Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה למפגשי סאונד ברמה אחרת

poko
שימו לב! השרשור הזה בן 7163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

בעקבות שיחות אחרונות בפורום על העובדה שלא יוצא לרובנו לשמוע מספיק מגוון של ציוד, למדוד מה המערכת שלנו באמת נותנת וסתם לשבת ולדבר אחד עם השני החלטנו ב Sound FX להתחיל לקיים מפגשי סאונד אצלנו במתחם אחת לשבועיים בשלב הראשון.

המפגש הראשון יהיה ביום שישי ה 08.10.04 ויתחיל משעה 14:00 וימשך עד שעה 19:00 או עד שלכולנו ימאס.

המפגש יערך במתחם Sound FX בזבוטינסקי 105 פ"ת , ממש קרוב ליציאה מגהה , פרטי הגעה מדוייקים יינתנו בזמן קרוב יותר למפגש עצמו.

על מנת שהמפגשים באמת יהיו ברמה אחרת ארגנו עבורכם את הדברים הבאים :

1) בירות , נקניקיות ושתייה קלה חינם חינם לאורך כל האירוע.

2) אפשרות למדידות SPL ע"י RTA של חברת Audiocontrol ועם תוכנת IASCA עדכנית.

3) אפשרות להתרשם ולשמוע את מגוון הציוד בחנות וברכבים שונים.

4) הרצאות מקצועיות בתחומי סאונד ואקוסטיקה ע"י מומחים בתחום.

חשוב לציין שאנחנו מקיימים את המפגשים מתוך מטרה טהורה של קידום הרמה המקצועית בתחום שלנו ועל כן החלטנו שבמהלך המפגשים לא נקיים פעילות מכירה ו/או התקנות של ציוד.

אני באמת מקווה שתהיה הענות גבוהה לאירועים אלו ושיצא לי לפגוש את כל האנשים שכותבים פה בפורום ולשמוע את המערכות שלהם.

אשמח לתגובות והצעות מכם.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה בדיוק הנושא שהעלתי לו בפרטי, ככה גם נעשה סלקציה בין האוכלי חינם, לבין האנשים שמתענינים לעזור ולהרחיב את הידע ולתרום לו.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון קטלני ביותר זה מפגש ששווה לבוא אליו אבל ניראה לי קצת פחות מעשי זה לתת לכל אחד לשבת באוטו ולשמוע את המערכת כי לא ניראה לי שכל אחד יסכים אבל שם אני בטוח יהיה ו-וואלה אין לי בעיה מיוחדת שישבו אצלי (אם לא יפילו עלי משהו מהבסיס)

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת רוצה לבוא ככה אחרי שיגמר לי המלוווה

אבל מה שאני מפחד מכל המפגשים האלה שזה הזמנה לגנבים לא שאני אומר שהחברה פה גונבם או משהוא אבל להשוויץ ושכול העולם ידע זה לא מה שאתה צריך לעשות אם אתה רוצה שהמערכת תמשיך לשבת באוטו שלך!מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה יהיה מפגש סגור של 20 שקל כניסה תאמין לי שאנשים לא יבואו בכמויות.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

mister audio, נתת ביקורת חיובית על הרעיון , או שלילית ?

העובדה שאנשים לא באים בכמויות, זה טוב, או רע ?

כמובן שעדיף איכות על כמות.... התשובה ברורה מאליו

לגבייך אנטיזחן, אז תקנה פיטבול, תכניס את האוטו לחנייה, תשחרר את הפיטבול, ותהנה מהמערכת בבית :)

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-יופי של רעיון אם כי השעה נראית לי מעט מוקדמת ובטח אתם עוד עובדים בשעה כזו-14.00 בצהריים נראה לי הרבה יותר טוב,וגם כאלה שעובדים או בסידורים יוכלו להגיע .

2-גם לי נראה שעדיף שתגבו דמי השתתפות סמליים כדי להבריח נודניקים וכדומה

שיהיה המון בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-.

2-גם לי נראה שעדיף שתגבו דמי השתתפות סמליים כדי להבריח נודניקים וכדומה

שיהיה המון בהצלחה

זוהי טענתי כדי שלא יבואו אנשים לא רצויים, הם יברחו שישמעו שיש תשלום.

כללי החתימה מופיעים בדביק בפורום האודיו ובפורום האוף טופיק.

קרא אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר אם רוצים לקחת סכום סמלי מכל אחד שיעזור גם אולי לממן חלק מהעלות של העניין אבל לא לשכוח שחברי הפורום קמצנים ואם הם יהיו צריכים לשלם שבוע אחד 10 שקלים אז שבוע אחרי הם כבר יחשבו פעמיים אם לשלם את ה10 שקלים האלה. מצטער על ההכללה ;)

מי שמפחד על המערכת לא חייב להיכנס עם הרכב (אם יבואו הרבה אנשים אז גם ככה לא כל המכוניות יוכלו להיכנס) הוא יכול להחנות אותו במגרש או במקום קרוב ולבוא.

עוד לא היה מפגש וכבר מתחילים בסינונים. אני אומר בואו נראה כמה באים למפגש הראשון ואחריו נחשוב הלאה. בקשר לשעה גם אני חושב שעדיף לקבוע את זה מאזור 14:00 ואולי אפילו 15:00. סה"כ אף אחד לא יבוא ליותר מגג 3 שעות (יש יוצאי דופן אבל באופן כללי) אז אפשר לקבוע אולי שעה ספציפית יותר וככה גם לוודא שיהיו בזמן הזה יותר אנשים.

צריך שאנשים יודיעו אם הם מתכוונים להגיע לפני המפגש, שלא יהיה מצב שנשארו הרבה נקניקיות ופוקו מכריח אותי לאכול אותן :lol:

וכמובן כל הכבוד על היוזמה, עכשיו זה רק תלוי בחברי הפורום אם זה יצליח או לא. אני אהיה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...