Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

10 המכות לא רק במצרים - או מ 100 ל 0 ביומיים. השקעה בניקיון שיורדת לטמיון.

שימו לב! השרשור הזה בן 3655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה קורה לכולם. אני בטוח.

בסוף שבוע השקעתי ב"יישור קו" ל 2 המכוניות.

מודה, הזנחתי הפעם הרבה זמן...אבל היו תירוצים טובים.

בהתחלה הסופה הגדולה, ואחר כך, קפיצה לחו"ל.

אני בד"כ מתזמן ולא עושה את 2 המכוניות באותו סוף שבוע. עניין של כמות אנרגיות אפקטיביות...

אבל המצב היה כל כך רע שפשוט לא הייתה ברירה.

2 המכוניות צוחצחו. אחת, שהוקס עליה נעלם, זכתה גם לכיסוי חלקים עליונים.

השניה, זכתה לטיפול פנימי מקיף מהרגיל. חוץ משאיבה רצינית, הדש ושטחים רבים נוספים זכו לליקוק מתאים.

עבודה בוצעה ב 2 חלקים/יומיים.

ביום השני כשאני יורד מצוייד לעבודה, אני נתקל בחבר ותיק שמזמן נעלם. לשמחתי הרבה...

חתול שמחפש חום והחליט שדווקא המכונית שלי היא המקום המועדף עליו. מכסה המנוע והגג.

נפל לי האסימון - הוא אוהב אותן נקיות. ושלי הוזנחו. לכן נעלם. לכן גם חזר...

את האבק מכפות רגליו הוא משאיר על מכסה המנוע המצוחצח ואת שערותיו על הגג - שם הוא מתנמנם.

זה כבר עניין ידוע...אחד הטקסים הידועים להורדת גשם, הוא עבודה רצינית במיוחד על המכוניות שלי.

הבוקר, אני מגלה שאין אכזבות, הסטטיסטיקה עובדת, מכסה המנוע שלי ביצבץ קצת מחוץ לגג החניה וחטף גשם שהשאיר סימני אבנית.

בהמשך, חיפוש חניה באיזור במצוקה, והנה מזלי מאיר לי...אבל כבר בחניה אני מבין שיש פה עניין של פשרות. המכונית מלפני ומאחורי מלוכלכלות בעלים קטנטנים שהשיר העץ שמעל. אני שואל את עצמי - האם זה מהגשם שהיה בלילה או שגם אני צפוי לחטוף.

התשובה ברורה, לא?

כן, כשאני חוזר, אין ספק. אבל זה לא מספיק. נשר ענק (או יונה...) שסבלו מעצירות במשך שבועיים, התרגשו במיוחד מהבוהק האחרון שנותר ממכוניתי ושיחררו חבילה בגודל של אשכולית על החלון במיקום מדוייק מול פרצוף הנהג.

עכשיו גם חצי מיכל נוזל שטיפה לא עוזר. גרוע מזה...הנוזל גורם להדבקת העלים לצידי החלון. ברוח הם כבר לא יעופו...

איזה כיף לשטוף ולסוע במכונית נקיה.

אני מתאר לעצמי שאשתי תחזור מהעבודה ואגלה שבדרך הייתה שלולית ביצתית או משהו בסגנון. זה must, לא?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קורה לכולם, קרה לי פעם שצחצחתי את הרכב כמו מטורף חצי שבת, פלסטלינה, פוליש, 2 שכבות של ווקס, ג'אנטים מבריקים, מבפנים עשיתי ניקיון יותר טוב משהיה חדש.

ו.....

בוקר אחרי גשם זלעפות, בוץ מכול הכיוונים, הכול הלך לטמיון בערך, מבפנים השטיחים התלכלכו בשנייה שנכנסתי לרכב עם החברה.

קיצר מבעס, אבל קורה לטובים ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה, היום.

אתמול שטפתי את הטנדר בנוהל שבת, וראו זה פלא: היה רק טפטוף קל גם בערב אתמול וגם בבוקר היום שהשאיר את הרכב חום. :-(

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מבאס, עניין החתולים קורה גם לי, אני מנסה "ללמד לקח" את החתול בהשפרצת כוס מים מהחלון על החתול מבלי שישים לב, זה גורם לו לשוק מסויים ואחריי מספר פעמים זה באמת עובד, החתול מפחד מהרכב, אבל הבעיה הגדולה היא שכשחתול ישן לו בכיף על האוטו, פתאום נופלים עליו 200מ"ל מים מהקומה השנייה, החתול מפרפר עם הציפורניים מינימום כמו ערס שיוצא באור ירוק על רכבליסינגשלאבאשלו, וזה לא בריא (במילים המועטות) לצבע של הרכב, ומשאיר קצת סריטות:shock:.

ובעניין שמירת הרכב נקי גם בחורף, כמה שאני פדנט, בחורף אני לא משקיע כמו בקיץ, בקיץ זה 3-4 שעות כל סופ"ש, ובחורף 2-3 שעות פעם בחודש:-(.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה לכולם, אין מה לעשות. נכון שבחורף קשה יותר לנקות את הרכב חיצונית

זו הסיבה שאני מתמקד בחלק הפנימי שנותן לי הרגשה טובה גם אם בחוץ לא מי יודע מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה,

אתמול אחרי שציחצחתי את הג'יפ מכל הכיוונים כולל מהגג,

ירדתי עם הילדות ליד בית יד לבנים ברעננה שישחקו שם בשלג לכמה דקות, בחיי עברו פחות מארבע דקות וכל הצד הימני של הג'יפ היה צבוע בלבן, או שהיונים ממש ממש נהנות מהצבע המיטאלי או שזה משהו שקשור לריח של הסבון,

אבל זה הגיע למצב שהחלון שליד הנהג הפך להיות עכור ולא שקוף,

ובשימשה הקידמית אפילו השפריצרים+ווישרים לא הצליחו לנקות את כל הח%$.

ובשביל הכיף אחרי שניקיתי את כל הברדק הזה היום בבוקר גוש של עלים + בוץ על החלקים שעוד נשארו נקיים אחרי כל הניקיון החוזר שלי.

לפעמים אני שוקל לטבע לעשות את שלו ולתת לרכב לצבור שכבות על גבי שכבות של ג'יפה.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד תודה,

אתמול אחרי שציחצחתי את הג'יפ מכל הכיוונים כולל מהגג,

ירדתי עם הילדות ליד בית יד לבנים ברעננה שישחקו שם בשלג לכמה דקות,

יש שלג ברעננה? שאלה אמיתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש משאית שמורידה ליד בית יד לבנים פעם בשנה כדי שהילדים יהיו מרוצים. [בשיא הרצינות]

אני לא יודע מי התחיל עם המסורת הזאת אבל זה נחמד.

מה שבטוח זה לא משהו שיגרום לי להצביע במר חופרי עוד פעם על כל השטויות האחרות שהוא עושה לי בעיר ומביאות לי את האמ אמא של כל הסעיפים.

בבחירות הבאות אני בוחר בביילסקי.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטפתי את הרכב בשישי, בסוף לא יצאתי באותו היום, בשבת בלילה היה גשם והיום בבוקר חתולים מלוכלכים ישבו לי על הרכב וטינפו אותו. :x

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל לחשוד שבחומרי הניקוי לרכב יש ריח שמחרמן את החתולים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. טריפלווקס שנגמר בשטיפה האחרונה.

דווקא הרכב השני נשטף עם שמפו אחר ועליו לא טיפסו...

זה ממש מעניין...

התכוונתי לרכוש ONR ועכשיו אני ממש מוטרד.

מי פותח סטארטאפ של - שמפו לרכב דוחה חתולים... נשמע לי פי 1000 מ V3 עם קרנאובה. הרכב ישאר הרבה יותר נקי ומוריד סיכון לשריטות.

מיאו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות משהו בנידון אני איתכם!

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...