Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאנטיס 2003, 132 אלף קילומטר

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 4075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאנטיס 2003, יד 5 (יודע שמעט גבוהה, היד הראשונה והשניה היו אותם בעלים, הרכב עבר מהבעל לאישה למיטב זכרוני)

132 אלף קילומטרים.

מטופל היטב ובקביעות אצל אורן שירותי רכב בחולון (למי שמכיר, בנאדם אומן בעבודתו)

לפני כחצי שנה בוצע טיימינג כולל מותחנים, כול הרצועות ברכב' כולל תושבות מנוע.

לפני כחודש - משאבת מים, נוזל קירור, ניקוי סעפת באינפוזיה, שמן מנוע, ופילטר שמן מקורי.

לפני כשנה הוחלף טרמוסטט על מנת לוודא ראש שקט בנושא (שריטה מרכב קודם)

צמיגים בני שנה - הוחלפו ברכישה.

אין נזילות שמן, לא אוכל שמן או מים.

הרכב נרכש עם 124 אלף קילומטר, כול מה שבוצע חוץ מהחודש האחרון בוצע כחלק מיישור קו שביצעתי בשלבים.

עובר ווקס פעם בחודש, פח וצבע במצב נקי ומאוד יפה לגילו, פנים הרכב נקי מבריק לחלוטין.

בטסט האחרון עבר חלק ובהצטיינות, מלבד משולש שהוחלף.

רכב מצויין, במצב מאוד טוב, שמור מאוד, לא היה מתוכנן להימכר, קרה מקרה ויש צורך למכור לצערי הרב.

נכון לעכשיו מפורסם רק פה ולא בלוחות יד 2 ודומיו, ורק מכיוון שכואב לי הלב למכור למישהו שלא מעריך או שייקרע אותו.

אני תומך בשקיפות מלאה בכול דבר בחיי גם פה כמובן.

לרכב אין תאונות שילדה (לפחות ככה נמסר לי בבדיקה כשקניתי) אבל כן הוחלפה כנף שמאלית כתוצאה מדפיקה קטנה.

לאור כול המצויי לעיל, ותוך כדי היגיון כמובן ולא בניתוק מהמציאות, המחירון הוא 22.500, מבקש 19.000 ש"ח.

הרכב נמצא באזור רחובות.

נ.ב

מצטער על איכות תמונות, זה מה שיש לי כרגע.

בבקשה לפנות בהודעות פרטיות כרגע.

ImageUploadedByTapatalk1358536408.465426.jpg

ImageUploadedByTapatalk1358536389.894071.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...