Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש מחשבים או קונסולות משנות ה- 80

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 4077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש לכם במקרה בבוידעם (או לאבא שלכם ;-) ) מחשבים ישנים משנות ה- 80 או קונסולות ישנות, ששוכבים ומעלים אבק, אשמח מאוד לקבל או לרכוש אותן במחיר סמלי.

מדובר כמובן לא רק בפרץ נוסטלגיה, אלא גם בניסיון להתחיל ליצור סוג של מוזיאון קטן, כשכבר יש לנו קומודור 128, אטארי 2600, והחל מאתמול, תודות לשכנה נחמדה, גם אטארי 600XL (שעובד אך עדיין לא הצלחתי לראות תמונה ב- LCD...).

העם ופק-מן מודים לכם. אפשר פרטים בה"פ או כאן :-)

תודה!

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הקומודור 64 שלי רכשתי בשוק הפשפשים

הייתי מעלה תמונה עם אבטיח אז הוא נמצא בבית הורי כי רק שם מצאתי מקום לאנדרטא כזו

יש לך נקודת התחלה לחיפוש, גש לשם בימי שישי בבוקר

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר יש לכם מתחרים.... אבל יש מקום גם למשהו כזה באזור המרכז או שיתוף פעולה רב אזורי.

בחיפה הוקם מוזיאון לתולדות המחשב האישי יוזמה של יריב ענבר, עובד מטריקס, שאחרי שלא השיג סיוע מחברות שונות אליהן פנה - הרים לבד את הפרוייקט. כל הכבוד !

חיפאים, כבר הייתם שם?

*

ידיעה משעשעת שראיתי באתר שלהם, מזכירה משהו?

מישהו זוכר מה קרה היום לפני 25 שנה ? (17.3.88 )

אפל תובעת את מיקרוסופט על שימוש בממשק החלונות (אחרי שזו מתחילה להשתלט על השוק ועשתה יותר מדי כסף עם חלונות 95).

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסוף אחרי שנים של מלחמה - מיקרוסופט היא אחת המשלמות תמלוגים הכי גדולות לאפל במסגרת הסכמי פטנטים ובנוסף , אפל ממזמן כבר עברה את מיקרוסופט בשווי שוק , רווחיות וכל פרמטר שהוא לא מספר האנשים שגונבים לך את מערכת ההפעלה.

את רוב הדברים אכן הסיכוי הכי טוב למצוא זה בשוק פשפשים וכו, כי מי שמבין מה יש לו והקונסולות במצב טוב כבר יעדיף למכור באיביי.

לחלקן יש גבר שווי שוק לא רע אם מצבן טוב.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסוף אחרי שנים של מלחמה - מיקרוסופט היא אחת המשלמות תמלוגים הכי גדולות לאפל במסגרת הסכמי פטנטים

מיקרוסופט מחזיקה בין 5%-10% מהמניות של אפל .... הרכישה בוצעה לפני המון שנים על מנת לעזור לאפל להיחלץ מקריסה כלכלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדויק:

א. הם כבר ממש לא מחזיקים את אותן מניות:

http://wiki.answers.com/Q/How_many_shares_of_apple_does_Microsoft_own

דבר שני - אחוזי השליטה שאתה מדבר עליהם דמיוניים:

http://www.quora.com/What-percent-of-Apple-does-Microsoft-own-from-their-$150M-buy-of-Apple-stock-in-1997-Did-they-sell-it

בשנה שסטיב ג'ובס חזר לאפל - היתה הכרזה בWWDC97 כמדומני של ג'ובס בייחד עם ביל גייטס והיתה את ההשקעה ההיסטורית של מייקרוסופט באפל - 150 מליון , על השולחן זה היה לפתור סכסוכים עסקיים , הדיבור הוא שג'ובס שכנע את גייטס לעמוד מאחוריו.

כך או כך - אלו היו NON VOTING SHARES שנמכרו ממזמן (2003) ושעשו למייקרוסופט רווח יפה (קנה על סף קריסה כלכלית , מכרו אחרי הפריצה של האייפוד)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה נוסטלגיה...

פעם היה לנו apple2C, כל הילדים בבנין היו עושים תורות כדי לשחק בפאק מן.

אני יחפש אותו, אין לי מושג איפה הוא.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה APPLE IIC שלי עדיין עובד.

ואני עדיין מתפעל מזה שבשנת 1984 היתה מערכת הפעלה שיכלה לקרוא שמות קובץ עם 256 תוים עם רווחים ומגוון ענק של פקודות שמיקרוסופט עוד היו עם DOS שבהשוואה היה הילד המפגר של השכונה.

אגב זה היה המחשב ה"ניד" הראשון שבאמת היה נייד.

3 וחצי קילו ושנאי חשמלי אחד זה כל מה שהיה צריך לקחת איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ולי יש מכשיר טטריס עם 9999 משחקים! שעושה גם קולות! לא יודע מאיזה שנה הוא.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...