Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרייד-אין בשלמה SIXT, עדכון בנוגע למקרה שפורסם כאן

Liran3331
שימו לב! השרשור הזה בן 4111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

בשבועות האחרונים פורסם בפורום נושא שבו תארתי אי-הבנה שחלה עם חברת שלמה SIXT באחד מסניפיה באיזור הצפון. במסגרת המקרה, הייתה אמורה להתבצע עסקת טרייד-אין - כאשר לאחר תשלום מקדמה בסך של 2000 ש"ח, הפכה העסקה ללא אקטואלית. נסיונות חוזרים ונשנים לבקשת תשלום המקדמה בחזרה נענו בסירוב, אך בעקבות פרסום המקרה כאן בפורום 'CarsForum' ושליחת פקסים ומכתבים לגורמים הרלוונטיים, המקרה נפתר.

ברצוני לציין לטובה את היחס של נציגי החברה ובראשם עופר ניסן ומשה כהן שטיפלו במקרה בשיא הרצינות, על מנת להגיע לפתרון. אין (ולא היה) בכוונתי להוציא את שם החברה בצורה שלילית, כאשר הטיפול ההולם והמהיר במקרה הנ"ל הוכיח כי מדובר בחברה מהרציניות בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כאשר הטיפול ההולם והמהיר במקרה הנ"ל הוכיח כי אם לא היית מרים קול צעקה ומפרסם את הבזיון הזה באנטרנט, לא היית רואה שקל..

תיקנתי לך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריחים את הפחד מ"לשון הרע" עד נתניה.

איך חברה יכולה לסרב בתוקף להחזיר 2000 ש"ח ואז להצטייר באותה הנשימה כאחת מהרציניות בשוק?

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לראות את המכתב מהעו"ד שקיבלת.

בטח עשית קופי פייסט לא?

מה בדיוק היתה אי ההבנה? הם לא הבינו שהם צריכים להחזיר לך את הכסף? או שהם לא הבינו שביטלת את העסקה?

חברה של נוכלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקנתי לך.

צודק בהחלט. אני מבין לו הם היו מסרבים להחזיר סכום מסויים במידה והם היו צריכים להוביל רכב מסניף א לסניף ב ופתאום הקונה התחרט.

אני גם מבין לו הם היו גובים סכום מסויים עבור עמלות סליקה כאלה ואחרות או סכום סמלי לכסות הוצאות ניירת כאלה ואחרות. אבל לסרב להחזיר סכום של 2000 שקל? זה מגעיל.

אני מודה שגם אני נכנסתי אליהם בזמנו בקשר לדיל מסויים שהיה באינטרנט. אבל בסופו של דבר, בגלל שהתעקשתי על בדיוק אותו דיל כפי שרשום באינטרנט הוא לא היה יכול לעבוד עליי. היה רשום שאני אקבל רכב במחיר X שקלים בתנאי שתנאים Y ו Z יתקיימו. רציתי את הרכב במחיר X אבל הוא ניסה לגרום לי לקחת רכב בעיסקה יותר גרועה, סירבתי. הוא טען שזה הרכב היחידי שלו. שחזרתי הבייתה ראיתי לפחות עוד 5 רכבים שענו לכל התנאים של X, Y ו Z. כלומר, הנציג שלהם שיקר אותי במצח נחושה. עד היום הם לא התקשרו כי הם הבינו שאין טעם, אותי הם לא יצליחו לסבן.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נשמע בדיוק כמו מישהו שקיבל הצעה שאי אפשר לסרב לה. אבל ממש אי אפשר. אפילו לא קצת. גם לא טיפ טיפה.

גם אלף מודעות ערוכות מראש לא ישנו מוניטין שנרכש בשנים של דם יזע ודמעות (תנחשו של מי)

corleone.jpg

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל חברה רצינית, מקרה כזה היה קורה פעם אחת והם היו מתנצלים על זה ושולחים לך זר פרחים.

אם נשאל מי הגנבים הגדולים ביותר בעולם, מהר מאוד נגלה שאלו בעלי הצאוורון הלבן ולא הכחול, זו גם הסיבה שבמוסכים "מסודרים" אנחנו מוצאים רק אנשים עם עניבות וחולצות מכופתרות.

לפותח השרשור. תעבוד פעם עם חברה אמריקאית, בכל סדר גודל החל מחנות של איש אחד ועד לחברת ענק, ואז תבין מה זה חברה רצינית ומה זה תודעת שרות. כאן בישראל לרוב מסתמכים על הפראייר שלא מת (או על הלקוח השבוי) ושם מסתמכים על הלקוח החוזר.

STI הרגת אותי מצחוק!:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקרה נפתר בעזרת עו"ד מעונבים שאיימו בתביעת דיבה, בושה וחרפה של התנהלות, לחברות כאלה אין מקום בארץ

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק היתה אי ההבנה? הם לא הבינו שהם צריכים להחזיר לך את הכסף? או שהם לא הבינו שביטלת את העסקה?

+1000

+2000

+מלאןתלפים

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיונות חוזרים ונשנים לבקשת תשלום המקדמה בחזרה נענו בסירוב, אך בעקבות פרסום המקרה כאן בפורום 'CarsForum' ושליחת פקסים ומכתבים לגורמים הרלוונטיים, המקרה נפתר.

...

אין (ולא היה) בכוונתי להוציא את שם החברה בצורה שלילית, כאשר הטיפול ההולם והמהיר במקרה הנ"ל הוכיח כי מדובר בחברה מהרציניות בשוק.

עשית עבודה מצויינת בלהוציא את שם החברה בצורה שלילית (אבל לא יותר שלילית ממה שראוי לאור התנהלותה). אנחנו לא מתקשים לקרוא בין השורות. יחי האינטרנט!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים, איך מתוך רצון משפטי של שלמה SIXT לגרום ללקוח להלל אותם, יוצא עוד שרשור שמבזה את החברה הזו ומרחיק כל לקוח שמבין משהו מהחברה הזו.

קניתי לא מעט רכבים בשנים האחרונות דרך מגרשי חברות הליסינג, אבל אפילו לא פעם אחת דרך SIXT, וכנראה שזה ימשיך להיות ככה. איכסץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...