Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פריטים זולים לשטיפת הרכב מEBAY, תהנו :)

שימו לב! השרשור הזה בן 4080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הזמנתי כמה מוצרים מ ebay לפני כחודשיים , אז את מה שאהבתי החלטתי לפרסם כאן.

כל המוצרים שפרסמתי הם בעלי משלוח חינם !

וכמובן שעם מישהו נתקל במוצר *שימושי* וזול, הוא יותר ממוזמן לרשום אותו בתגובות.

מוצר ראשון:

מטלית מיקרופייבר ליבוש הרכב

מוצר שני:

כפפת מיקרופייבר לשטיפת הרכב

מוצר שלישי:

פלסטלינה לרכב

מוצר רביעי:

פדים זולים וטובים לווקס

מוצר חמישי:

מברשת לגלגלים

זהו, זה המוצרים ש 4 מתוך 5 קניתי ומשתמש בהם ( אחד שכחתי להזמין ואז לחכות 3-4 שבועות לא רציתי).

יש עוד כמה דברים קטנים כמו שפירצרים ו שמפו לרכב שלא מומלץ להזמין מ ebay

כמעט בכל רשת כמו מקס סטוק, בכל לבית ולגינה וכו' יש שפירצרים רגילים ב 5 שקל שעובדים מצוין.

שמפו טוב לרכב (למשל gold class) אפשר לרכוש בכמה חנויות בארץ.

אני גר בחיפה ו10 דקות נסיעה מהבית יש לי את GYM SHOP ואני קונה אצלהם את השמפו ( האתר שלהם )

ודבר קטן ואחרון אל תקנו מהום-סנ*ר,א*יס והרשתות הגדולות את הדברים הקטנים.

לדוגמא: הם מוכרים שפירצר רגיל ב20 שקל כאשר אני קניתי ב-7 שקל אותו הדבר!

הג'ילדה שלהם ב30 שקל התפוררה אחרי שבועיים בלבד!

אז תחשבו ותבדקו בחנויות לייד הבית עם יש את אותו המוצר רק זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הום סנטר והרשתות הגדולות אף פעם לא הציעו דברים אטרקטיבים,אז למה שנקנה משם חומרי/מוצרי טיפוח לרכב?! דבר נוסף תמיד EBAY היה אטרקטיבי,כנ"ל גם למוצרי הרכב, וישנם אתרים מחו"ל שאני מזמין את המוצרים, זה יותר זול ממה שזה נמכר בארץ בחנויות הקטנות שמביאות את המוצרים האקזוטיים. אני לא יודע מתי יהיה מצב שהמוצרי דיטייל בארץ יעלו זול כמעט כמו בחו"ל.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את הכפפה הזו והיא באמת טובה, אני לא יודע על איזה מתכון לסווירלס אתה מדבר,אבל אצלי זה לא השאיר סווירלס. כפפה אחת החזיקה לי 7 חודש עד שהתפוררה קצת התחרבשה ואז העפתי אותה. רכשתי גם בזמנו כפפה של אמריקן איגל שהיא יותר עבה מעט והיא התחילה להתפורר אחרי חודשיים שלוש. עכשיו הגיעו לי עוד שתי זוגות כפפות כאלה. מומלץ

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי את המברשת לג'נטים, תודה.

מצד שני, כפפות מהסוג הזה אינן מומלצות כלל. מתכון בטוח לסווירלס מנסיון.

איך כפפת מיקופייבר יעודית אשר משתמשים בה לניקוי מכוניות בחול (חיפוש קצר ביוטיוב יוכיח זאת)

אמורה לגרום לסווירלס?

היא רכה, מיועדת לכך ובעיקרון זה מספיק :mrgreen:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בשביל הג'אנטים משתמש במברשת שבמקור מיועדת לאסלה :lol: עלתה לי איזה 10 שקל.

גם מטליות פיבר יש בחנויות בזול.

רעיון יפה מברשת של האסלה...

כן אני יודע (גם קניתי בעצמי) מטלית מיקרופייבר מהסופר.

אבל זאת קצת יותר קטנה אבל יותר זולה, כל אחד חושב/קונה את מה שהוא רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם סבון זול? :-D

בדקתי... לא ממש יש משהו, אפילו בשמפו בינוני עלות המשלוח שלו היא כמעט/יותר ממחיר הסבון.

עדיף לקנות בארץ, לדעתי יצא יותר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך כפפת מיקופייבר יעודית אשר משתמשים בה לניקוי מכוניות בחול (חיפוש קצר ביוטיוב יוכיח זאת)

אמורה לגרום לסווירלס?

היא רכה, מיועדת לכך ובעיקרון זה מספיק :mrgreen:

גם אני משתמש מדי פעם בכפפות הנ"ל , רכב שחור מיטלי ואין סווירל מארקס !! ההבדל שאני קונה אותם בחנות קטנה בכרמיאל "גמה דיל" ב-5 שקלים, ביחד עם כמה שטויות שהוזכרו למעלה- מברשות וכו'.

*לפחות יש עדיין מקומות שמוכרים בזול :-)

NIR G אתה קונה את הבקבוק הזהוב GOLD CLASS CAR WASH SHAMPOO & CONDITIONER ב 47 ?? אתה ממליץ?

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משתמש מדי פעם בכפפות הנ"ל , רכב שחור מיטלי ואין סווירל מארקס !! ההבדל שאני קונה אותם בחנות קטנה בכרמיאל "גמה דיל" ב-5 שקלים, ביחד עם כמה שטויות שהוזכרו למעלה- מברשות וכו'.

*לפחות יש עדיין מקומות שמוכרים בזול :-)

NIR G אתה קונה את הבקבוק הזהוב GOLD CLASS CAR WASH SHAMPOO & CONDITIONER ב 47 ?? אתה ממליץ?

שלום עומר...

א. סתם משהו שהייתי חייב לכתוב = הכפפה מ EBAY עולה 3.70 ש''ח בערך ואתה קונה ב-5 :p

ב. כן, לאחר הרבה המלצות קניתי לפני כשבועיים את השמפו הנ''ל, לא מאכזב :)

ג. אתה לא חייב לקרוא לי NIR G אתה יכול לקרוא לי ניר :-P

נ.ב = לפני שאתה קונה את השמפו תריץ חיפוש קצר ב EBAY לעיתים רחוקות יש שם את השמפו + משלוח במחירים של פחות

מ-45 ש''ח, אך זה די נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...