Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח מקיף, נהג צעיר ומחיר טוב - כן הולכים ביחד

שימו לב! השרשור הזה בן 4142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פוסט שפירסתי במועדון אלפא, מעוניין לשתף בעיקר בגלל כמות גדולה של גולשים שזה רלוונטי עבורם.

שלום חברים,

מעוניין לשתף במקרה שקרה לי היום, מיועד לעומדים בקריטריונים הבאים:

חבר'ה צעירים (אפילו נהג צעיר), שרכשו את רכבם הראשון ועד עתה היו מבוטחים כנהג נוסף על רכב משפחה בעל ביטוח מקיף.

רקע:

אני בן 23 ללא עבר של תביעות ביטוח, נוהג 6 שנים על I30 ולאחר מכן לאון, שתיהן עם ביטוח מקיף.

בקיץ רכשתי 147, ההצעות שקיבלתי עבור מקיף היו באזור ה7500 ולכן, נאלצתי לבחור באופציה של צד ג' (אחרי הכל מחירון 30K) בעלות של כ5,200. מדובר על ביטוח נהג יחיד נקוב בשם - אני.

היום בעקבות עיסוקים כאלה ואחרים עם סוכן הביטוח של הלאון עלתה שיחה על האלפא ורבותי, הייתי בהלם!

מסתבר שהמחירים לביטוח יקרים כיוון שמבחינתם לא הייתה לי היסטוריה של ביטוח מקיף - נשמע הזוי בהתחשב בזה שאני 5 שנים רשום כנהג נוסף ברכבים של המשפחה.

מה שהסוכן שלי עשה הוא בעצם להוסיף לפוליסת הביטוח את אבי, מה שמאפשר להגיש לביטוח את כל היסטוריית הביטוחים של שנינו ביחד.

ופה לקטע הטוב באמת:

עלות ביטוח מקיף + גרירה + שמשות + רכב חלופי = 3,400 ש"ח (!!!)

אז אולי אחרי הכל יש צדק בעולם [/b]

זה בסדר, יש גם כאלו שמסורים לקורולות שלהם כאילו היו בנות משפחה ולא חתיכות מתכת ופלסטיק כמו מיקסר למשל. הענין הוא שבאלפא משום מה זה גם נראה הגיוני.
:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ביטוח יקר, אין ספק. אני נהג בן 22, עם היסטוריה ביטוחית בעייתית, מבטח מקיף+ג' ל STI 2003 - אימת סוכני הביטוח (במיוחד בידיים צעירות) עם מחירון גבוהה יותר - ב4400 ש"ח לכל נהג מעל גיל 21.

אז לבטח 147 בביטוח נקוב בשם במחיר גבוהה מזה? נשמע תמוהה...

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהג בן 19 חדש + צעיר , ללא עבר ביטוחי .

מקיף + חובה , 6800 ש"ח אחרי הנחה של עובדי עירייה , מקיף 3881 ש"ח - חובה 2849 ש"ח .

הרכב הוא מאזדה 3 , שנתון 2006 .

נכון יקר, אבל מה אפשר לעשות? =/ .

קיבלתי הצעות מחברות ביטוח שהגיעו לסכומים של 9+ .

- איציק -

מאזדה CX 5 2015

עמוס השרת יצא לפטרול. קראנו לו במ.ק. 77 והוא יחזור כל רגע.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא לא נהג חדש.

הוא נהג עם וותק של לפחות שנה ומעל גיל 21. זה הרבה יותר טוב מאשר מתחת לגיל 21 או מתחת לשנה וותק.

צד ג' עבור כל נהג מגיל 21 ועם וותק לפחות שנה עולה לי פחות מ1200 ש"ח.

זה עם היעדר תביעות מלא.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...