין הבאה.

כפרה על הHU. הזדמנות להשתדרג :wink: . (לא ידעתי שעוד גונבים סינגל דין,הייתי בטוח שאפילו דאבל דין פשוט בטוח ישאר אצל בעליו החוקיים).

הנזק למנעול,לעומת זאת, די חמור. תצטרך ליישר שם כדי שהמנעול החדש יוכל להתפס (וגם לשים קצת צבע יסוד כדי שלא תתפתח חלודה).

תוכל לבקש מהמנעולן שיתאים את הצילינדר החדש למפתח הקיים. זו תוספת עלות של כמה עשרות שקלים שנראית לי שווה, כדי לשכוח מהבאסה של הפריצה הזו. (אגב- ניסית לחפש את הצילינדר הקודם באזור? אני לא מאמין שהנבלה לקח אותו איתו)

יפה לך הקרבון על הקונסולה המרכזית.

לפחות הכלב לא שרט את זה כשפירק את הHU.

לא רוצה לאחל לו שיהיה לו לתרופות, כי הוא יקנה אדולן ויהיה מבסוט.

אז שיהיה לו לתחבושות ולגבס.

אל תיקח ללב יותר מידי.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להשתדרג, היה לי טוב עם הHU הפשוט שלי שעשה את העבודה.

כרגע פירקתי מהרכב כל דבר שאפשר לקחת, והוא נמצא בתוך חניה פרטית סגורה.

אפשר לפתוח אותו עם אצבע דרך החור הארור.

אני חושב לוותר על המנעול בצד הנוסע, ממילא אינו נחוץ לי אחרי שעזרת לי עם התקנת שלטי הנוחות :wink:

התוכנית היא לרתך שם חתיכת פח, להחליק את העניינים ולצבוע.

ד"א, בדיוק אתמול לפני שנגנב לי הרדיו אספתי מהדואר את הלוגואים החדשים של השלט. הפעם הסינים חתכו באמצע.

לינדה שלחה לי 3 לוגואים של פיאט, ולוגו אחד של VW שהסתנן לחבילה (היה דבוק עקום מאחורי הלוגואים של הפיאט)

מה עם הלוגו של הדייהטסו? הוא התאים או שגם אתה ממתין לחבילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי- לא מתאים, אבל לא היה לי זמן להתעסק עם זה.

יכול להיות רעיון מאד נחמד להחליק את המנעול (אולי גם את השני באותה הזדמנות, למרות שאם נגמרת לך הסוללה, תצטרך להכנס לאוטו דרך הבאגאז':lol: )

שני חבר'ה שעבדתי איתם בהתקנות עשו פעם למישהו פרויקט על 205 קבריולט שהחליקו לו גם את הידיות. הדלת היתה נפתחת רק עם שלט (קופצת החוצה).

הבוס שלי אמר לו , שישמור בכיס סכין קפיצית. כדי שאם הנעילה מפסיקה לעבוד, שיוכל לחתוך את הגג ולהכנס לאוטו:lol:

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה לעשות דברים כאלה, בחיי.

כאילו, אני יוצא מנק' הנחה שלכל בני האדם יש תקנה, כולנו טובים מטבעינו. אבל למה לגנוב?

למה לגנוב? ועוד בעצם הידיעה שזה יפגע בבן אדם?

אז זהו שלא, ואולי אני אנפץ לך את הבועה הוורודה ואת החממה שבה אתה חי.

לא כל האנשים טובים, ולא לכולם יש מוסר והבנה לדברים שהם עושים,

ועל ההמשך של אתה סיטואציה.

יש הרבה סוגים של אנשים מהסוג הזה וזה יכל לבוא לידי ביטוי לא רק בגנבה,

אנשים שהם שקרנים, אנשים שינסו לעשות נזק לאנשים אחרי, אנשים שמוציאים דיבה, לשון הרע וכו'.

לכן לא כולם אנשים טובים.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה נאמר מאחת הנשים היותר חייכניות שפגשתי.

:shock:

כנראה שהמצב באמת גרוע...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...